Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya1°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11088 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sakarya Tabip Odasından Vali Hüseyin Avni Coş’a ziyaret

02 Ağustos 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sakarya Tabip Odasından Vali Hüseyin Avni Coş’a ziyaret
Sakarya Tabip Odasından Vali Hüseyin Avni Coş’a ziyaret

Sakarya Tabip Odası Başkanı Dr Fırat KARADENİZ, Genel Sekreter Dr Rıdvan KARAGÖZ tarafından Sakarya Valisi Hüseyin Avni Çoş’a yaşanan darbe teşebbüsü sırasında Sakarya Valiliğine yapılan saldırının ardından geçmiş olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Cumhuriyetimizi, Demokrasimizi, Milli irademizi hedef alan bu hain darbe girişiminde bulunulduğundan itibaren lanetleyen her türlü basın ve sosyal medya ortamında ve kendi iletişim araçlarında basın açıklaması yapan, vatandaşın her kesimine en çok dokunan meslek grubu olarak halkın yaşadığı sosyal ve psikolojik travmayı ve sağlık çalışanlarının halka verdiği desteği Vali Coş’a aktardı.

 SAĞLIK CAMİASI GÖREVE HAZIR

Sakarya Tabip odası Başkanı Dr Fırat Karadeniz ‘’93 yıllık Cumhuriyet tarihimizde milli iradeye yapılan müdahaleler arasında en kanlısı olan 15 Temmuz darbe girişimi ile birlikte ülkemiz zor günlerden geçmektedir. Ancak, bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti yaşanan bu zor günlerin üstesinden gelmeyi başaracak güçtedir. Devletimizin her bir kademesine sızmış olan bu hain yapı ve ülkemiz üzerinde bu kara bulutların temizlenmesi için millet olarak birlik ve beraberliğe, evrensel hukuk ve demokrasi değerlerine en çok ihtiyaç duyduğumuz bu günlerde tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızın gerekli özen ve ihtimamı göstereceğinden kuşkumuz yok.’’ dedi.

valeczacı

Başkan Karadeniz: ‘Bu doğrultuda sağlık çalışanlarının ilk günden beri yaşanan fiziki, psikolojik ve sosyal travmada vatandaşlarımızın tedavilerinde her zaman yanlarında olduklarını ve her türlü yaralarını sarmak için çaba gösterdiklerini, halkın yaşadığı kaygı ve korkularını gidermek için ellerinden geleni yaptıklarını ve yapmaya devam edeceklerini belirtti.

Başkan Karadeniz ‘’Yaşanan bu zorlu süreçte vatandaşımızın yaşadığı post travmatik stres bozukluğu dediğimiz toplumsal travmanın giderilmesi için zamana ihtiyaç olduğu ve bu süre zarfında da Türk Hekimleri olarak her daim vatandaşımızın yanında olduğumuzu bir kez daha yinelemek istiyoruz.’’ dedi.

Sakarya Tabip Odası Başkanı Dr Fırat KARADENİZ Sakarya Hekimleri adına milletimize geçmiş olsun dileklerini Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’a  iletti.

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZ DEVAME DECEK

Vali Hüseyin Avni Coş, Sakarya Tabip Odası Başkanı Genel Sekreterine gösterdikleri hassasiyetten dolayı memnuniyetini dile getirerek : “Devletimizin varlığına kasteden bu vatan hainleri hak ettikleri cezaları alacaklardır. Sakarya Tabip Odamızın ve yüce halkımızın gösterdiği duyarlılık ile bizler de çalışmalarımıza titizlikle devam ediyoruz. Halkımızın huzurunu bozmaya cüret edenler şimdi görüyorlar ki o halk vatanına, milletine ve iradesine uzanan kirli elleri kırıp atmış ve birlik beraberlik içinde haykırmıştır. Hiçbir terör örgütü bu dayanışma ruhunun önünde duramaz. Tekrar halkımıza teşekkür ediyorum ve hepimize geçmiş olsun diliyorum.” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar