Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya5°CKarla Karışık Yağmur

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11079 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sakarya Otomotiv ‘den Berat Kandili Mesajı

21 Mayıs 2016 - 3 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sakarya Otomotiv ‘den Berat Kandili Mesajı
Sakarya Otomotiv ‘den Berat Kandili Mesajı

Sakarya  Otomotiv İşletme sahibleri Gökhan Erdoğan -Halil ARSLAN   mübarek Ramazan ayının müjdecisi olan Berat Kandili ile ilgili olarak mesaj yayınladı. “Gökhan Erdoğan   Kandili, diğer kandiller gibi, biz Müslümanlar için büyük öneme sahiptir” diyen  Gökhan Erdoğan -Halil ARSLAN   , “Berat Kandili af dilenmenin yanı sıra, insanlar arasındaki dargınlıkları gidermek için önemli bir fırsattır” dedi.

Mübarek günlerden olan Berat Kandili 21 Mayıs Cumartesi’yi 22 Mayıs Pazar’a bağlayan gece idrak edilecek. 11 ayın sultanı Ramazan ayının müjdecisi olarak bilinen Berat Kandili ile ilgili olarak Gökhan Erdoğan -Halil ARSLAN    , bir mesaj yayınladı.

sakaryadan1

sakaryae

Otomotiv İşletme sahibleri  Halil ARSLAN-Gökhan Erdoğan

“Kandil günlerinin kıymetini bilmeliyiz” diyen  ,Gökhan Erdoğan -Halil ARSLAN  mesajında şu görüşlere yer verdi; “Berat Kandili insanların gönül dünyasına ışık tutarak günahlarından arınmasına vesile olur.  Adım adım yaklaşmakta olduğumuz on bir ayın sultanı Ramazan ayının müjdecisi olan mübarek Berat Kandilinizi en kalbi duygularla kutluyorum. Bu özel günün tüm insanlığa barış, huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum. Berat Kandili de af dilenmenin yani sıra, insanlar arasındaki dargınlıkları gidermek, yıktığımız gönülleri, kırdığımız kalpleri onarmak için büyük bir fırsattır. Vicdani bir muhasebe yaparak, dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmak, barış, dostluk ve kardeşliğimizi pekiştirmek için çaba harcamak, hepimizin ortak gayesi olmalıdır. Başta Sakarya ‘nın  değerli sakinleri olmak üzere tüm İslam aleminin Berat Kandili’ni tebrik ederim”.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar