- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sakarya Valisi İrfan BALKANLIOĞLU Ziyaretlere Devam etti

13 Şubat 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sakarya Valisi İrfan BALKANLIOĞLU Ziyaretlere Devam etti
Sakarya Valisi İrfan BALKANLIOĞLU  Ziyaretlere Devam etti

Sakarya Valisi İrfan BALKANLIOĞLU Adapazarı Ç.E.K İşhanında bulunan esnaflarla ile sohbet etti, hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

Sakarya Valisi İrfan BALKANLIOĞLU dİYOR kİ
Planlı ormancılığın ilk merkezi olan ilimiz ve bölgemizdeki çalışmalar hakkında bilgiler aldığımız Sakarya Orman Bölge Müdürü Okan Kurşun ile teşkilat çalışanlarına görevlerinde başarılar diliyorum.

Sakarya Valisi İrfan Balkanlıoğlu Turizm cenneti ilimizdeki faaliyet ile çalışmalarda büyük bir görev üstlenen İl Kültür ve Turizm Müdürlüğümüzü ziyaret etti, İl Müdürü Hüseyin Yorulmaz ve kurum çalışanlarına başarılar diledi.

Vali Balkanlıoğlu Kurum Ziyaretlerine Devam Ediyor

Vali irfan Balkanlıoğlu, yoğun programı arasında kamu kurum ve kuruluşlarına bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

İlk olarak PTT Başmüdürlüğünü ziyaret eden Vali Balkanlıoğlu, teşkilat içerisindeki birimleri gezerek Başmüdür Yılmaz Demir’den çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Vali Balkanlıoğlu ayrıca, köklü kurumlarımızdan bir tanesi olan ve sürekli kendisini yenileyen, önemli hizmetler veren PTT Teşkilatına başarılar diledikten sonra, Adapazarı Ç.E.K İşhanında bulunan esnaflar ile sohbet ederek tüm esnaflarımıza hayırlı ve bol kazançlar temennisinde bulundu.

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünde İl Müdürü Hüseyin Yorulmaz’dan bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, müdürlüğün ilimizin tanıtım ve turizm faaliyetleri alanında büyük bir görev üstlendiğini dile getirirken, Mısır Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünü de ziyaret ederek, ülkemizin mısır başta olmak üzere buğday, baklagil, sebzecilik, bitki sağlığı, biyolojik çeşitlilik, genetik ve toprak su kaynakları konularındaki araştırmaları hakkında, Enstitü Müdürü Yavuz Ağı’dan brifing aldı.

Daha sonra planlı ormancılığın ilk merkezi olan ilimiz ve bölgedeki çalışmalar hakkında Sakarya Orman Bölge Müdürü Okan Kurşun’dan bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, teşkilat çalışanlarına görevlerinde başarılar dileyerek Sakarya Meteoroloji Müdürlüğüne geçti. İl Müdürü Mustafa Yıldırım’dan yapılan çalışmalar ve hava tahmin raporlarının değerlendirmesini dinleyen Vali, Balkanlıoğlu son olarak, İŞKUR İl Müdürlüğünü ziyaret etti.

İl Müdürü Tekin Kaya’dan kurumun çalışmaları ve istihdam konularında bilgiler alan Vali Balkanlıoğlu, İŞKUR’un son yıllarda kendisini geliştirdiğini ve istihdam konusunda koordinatör görevini başarıyla sürdürdüğünü ifade etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar