Dolar : Alış : 7.1924 / Satış : 7.2054
Euro : Alış : 8.7811 / Satış : 8.7969
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya14°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11266 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sakarya MÜSİAD Tekirdağ’a damgasını vurdu

11 Mart 2017 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sakarya MÜSİAD Tekirdağ’a damgasını vurdu
Sakarya MÜSİAD Tekirdağ’a damgasını vurdu

MÜSİAD Sakarya Şubesi, Türkiye genelindeki 86 Şube arasında ilk 5’e girdi.

Sakarya MÜSİAD Tekirdağ’a damgasını vurdu

MÜSİAD Sakarya Şubesi; Tekirdağ Şubesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen 95. GİK Toplantısı’na tam kadro olarak katıldı. Sakarya MÜSİAD; toplantıdaki görüşleriyle GİK’e adeta damgasını vurdu.

Sakarya MÜSİAD 16 kişi ile 95’inci GİK’e katıldı

Her iki ayda bir yapılan ve bu dönem Tekirdağ Şubesi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin 95. Genel İdare Kurulu (GİK) Toplantısı’na tam kadro olarak katılan MÜSİAD Sakarya Şubesi; 16 kişilik katılımıyla ve toplantıdaki görüşleriyle adeta damgasını vurdu. Toplantıda; MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun, Nail Olpak başkanlığındaki Şube Başkanları Toplantısı’na, Şube Başkan Yardımcısı Zafer Boz Teşkilatlanma Başkanları Toplantısı’na, Şube Başkan Yardımcısı Mustafa Gavasoğlu ile Şube Sektör Kurulu Başkanı İsmail Koç Sektör Kurulları Başkanları Toplantısı’na, Semih Gülşan Bütçe ve Mali İşler Komisyonu Başkanları Toplantısı’na, Kadir Tecelli Üye İlişkileri Başkanlar Toplantısı’na, Sektör Kurulları Komisyon Başkanları Toplantılarına ise; Yusuf Erkan, Adem Tok, Baki Demir, Fatih Mercan, Necmi İbil, Ramazan Çokal, Vedat Ender Tuna ve Mikdat Beyazpınar katıldı. Toplantı ve Gala Yemeğinde ayrıca; Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’de yer aldı.

Toplantıda; Sakarya’yı temsil ederek, söz aldılar

Başkanlar Toplantısı hakkında bilgi veren Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun; toplantıya Dünya genelindeki MÜSİAD Şube ve Temsilcilik Başkanlarının katıldığını, 2016 yılında gösterdikleri performans değerlendirmesine göre; Sakarya’nın Türkiye genelindeki 86 Şube arasında ilk 5’e girdiğini söyledi. Teşkilatlanma Başkanları Toplantısı’na katılan Şube Başkan Yardımcısı Zafer Boz, Sakarya MÜSİAD’ın bugüne kadar yapmış oldukları teşkilatlanma çalışmaları hakkında bilgi vererek; yeni alınan üyelerle güçlerine güç kattıklarını ifade etti. Hizmet Sektör Kurulları Toplantısı’na katılan Sakarya MÜSİAD Komisyon Başkanı Baki Demir; toplantıda “Karz-ı Hasen Sandığı ve e-müsiad” konularının ele alındığını söyledi. İnşaat Sektör Kurulları Toplantısı’na katılan Sakarya MÜSİAD Komisyon Başkanı Necmi İbil, toplantıda “Kentsel dönüşüm” konusunda bilgilendirme yapıldığını söyledi. Dayanıklı Tüketim Malları ve Mobilya Sektör Kurulları Toplantısı’na katılan Sakarya MÜSİAD Komisyon Başkanı Ramazan Çokal; toplantıda Dayanıklı tüketim sektöründe KDV’nin yüzde 8’de kalması konuşuldu. Tekstil Sektör Kurulları Toplantısı’na katılan Sakarya MÜSİAD Komisyon Başkanı Fatih Mercan; toplantıda, “Perakendecilikte personel sıkıntısı” konusunun ela alındığını ayrıca tekstil ve deri sektöründe bulunan tüm üyelerin tek bir WhatsApp ortamında haberleşmesi için teklif sunduğunu söyledi. Üye İlişkileri Sektör Kurulları Toplantısı’na katılan Sakarya MÜSİAD Komisyon Başkanı Kadir Tecelli; toplantıda, “üyeler arasında ticaretin artırılması, bölgesel üye buluşmaları, üye ziyaretlerinin önemi, aileler buluşması ve ortak satın alma” konularının ele alındığını söyledi. Toplantıda ayrıca Eski Sapanca Kaymakamı olan Tekirdağ Valisi Mehmet Ceylan, AK Parti Tekirdağ Milletvekili Ayşe Doğan, MÜSİAD Genel Başkanı Nail Olpak ile gala yemeğinde görüşen MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve üyeler fikir alışverişinde bulundu.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar