- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sakarya’da Mehmet KIR rüzgarı esiyor

01 Mayıs 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sakarya’da Mehmet KIR rüzgarı esiyor
Sakarya’da  Mehmet  KIR  rüzgarı esiyor

Sakarya’da Mehmet KIR rüzgarı esiyor

İYİ Parti  Sakarya Milletvekili Aday Adayı Mehmet KIR  İYİ  Parti Sakarya Teşkilat,Adapazarı ,Taraklı ve Pamukova  Teşkilatlarını  ziyaret  etti.

İYİ Parti  Sakarya Milletvekili Aday Adayı Mehmet KIR”İyi bir TÜRKİYE için yola çıkıyoruz.
İyi insanları insanlık tarihine armağan etmiş bir millez.
Hoca Ahmet Yesevi, Mevlâna, Hacı Bektaş-ı Veli, Yunus Emre bu millen iyi insanları arasından yeş.Onlar insanlara iyiliği, iyi insan olmayı öğütlediler.İyiliğin peşinden koştular.İyi insanlar bu toprakları onurlandırdıktan sonra bu topraklardan o büyük Osmanlı Devle doğdu.Bu devlet büyüdü üç kıtaya hâkim oldu o insanların torunlarıyla, Sarı Saltuklarla…
Gitiği yerlere sevgi kültürünü götürdü.
“Yaralanı severim, yaratandan ötürü” diyerek. Bizler bu inançla yola çıkıyoruz. İyi insanlar iyi bir Türkiye için bir araya gelecek ve “TÜRKİYE İYİ OLACAK”
Gençlerimize iş, Kadınlarımıza yaşam hakkı ve eşitlik,
Yaşlılarımıza huzur, güven ve bakım imkânı Çocuklarımıza neşe, mutluluk ve sağlık Milletimize birlik ve beraberlik germek için yola çıkıyoruz. Zor dönemde ve zor şartlarda yola çıktığımızın farkındayız.
Milletimize inanıyor ve güveniyoruz. Seksen milyonuz.

Sağlıklı işleyen bir demokrasi ancak özgür bireylerle ve ideal hukuk sistemi ile kurulabilir. Bunun sonucunda da, insanlar yartıcılık ve üreticilik yanlarını öne çıkararak, ileri ve uygar bir toplum oluşturabilirler.

Mehmet KIR İYİ Parti’den milletvekili aday adaylığını açıkladı

İYİ Parti Sakarya İl Disiplin Kurulu üyesi Mehmet KIR, partisinden Sakarya Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

40  Yıldır  Sakarya  ilinde siyaset  yapan Mehmet  Kır İYİ Parti Sakarya İl Teşkilatı ile Yöneticilerini, İYİ Parti Geyve  İlçe  Başkanı  Yusuf Baran ve Yönetim Kurulu  Üyelerini, İYİ Parti Adapazarı   İlçe  Başkanı  Mücahit BULAN ve Yönetim Kurulu  Üyelerini, İYİ Parti Taraklı  İlçe  Başkanı  Davut YILMAZ ve Yönetim Kurulu  Üyelerini, İYİ Parti Pamukova  İlçe  Başkanı  Kemalettin Yörük ve Yönetim Kurulu  Üyelerini ziyaret ederek  istişaralerde  bulundu.

İYİ Parti Geyve İlçe Başkanı Yusuf Baran açılış konuşmasında yaptıkları çalışmaları anlattı

24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimlerde İYİ Parti’den milletvekili aday adaylığını açıklayan Mehmet KIR, Geyve İlçe Başkanlığında Partililerle  bir araya  geldi. İYİ Parti Sakarya Kurucu üyesi  İl Disiplin Kurulu üyeliğide yapan  İYİ Parti Sakarya Milletvekili aday adaylığına başvurduğunu belirten Mehmet Kır  1958 Geyve doğumlu olduğunu ve ilk,orta,Lise öğreimini Geyve’de tamamladı.Bursa İktisadi ve Ticari  İlimler Akademisinden İktisat  Uzmanlığı bölümü mezunu. 1989 yılında  29   yaşındayken  Geyve  Belediye  Başkanı oldu. 3  dönem  Başkanlık yaptığını  belirten  KIR “Doğduğum il olan Sakarya’ın değerleri, yetiştiğim aile ortamı ve benimsediğim siyasi düşünce parlamenter sistemden yana olduğundan İYİ Parti’de kuruluş aşaması itibariyle aktif olarak çalışmayı benimsedim. En son İYİ Parti Sakarya İl Disiplin Kurulu üyesi olarak görev yaptım” dedi.

TOPLUMUN SORUNLARINI BİLİYORUM”

Uzun süredir aktif siyasette olan biri olarak toplumun tüm kesimlerini tanıdığını ve sorunlarını bildiğini anlatan İYİ Parti Sakarya Milletvekili Aday Adayı Mehmet KIR, şunları söyledi: “Diğer alanlarda olduğu gibi eğitim alanında da ülkemizin geldiği noktadan çok rahatsızım. Özellikle bu konuda daha etkili çalışarak sorgulayan, bilim ve teknoloji üreten, düşüncelerini özgürce ifade edebilen bir Türkiye hayal ettiğim ve gelecek nesillere böyle bir ülke bırakma mücadelesinde olduğum için İYİ Parti’den milletvekili adayı olmaya karar verdim. Bu yolda amacım hep birlikte Genel Başkanımız Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı yapmak, İYİ Parti’yi iktidara getirmek ve çok sevdiğim memleketim Sakarya’mın insanının Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde sesi olmaktır.”

İYİ Parti Milletvekili Aday Adayı Mehmet Kır Bende varım dedi

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar