- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11134 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sakaryalı S plaka mağduru servisçiler dertlerine çare arıyor

02 Eylül 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sakaryalı S plaka mağduru servisçiler dertlerine çare arıyor
Sakaryalı S plaka mağduru servisçiler dertlerine çare arıyor

Sakarya’da Öğrenci ve Personel Taşımacılığı Servisçi Esnafları olarak 2015 yılında Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden araçlarına almış olduğu öğrenci ve servis aracı güzergâh izin belgeli araçlara S plaka başvuru yapmalarına rağmen S Plaka başvuruları red oldu

2015 yılı İzin belgesi olup ta S plaka alamayan gerçekten servisçilik ile geçimini sağlayan yaklaşık 90 kişi mağdur servisçi bulunuyor. Servisçiler adına açıklama yapan servis esnaflarında Serdar Sarı; “Biz servisçiler olarak mağduriyeti SATSO 19. Komite Temsilcimiz olan sayın Halit Evin ile Sakarya Servisçiler Odası Başkanı sayın Cevat Demir’i ziyaret edip mağduriyetimiz hakkında görüş alışverişinde bulunduk. Temsilcilerimizde bizlerin mağduriyetimizi haklı bulduklarını, ancak bu mağduriyetimizi Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin yetkililerinin giderebileceği belirtmiştir.

lisa1

Bizler uzun yıllardır Sakarya’da servis taşımacılığı yaparak çoluk çocuğumuzun geçimini sağlayan Sakarya’nın çocuklarıyız. “Kimsesizlerin kimi” ilkesini benimsemiş Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Zeki Toçoğlu’ndan ricamız odur ki bizlerin bu mağduriyetimize ses vererek en azından 2015 yılı Servis izin belgesi olan araçlarımıza S Plaka takılması konusunda bizlere bir an önce yardımcı olmasını bekliyoruz” diyerek, sorun ve sıkıntılarını dile getirdi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar