Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Toplantısı Ali Tamer Birlik Başkanlığında gerçekleşti. 

22.09.2023

Kişi Okumuş

0 Yorum

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Toplantısı Ali Tamer Birlik Başkanlığında gerçekleşti. 

SASİAD yönetimi toplandı.

Sakarya Sanayicileri ve İşadamları Derneği Yönetim Kurulu Toplantısı Ali Tamer Birlik Başkanlığında Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantıda; piyasaların durumu, son ekonomik gelişmeler, Batum iş gezisi ve üye aktivite programları ele alındı.

Başkan Birlik toplantıda yaptığı değerlendirmede; SASİAD’ın gelecek dönem planladığı iş programı ile ilgili bilgiler vererek, yılın son çeyreğinde Batum’a düzenleyecekleri ticari iş gezisi ile üyelerini daha fazla ihracat yapmaya yönlendirmeye çalıştıklarını söyledi. Piyasalar ve ekonomide uygulanan politikalar hakkında da değerlendirmede bulanan başkan birlik, işletmelerin finansmana erişim konusunda yaşadıkları sıkıntıların bir an önce çözüme kavuşturulması gerektiğini ifade etti.

Yurt dışı iş gezileri haricinde üye aktivite programlarına da ağırlık verdiklerini dile getiren birlik, bu konuda 2024 yılında yoğun bir çalışma programı planladıklarını dile getirdi.

Murat Baklavada düzenlenen toplantıya; SASİAD Başkan Yardımcısı Suat Müçtehitzade, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Esmer, Ümit Karayaka, Murat Şimşeker, Sercan Kaldan, Ceyhun Eser, Gökhan Bayrak, Nizamettin Sarı, Emre Şendoğan, Timuçin Mert Çelikkoparan ve Genel Sekreter Ferhat Ateş katıldı.

İlgili Terimler :

YORUMLAR