- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11134 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sakarya Polisi 5.000 vatandaşı zehirlenmekten kurtardı

06 Haziran 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sakarya Polisi 5.000 vatandaşı zehirlenmekten kurtardı
Sakarya Polisi  5.000 vatandaşı zehirlenmekten kurtardı

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Uyuşturucu ile Mücadele Şube Müdürlüğünce Uyuşturucu Madde Ticareti yapan ve kullanan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda, 5 kg.230 gram uyuşturucu esrar maddesi ele geçirilmiş, şahıs tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü görevlilerince İlimiz genelinde uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahısların tespiti ve yakalanmasına yönelik yapılan çalışmalarda;

Arifiye Otoban Gişelerde oluşturulan uygulama noktasında yapılan uygulamalar sırasında C.K.(34) isimli şahsın kullanmış olduğu 41.,.. plaka sayılı araç durdurulmuş, yapılan kontrollerde C.K.(34) isimli şahsın Kocaeli İl Emniyet Müdürlüğünce Kayıp Şahıs olarak arandığı, araç içerisinde yapılan aramada 5 kg. 230 gram uyuşturucu esrar maddesi ele geçirilmiş, C.K.(34) isimli şahıs sevk edildiği adli makamlarca TUTUKLANARAK cezaevine teslim edilmiştir.

mucadele1

Yapılan bu çalışmada yaklaşık 5.000 vatandaşımızın zehirlenmesi ve bağımlı hale gelmesinin önüne geçilmiştir. Sakarya Emniyet Müdürlüğü olarak uyuşturucu madde ticareti yapan ve kullanan şahıslara karşı mücadeleye devam edilecektir.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar