- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sakarya Yüzme Havuzunda düzenlenen yarışlar nefesleri kesti.

16 Ocak 2018 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sakarya Yüzme Havuzunda düzenlenen yarışlar nefesleri kesti.
Sakarya Yüzme Havuzunda düzenlenen yarışlar nefesleri kesti.

Gençler Yüzdü

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Gençler Yüzme Sakarya İl Birinciliği ve Anadolu Yıldızlar Ligi İl Karması Seçme Yarışları tamamladı. Sakarya Yüzme Havuzunda geçtiğimi hafta sonu düzenlenen yarışlar nefesleri kesti.

Yüzme İl Temsilcisi Yunus Atay  ; “ 11-12 Yaş Yüzme Müsabakalarının ardından, gerçekleştirdiğimiz Gençler Yüzme Sakarya İl Birinciliği ve Anadolu Yıldızlar Ligi İl Karması Seçme Yarışlarını da sorunsuz bir şekilde tamamladık. İlimizde düzenlenen Yüzme Aday Kursunda da 35 aday hakemimiz başarılı oldu. Yüzme Sporuna verdiği desteklerden dolayı Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürümüz Fatih Çelikel’e teşekkür ediyoruz” dedi.

Müsabaka Sonuçları

Yarışların ardından kızlar 50 metre sırtta 13 yaş kategorisinde ; Atlantis Spor Kulübünden Ecenaz Çankaya 1.,  Tuana Kasap 2., Begüm Şenoğlu 3. , 14 yaş kategorisinde ;  Altınkulaç Y.S.Kulübünden Sibel Demircioğlu 1., Atlantis S.Kulübünden Nisa Selcan Yılmaz 2., Ilgın Başar 3. Olurken, 15-19 yaş kategorisinde ; Doğa And. Lisesinden Duygu Kıratlı 1. , Meltem Rahvalı 2., Ece Çubukçu 3. Oldu.

Erkekler 50 metre sırtta 13 yaş kategorisinde ; Altınkulaç Y.Kulübünden Ahmet Kayra Gevrek 1., Yiğiter İrken 2., Atlantis S.Kulübünden Egehan Satıroğlu 3., 14 Yaş kategorisinde ; Ferdi olarak yarışan Kerem Pehlivan 1., Ömer Emre Serbest 2., Cesur Yüzme Kulübünden Y. Furkan Erdem 3. Olurken,  15 -19 yaş kategorisinde ; Ö.Enka A.Lisesinden Utku Kurtdere 1., Ömürcan Aydın 2., Atlantis S.Kulünden M.Hulki Büyükköroğlu 3. Oldu.

Kızlar 100 metre serbest 13 yaş kategorisinde ; Atlantis S.Kulübünden Tuana Kasap 1., Zümra Sınır 2., Sakarya S.S.Kulübünden Sudenaz Balcı 3., 14 yaş kategorisinde ; Atlantis S.Kulübünden Nisa Selcan Yılmaz 1., Ilgın Başar 2., Altınkulaç Y.Kulübünden Z.Berfin Demir 3. Olurken, 15-19 yaş kategorisinde ;  Ö.Uğur Değişim A.Lisesinden Rana İnci Yenihayat 1., A.Dilmen A.Lisesinden Meltem Rahvalı 2., Serdivan A.Lisesinden Melisa Şen 3. Oldu.

Erkekler 100 metre serbest 13 yaş kategorisinde ; Altınkulaç Y.Kulübünden Ahmet Kayra Gevrek 1., Yiğiter İrken 2., Atlantis S.Kulübünden Egehan Satıroğlu 3., 14 Yaş kategorisinde ; Ferdi olarak yarışan Ömer Emre Serbest 1., Kerem Pehlivan 2., Altınkulaç Y.Kulübünden Ali Yusuf Ak 3. Olurken, 15-19 yaş kategorisinde ;  Ö.Enka A.Lisesinden Utku Kurtdere 1. , Ö.Ada Bilim A.Lisesinden A.Gaffar Çakar 2., Serdivan And. Lisesinden S.Oruç Dalkan 3. Oldu.

Kızlar 200 metre kurbağalama 13 yaş kategorisinde ; Atlantis S.Kulübünden Ecenaz Çankaya 1., Begüm Şenoğlu 3., Sakarya S.S.Kulübünden Sudenaz Balcı 2., 14 yaş kategorisinde Altınkulaç Y.Kulübünden Sibel Demircioğlu 1., olurken 15-19 yaş kategorisinde Doğa And. Lisesinden Betül Reyhan Küçük 1. , Uğur D.A.Lisesinden Dilara Taşkıran 2., Melek Yolcu 3. Oldu.

Erkekler 200 metre kurbağalama 13 yaş kategorisinde ; Altınkulaç Y.Kulübünden Berk Zeren 1., Mert Efe Tezer 2., Kobaş Kulübünden Umut Arda Birşen 3., 14 yaş kategorisinde Atlantis S.Kulübünden Mert Avcı 1., Abdurrahman Yazıcı 3., Cesur Yüzme Kulübünden Numan Berke Yılmaz 2. Olurken, 15-19 yaş kategorisinde Atlantis S.S.Kulübünden M.Hulki Büyükköroğlu 1., Ö.Şahin And. Lisesinden Berk Şimşek 2., Ö.Enka A.Lisesinden Berkin Beleroğlu 3. Oldu.

Erkekler 4- 100 metre 15-19 yaş kategorisinde takım sıralamasında Ö.Enka And. Lisesi 1., Doğa And.Lisesi 2., Ö.Şahin And. Lisesi 3. Oldu.

Kızlar 50 metre kurbağalama 13 yaş kategorisinde ; Ecenaz Çankaya 1., Sudenaz Balcı 2., Fatma Sara Çalık 3., 14 yaş kategorisinde Sibel Demircioğlu 1., Nisa Selcan Yılmaz 2., Ilgın Başar 3. Olurken , 15-19 yaş kategorisinde Reyhan Betül Küçük 1., Melek Yolcu 2., Dilara Taşkın 3. Oldu.

Erkekler  50 metre kurbağalama 13 yaş kategorisinde ; Berk Zeren 1., M.Mert Can 2., Ertuğrul Yılmaz 3., 14 yaş kategorisinde Mert Avcı 1., N.Berke Yılmaz 2., Kerem Pehlivan 3.olurken, 15-19 Yaş Kategorisinde M.Hulki Büyükköroğlu 1., Berk Şimşek 2. , Berkin Beleroğlu 3. Oldu.

Kızlar 100 metre kelebek 13 yaş kategorisinde ; Sudenaz Balcı 1., Zümra Sınır 2., Derin Timuçin 3. olurken, 15-19 yaş kategorisinde ; Anıl Sıla Furta 1., Saime Naz Balcı 2., Melisa Şen 3. Oldu.

Erkekler 100 metre kelebek 13 yaş kategorisinde ; Yiğiter İrken 1., Ahmet Kayra Gevrek 2., Arda Ünal 3., 14 yaş kategorisinde Mert Avcı 1., Y.Furkan Erdem 2. , Abdurrahman Yazıcı 3. Olurken, 15-19 yaş kategorisinde Batuhan E.Pınar 1., M.Hulki Büyükköroğlu 2., Ahmet Mintaz 3. Oldu.

Kızlar 200 metre serbest 13 yaş kategorisinde ; Tuana Kasap 1., Zümra Sınır 2., Z.Azra Özel 3., 14 yaş kategorisinde Nisa Selcan Yılmaz 1., Ilgın Başar 2., Z.Berfin Demir 3. olurken, 15-19 Yaş kategorisinde Rana İnci Yenihayat 1., Zeynep Çenay 2., Azra Yıldırım 3. oldu.

Erkekler 200 metre serbest 13 yaş kategorisinde ; A.Kayra Gevrek 1., Yiğiter İrken 2., Yusuf Durusel 3., 14 Yaş kategorisinde Ö.Emre Serbes 1., Kerem Pehlivan 2., A.Yusuf Ak 3. Olurken, 15-19 yaş kategorisinde B.Ecrin Pınar 1., Ahmet Mintaz 2., Ali Gafar Çakar 3. Oldu.

Kızlar 50 metre kelebek 13 yaş kategorisinde ; Zümra Sınır 1., Derin Timuçin 2., Begüm Şenoğlu 3. , 14 yaş kategorisinde Sibel Demircioğlu 1., Z.Berfin Demir 2., A.Gökcen Kara 3. Olurken , 15 -19 yaş kategorisinde Rana İnci Yenihayat 1., Saime Naz Balcı 2., Melisa Şen 3. Oldu.

Erkekler 50 metre kelebek 13 yaş kategorisinde ; A.Kayra Gevrek 1., Yiğiter İrken 2., Kuzey Kırca 3., 14 yaş kategorisinde Mert Avcı 1., Kerem Pehlivan 2., Ö.Emre Serbes 3. Olurken, 15-19 yaş kategorisinde M.Hulki Büyükköroğlu 1., Ömürcan Aydın 2., Kaan Coşkun 3. Oldu.

Kızlar 100 metre sırt 13 yaş kategorisinde ; Tuana Kasap 1., Ecenaz Çankaya 2., Begüm Şenoğlu 3., 14 yaş kategorisinde ;  Nisa Selcan Yılmaz 1., Ilgın Başar 2., Z.Berfin Demir 3., 15-19 Yaş kategorisinde Duygu Kıratlı 1., Meltem Rahvalı 2., Zeynep Çanay 3. Oldu.

 Erkekler 100 metre sırt 13 yaş kategorisinde ; A.Kayra Gevrek 1., Egehan Satıroğlu 2., Alperen Gürsoy 3., 14 yaş kategorisinde Kerem Pehlivan 1., Ö.Emre Serbes 2., Y.Furkan Erdem 3. Olurken , 15-19 Yaş Kategorisinde Utku Kurtdere 1., Ömürcan Aydın 2., Ahmet Mintaz 3. Oldu.

 Kızlar 200 metre karışık 13 yaş kategorisinde ; Zümra Sınır 1., F.Sara Çalık 2., Z.Azra Özel 3., 14 yaş kategorisinde Sibel Demircioğlu 1., Ilgın Başar 2. , Aybike G. Kara 3. Olurken, 15-19 yaş kategorisinde Zeynep Çenay 1., Serra Özdemir 2. Oldu.

Erkekler 200 metre karışık 13 yaş kategorisinde ; A.Kayra Gevrek 1., Yiğiter İrken 2., Yusuf Durusel 3., 14 yaş  kategorisinde ; Mert Avcı 1., Ö.Emre Serbes 3. olurken, 15-19 yaş kategorisinde B.Ecrin Pınar 1., M.Hulki Büyükköroğlu 2.,   S.Oruç Dalkan 3. Oldu.

Kızlar 400 metre serbest 15-19 yaş kategorisinde ; R.Beytül Küçük 1., R.İnci Yenihayat 2., Hande Siviçoğlu 3. olurken, erkeklerde ise B.Ecrin Pınar 1., R.Ahmet Çakır 2., Yiğit İsmailoğlu 3. Oldu.

Bayanlar 50 metre serbest 13 yaş kategorisinde ; Tuana Kasap 1., Zümra Sınır 2., A.İpek Hocak 3., 14 yaş kategorisinde Sibel Demircioğlu 1., N.Selcan Yılmaz 2., Z.Berfin Demir 3. Olurken, 15-19 yaş kategorisinde Meltem Rahvalı 1., Duygu Kıratlı 2., Melisa Şen 3. Oldu.

Erkekler 50 metre serbest 13 yaş kategorisinde ; A.Kayra Gevrek 1., Yiğiter İrken 2., M.Mert Can 3., 14 Yaş kategorisinde Ö.Emre Serbes 1. , A.Yusuf Ak 2., Y.Furkan Erdem 3. Olurken , 15-19 yaş kategorisinde Ömürcan Aydın 1., S.Oruç Dalkan 2. , Ali Gafa Çakar 3. Oldu.

Kızlar 100 metre kurbağalama 13 yaş kategorisinde ; Ecenaz Çankaya 1., Fatma Sara Çalık 2., A.İpek Hocalar 3., 14 yaş kategorisinde Sibel Demircioğlu 1., Nisa Selcan Yılmaz 2., Ilgın Başar 3. Olurken , 15-19 yaş kategorisinde Reyhan Betül Küçük 1., Dilara Taşkın 2., Melek Yolcu 3. Oldu.

Erkekler 100 metre kurbağalama 13 yaş kategorisinde ; Berk Zeren 1., M.Mert Can 2. , Mert Efe Tezer 3.,   14 yaş kategorisinde Mert Avcı 1., Numan Berke Yılmaz 2. , Kerem Pehlivan 3. Olurken, 15-19 yaş kategorisinde M.Hulki Büyükköroğlu 1., Berk Şimşek 2., Berkin Beleroğlu 3. Oldu.

Kızlar 200 metre sırt 13 yaş kategorisinde ; Tuana Kasap 1., Ecenaz Çankaya 2., Begüm Şenoğlu 3., 14 yaş kategorisinde ;  Nisa Selcan Yılmaz 1., Ilgın Başar 2., Bahar Cebeci 3., 15-19 Yaş kategorisinde Duygu Kıratlı 1., İrem Sağır 2., Ece Yiğit 3. Oldu.

Erkekler 200 metre sırt 13 yaş kategorisinde ;  Egehan Satıroğlu 1., Kuzey Kırca 2., A.Taha Karagözlü 3., 14 yaş kategorisinde Kerem Pehlivan 1., Ö.Emre Serbes 2., Abdurrahman Yazıcı 3. Olurken , 15-19 Yaş Kategorisinde Utku Kurtdere 1., Ahmet Mintaz 2., A.Kartal Görücü 3. Oldu.

Kızlar 200 metre kelebek 15 -19 yaş kategorisinde A.Sıla Furta 1. Olurken, erkeklerde S.Oruç Dalkan 1., Ö.Faruk Çelikten 2. Oldu.

Bayanlar 4 x 100 serbest 15- 19 yaş kategorisinde Ö.Uğur Değişim And. Lisesi 1., Doğa And. Lisesi 2., Atatürk And. Lisesi 3.olurken, erkeklerde Ö.Enka A.Lisesi 1., Doğa And .Lisesi 2., Ö.Şahin A.Lisesi  3. Oldu.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar