Dolar : Alış : 7.3836 / Satış : 7.3969
Euro : Alış : 8.9597 / Satış : 8.9759
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya13°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11107 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığına Hasan Zengin’i getirdi

12 Ocak 2021 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığına Hasan Zengin’i getirdi
Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığına Hasan Zengin’i getirdi

Sakarya İl Başkanlığına Hasan Zengin getirildi.

Sakarya İl Başkanlığına getirilen Hasan Zengin Sosyal medya  hesabından yaptığı açıklamadaGenel Başkanımızın tensipleri ve büyüklerimizin duasıyla Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı görevi şahsıma tevdi edildi. Bugüne kadar bu görevde gayret gösteren kıymetli ağabeyimiz Sayın Fahrettin Abay’a özellikle teşekkür ediyorum.”dedi.

 Hasan Zengin Kimdir?
1986 yılında Adapazarı’nda doğan, ilköğretim ve lise eğitimini Sakarya’da tamamlayan Zengin halen Sakarya Üniversitesi’nde  eğitimine devam ediyor.

Saadet Partisinde yeni atanan il başkanlarından;

Resim

Sakarya İl Başkanı Hasan ZENGİN

Resim

Adana İl Başkanı  Musa Ahmet KAYA

 

Resim

Kahramanmaraş İl Başkanı Ahmet ZOR

Resim

 

Saadet Partisi
Adana İl Başkanlığımıza Musa Ahmet Kaya getirilmiştir. Bugüne kadar İl Başkanlığımızı yapan Mustafa Gözütok’a yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, yeni İl Başkanımıza başarılar diliyoruz.
Saadet Partisi
SaadetPartisi
Sakarya İl Başkanlığımıza Hasan Zengin getirilmiştir. Bugüne kadar İl Başkanlığımızı yapan Fahrettin Abay’a yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyor, yeni İl Başkanımıza başarılar diliyoruz.
Resim
Ahmet Zor
Sayın Genel Başkanımıza ve Kahramanmaraş İl Teşkilatımıza beni bu göreve layık gördükleri için teşekkür ediyorum. . Genel başkanımız Kahramanmaraş’a 23 yaşında, Türkiye’nin en genç İl Başkanını atayarak gençliğimize verdiği önemi bir kez daha ortaya koymuştur. 
Bugüne kadarki emeklerinden dolayı Erkan Pınarbaşı başkanımıza teşekkür ediyorum. . Bugünden itibaren tüm enerjimizle Kahramanmaraş’ımızın güzel yarınları için mücadele edeceğiz ..

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar