- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11845 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sağlıklı Yaşam İçin “Koşabiliyorken Koş”

05 Nisan 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sağlıklı Yaşam İçin “Koşabiliyorken Koş”
Sağlıklı Yaşam İçin  “Koşabiliyorken Koş”

Sağlıklı Yaşam İçin

“Koşabiliyorken Koş”

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce “Koşabiliyorken Koş” projesi kapsamında Atatürk Spor Kompleksinde Masa Tenisi etkinlikleri düzenlendi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel; “Ülkemizde spor kültürünün yaygınlaştırılması, halkımıza sağlıklı ve bilinçli spor yaptırmak amacıyla Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından 2012 yılında hayata geçirilen ‘Koşabiliyorken Koş’ projesi tüm hızıyla devam ediyor.

Proje kapsamında yeni dönem çalışmalarına Masa Tenisi ile başladık. 7’den 77’ye tüm bireylere spor yapma imkanı sağlayan proje kapsamında yapılan Masa Tenisi etkinliğine katılan herkese teşekkür ediyor, tüm halkımızı spor etkinliklerimize davet ediyorum.” dedi.

Sapanca’da Futsalın Yıldızları

Sapanca’da Futsalın Yıldızları

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen Okul Sporları Sapanca İlçe Birinciliği Futsal 2. Küme Müsabakaları sona erdi.

         Sapanca Atatürk Spor Salonunda düzenlenen minik ve yıldızlar Futsal İlçe Birinciliği müsabakaları nefesleri kesti. Minikler kategorisinde Muazzez Sabri Gündoğan İ.O.O. birinci, Nazmiye Ömer Sözer İ.O. O. İkinci, Kemalettin Sami Paşa İ. O.O üçüncü oldu. Yıldızlar Kategorisinde ise Alaçam O.O birinci, Sinan Göksun O.O. ikinci, Muazzez Sabri Gündoğar O.O. üçüncü oldu. Müsabakaların ardından başarılı olan okullar ödüllerine kavuştu.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar