Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya25°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11854 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sakarya “Sevda”lısı iş başında

04 Mayıs 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sakarya “Sevda”lısı iş başında
Sakarya “Sevda”lısı iş başında

Sakarya “Sevda”lısı iş başında

“Sakarya’nın “Sevda’sı, Sakarya’nın Sevda’lısı” sloganıyla dikkat çeken Sakarya AK Parti Milletvekili Aday Adayı Yüksek Mimar Sevda Yılmaz; kendisinin de üyesi olduğu Sakarya Rumeli Balkan ve Tüm Göçmenler Derneği’ ziyaret ederek, Dernek Başkanı Mehmet Şehit ve Yönetim kurulu üyelerine kendini anlattı ve destek istedi

Sakarya’nın önemli bayan adayları arasında dikkat çeken Sevda Yılmaz, hem adı gibi Sakarya sevdalısı hem de soyadı gibi Yılmadan seçim çalışmalarına devam ediyor.  Bayanların sesi olmak isteyen Sevda Yılmaz; “Şehrimize mimar ve bir bayan eli değmeli. Şehrin yeniden daha güzel modernize edilmesi noktasında tüm bilgi birikimlerimi şehrim ve ülkem için vermeye hazırım. Bugün burada samimi bir ortamda gerçekleştirdiğimiz bu tanışma toplantısında, kendimi siz değerli arkadaşlarımıza anlatmak, projelerimden bahsederken, ülkemiz zor bir dönemden geçiyor. Erken seçimle birlikte bizlerde hizmet için düştük yollara. Şahsım adına aday adaylık sürecimde şunu net olarak söyleyeyim ki Ankara Milletvekili değil Şehrimin Sakarya’mın Milletvekili, sizlerin sesi soluğu olacağım. Tüm dava arkadaşlarım, aday adayı arkadaşlarıma seçimlerde başarılar diliyor, sizlerden de destek beklediğimi ifade ediyorum. Cumhurbaşkanlığı hükümet seçimi de önceki seçimlerden daha önem taşıyor çünkü bu seçimler ülkemizin geleceği için büyük bir önem taşıyor. Herkes sandıklara gidip tercihini ortaya koymalı. Biz aday adaylığı sürecinde bir hizmet yarışı içindeyiz. Bu bir bayrak yarışıdır, aday adayı arkadaşlarımızla rakip değiliz davamızın peşinde olan insanlarız” dedi.

ŞEHİT: “Tüm kesimlere eşit uzaklıkta ve yakınlıktayız”

Rumeli Balkan ve Tüm Göçmenler Derneği Başkanı Mehmet Şehit ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirirken; Sevda Yılmaz’a seçim çalışmalarında başarılar diledi. Seçimlerin başta ülkemize ve şehrimize hayırlar getirmesini temenni eden Başkan Mehmet şehit, tüm kesimlere eşit uzaklıkta ve yakınlıkta olduklarını da sözlerine ekleyerek, kapılarının tüm aday adaylarına açık olduğunu ve hiçbir ayırım yapmadan tüm aday adaylarına eşit mesafede olduklarını vurguladı.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar