Dolar : Alış : 7.3797 / Satış : 7.3930
Euro : Alış : 8.9778 / Satış : 8.9939
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CRüzgarlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11126 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sağlıklı Beslenme ve Zayıflama konusunda seminer yapıldı

02 Mayıs 2016 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sağlıklı Beslenme ve Zayıflama konusunda seminer yapıldı
Sağlıklı Beslenme ve Zayıflama konusunda seminer yapıldı

Sapanca Belediyesi’nden Sağlıklı Beslenme ve Zayıflama konusunda seminer yapıldı.

Sapanca Belediyesi’nden Sağlıklı Beslenme Ve Zayıflamak İsteyenlere…

Sapanca Belediyesi Kültür Müdürlüğü tarafından, sağlıklı beslenme yöntemleri ve kontrollü zayıflama isteyenlere yönelik olarak düzenlenen ‘Metabolik Balans ve Sağlıklı Zayıflama’ konulu seminer önemli bir ilgi gördü. Sapanca Turizm Fakültesi Salonu’ndaki seminere konuşmacı olarak Dr. Şebnem Güleryüz ile Dr. Altay Öktem konuşmacı olarak katıldı.

Sağlıklı beslenme ve sağlıklı zayıflamak isteyenlere çok önemli yöntemler konusunda bilgiler veren Dr. Güleryüz ve Öktem, özellikle can sıkıntısına çare gibi görülen anlarda dengesiz beslenme sendromunun çok kişide önemli sağlık zafiyetleri oluşturduğuna dikkat çektiler.

saglık1 saglık2

İnsan yaşamının en önemli sorununun, olumsuz beslenme alışkanlıklarının sürdürülmesi olduğuna dikkat çeken konuşmacılar, katılımcıların aktardıklarıyla deneyimlerle ilgili yorumlarda bulunarak, seminerin interaktif bir yapıda olumlu sonuçlara ulaşmasını sağladılar.

Sağlıklı Beslenme ve Zayıflama Semineri’nin sonunda Sapanca Belediyesi Başkan Vekilleri Ayşe Kösemen ve O. Şükrü Memi ile Başkan Yardımcısı Özcan Yavuz, doktorlara belediye logolu tabak ve çiçek takdim ederek, verdikleri değerli bilgiler için teşekkürlerini sundular.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar