- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11836 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sakarya’da belediyelerimizin olmasını istiyoruz

19 Aralık 2017 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sakarya’da belediyelerimizin olmasını istiyoruz
Sakarya’da belediyelerimizin olmasını istiyoruz

Sakarya’da belediyelerimizin olmasını istiyoruz

CHP Sakarya il başkan adayı Erdoğan Isır Cumhuriyet halk partisini Sakarya’da hak ettiği yere getirmek için aday olduğunu söyledi.

 30 Aralık’ta gerçekleştirilecek CHP Sakarya il kongresinde aday olacağını açıklayan Erdoğan Isır CHP’yi Sakarya’da hak ettiği yere getirmeyi amaçladıklarını söyledi. 2019’da kritik bir yerel seçim olacağını belirten Isır ‘2019 yılı yerel seçimlerinde Sakarya’da belediyelerimizin olmasını istiyoruz. Sakarya geçmişte sosyal demokrat belediyeciliğe görev vermiş ve hizmetlerini görmüş bir şehir. 2014 seçimlerinde maalesef parti olarak iyi sonuçlar alamadık. Büyükşehir Belediye Meclisinde temsilcimiz yok. 16 ilçe arasında sadece şahsımın aday olarak yarıştığı Pamukova’da belediye meclisinde üyemiz var. Bu durumu değiştirmek istiyoruz’ dedi.

 Isır şunları söyledi ‘2019 yerel seçimlerinde bu tabloyu değiştirmek istiyoruz. Amacımız Sakarya’da belediyeler almak. Şehrimizde partimizi hak ettiği yere getirmek için elimizden geleni yapacağız. Parti tabanımızla birlikte el ele vererek, partimizde bu konuda tecrübeli isimlerin görüşlerini alarak çalışmalar gerçekleştireceğiz. CHP Türkiyenin güvencesidir. Sakarya gibi bir şehirde sadece bir ilçede kazandığı meclis üyeleri ile yetinemez. Biz bu gidişatı değiştirmek istiyoruz. 30 Aralık’ta inşallah kongrede delegelerimizden görevi alırak, çalışmalarımıza hemen başlayacağız.’

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar