Dolar : Alış : 8.1011 / Satış : 8.1157
Euro : Alış : 9.7718 / Satış : 9.7894
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya18°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

SAKARYA’dan   Meral AKŞENER’e   20  bin  imza

03 Mayıs 2018 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»SAKARYA’dan   Meral AKŞENER’e   20  bin  imza
SAKARYA’dan   Meral AKŞENER’e   20  bin  imza

SAKARYA’dan   Meral AKŞENER’e   20  bin  imza

İYİ Parti Sakarya İl Başkanı Selçuk KILIÇASLAN  İl  Başkanlığında Yaptığı Toplantıda  “Milletime söz verdim, 100.000 imza ile aday olacağım” diyen Meral AKŞENER hanımefendi için, tüm Sakaryalı Hemşehrilerimizi, 4 Mayıs Cuma günü başlayıp, 9 Mayıs Çarşamba günü Mesai saati sonunda bitecek olan Aday başvuru imzaları için, İlçe seçim kurullarına bekliyoruz.”dedi

Değerli Sakaryalı Hemşehrilerim,

Bildiğiniz gibi İyi Parti Sakarya başkanımız Hüsamettin Atasever’in, Milletvekilliği aday adaylığı nedeniyle görevinden istifa etmiştir. Tüzüğümüze göre İyi Parti’mizin Yeni İl Başkanı, İl yönetim kurulunun yapacağı gizli oylama ile seçilmesi gerekmekteydi.

01.05.2018 günü İyi Parti Sakarya il yöneticilerimizin tümünün katılımı ile Milletimizin özlemle beklediği demokrasinin çok güzel bir örneğinin sergilendiği bir seçimle , Sakarya İyi Parti İl Başkanlığı görevi, Şahsıma tevdi edilmiş olup, 02.05.2018 tarihinde Genel Merkezimiz tarafından yetkilendirmemiz yapılmıştır. Büyük bir fedakarlık gösterip, beni destekleyen Muharrem Kurtulan Başkanıma ve Tüm yönetici arkadaşlarımıza bizi bu göreve layık gördükleri için ayrı ayrı çok teşekkür ederken, görevimizin ne kadar meşakkatli olduğunun bilincinde olduğumuzu ve bu görevi Allah’ın izniyle Tüm Sakaryalı hemşehrilerimizle beraber çok İYİ bir şekilde yapacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmamasını temenni ederim.

Ülkemizdeki sorunlar çığ gibi büyürken, Demokrasinin özlemle beklendiği bu günlerde, İyi Parti Sakarya olarak, Aziz Vatanımızı tek adamlığa götüren zihniyete de unutukları demokrasinin iyi bir örneğini hatırlatmış olduk. Görevimiz zor olsa da, bu zorluğu aşacak inanç ve azim bizde kararlılıkla beraber mevcuttur. İyi Parti Sakarya Teşkilatının kapıları fetö ve diğer terör gruplarına hariç tüm hemşehrilerimize sonuna kadar açık olup, Ülkemizin bu zor döneminden kurtulmanın tek yolunun İyi Parti Kadroları ve tabii ki, önüne çıkartılan her engeli bir bir aşıp, tarihimizde ki bir çok Türk kadını gibi Vatanı ve Milleti için inandığı değerleri sonuna kadar savunan Meral AKŞENER hanımefendi olduğunu tekrar hatırlatmak isterim.

Bu aşamada :

“Milletime söz verdim, 100.000 imza ile aday olacağım” diyen Meral AKŞENER hanımefendi için, tüm Sakaryalı Hemşehrilerimizi, 4 Mayıs Cuma günü başlayıp, 9 Mayıs Çarşamba günü Mesai saati sonunda bitecek olan Aday başvuru imzaları için, İlçe seçim kurullarına bekliyoruz. Bu tarihler arasında il ve tüm ilçe teşkilatlarımızda araç imkanı olacak ve ilçe seçim kurullarına imza verecek hemşehrilerimiz, ücretsiz götürülecektir. Bir imza ile TÜRKİYEMİZİN İYİ GELECEĞİNE KATKI SAĞLAMAK İÇİN, TÜM HEMŞEHRİLERİMİZİ, İLÇE SEÇİM KURULLARINA VE TEŞKİLATLARIMIZA BEKLİYORUZ.

İYİ PARTİ,

TÜRKİYE’YE İYİ GELECEK, SAKARYA’YA İYİ GELECEK.

ALLAH (C.C.), Aziz Milletimizin yar ve yardımcısı olsun, Ne Mutlu TÜRKÜM diyene,

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar