Dolar : Alış : 7.4952 / Satış : 7.5087
Euro : Alış : 9.0457 / Satış : 9.0620
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya3°CSoğuk

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11095 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Şubat Meclis Toplantısı Yapıldı

10 Şubat 2020 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sakarya Büyükşehir Belediyesi Şubat Meclis Toplantısı Yapıldı
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Şubat Meclis Toplantısı Yapıldı

Büyükşehir Belediyesi Şubat Meclis Toplantısı’nda hastane bölgesine yeni bir katlı otopark kazandırılacağının müjdesini paylaşan Başkan Ekrem Yüce, “Bölgedeki parklanma konusunda hemşehrilerimizden talepler geliyordu. Bu duruma kayıtsız kalamazdık. Hastane çevresinde parklanma sorununa çözüm üretecek bir katlı otopark projesini gündemimize aldık. İnşallah en kısa süre içerisinde hayata geçirmek istiyoruz” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Şubat Meclis Toplantısı, Büyükşehir Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleştirildi. Gündem dışı konuşmaların ardından 4 ilave gündem maddesi ile toplam 48 gündemin görüşüldüğü toplantıda Başkan Ekrem Yüce, Ocak ayı içerisinde gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin değerlendirmelerde bulunurken, gündem maddeleri arasında yer alan önemli konulara da değindi. Başkan Ekrem Yüce, AK Parti’ye geçen Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün’e başarılar dilerken; İdlib’de şehit düşen 5 asker için de baş sağlığı temennisinde bulundu.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor

Millet Bahçesi’nde sona gelindi

Çalışmalara ilişkin değerlendirmelerde bulunan Başkan Yüce, “Tüm hemşerilerimizin heyecanla beklediği Millet Bahçesinde son aşamaya gelindi. Kısa bir süre sonra açılışını hep birlikte gerçekleştireceğiz. Millet Bahçesi’nin içerisine bir de Millet Kıraathanesi yapıyoruz. Öğrencilerimiz günün her saatinde ilimle; irfanla meşgul olabilecekler, tabi bu esnada karınlarını doyurabilecek; çaylarını, kahvelerini yudumlayabilecekler. Birkaç farklı kültür ve sanat etkinliklerini de orada gerçekleştirebileceğiz. Kabiliyetli gençlerimiz ve vatandaşlarımız için kıraathanemizin çeşitli yerlerine yeteneklerini icra edebilecekleri enstrümanlar koyacağız. Bunlar gibi daha pek çok uygulamayı vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Fikret Özer dahil, oturan insanlar
Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Erbay Kayatürk dahil, oturan insanlar
Görüntünün olası içeriği: Şaban Koludra
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor
Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar
Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor ve iç mekan

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar