Dolar : Alış : 8.3082 / Satış : 8.3232
Euro : Alış : 9.6985 / Satış : 9.7160
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya18°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 31 Kategoride 10772 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sağlık ve Güzellik Özel Davette Buluştu

14 Aralık 2019 - 374 kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sağlık ve Güzellik Özel Davette Buluştu
Sağlık ve Güzellik Özel Davette Buluştu

İncek Vista’ta açılan Brush & Co Hair Design, gerçekleştirdiği özel davette Ankara’nın sevilen simalarını ağırladı. 2020 saç trendlerinden bahseden Brush & Co Kurucu Ortağı İbrahim Aydın” Uzun yıllardır sektörün içerisinde güzelliğinize sihirli dokunuşlar katmaya çalışıyoruz. Brush &Co Hair Design stüdyomuzu açarken Avrupa standartlarında bir merkez hayal ettik ve bu hayalimizi gerçekleştirdik” dedi.Akademisyen Dr. Rıdvan Kır’ın mizaç ve sağlıkla ilgili verdiği bilgilerle renklenen davette konuklar keyifli vakit geçirdi.

El parmaklarınıza göre ne kadar yaratıcısınız?

Akademisyen Dr. Rıdvan Kır’ın mizaç ve fizyonominin önemini anlattığı davette, el parmaklarının şekline göre kişilik özelliklerinin neler olduğunu aktardı. Büyük ilgi gören sohbette uzman Kır, “ İşaret parmağı ve yüzük parmağı uzunlukları arasındaki fark erkeklerde kadınlara oranla daha fazladır. Bu testosteronun fazlalığının etkisidir. Yüksek parmak oranı olan kişilerde prostat riski, kalp krizi riski gibi hastalık riskleri varken düşük parmak oranına sahip erkek ve kadınlarda da fazla zayıflık ya da yeme bozuklukları görülebilmektedir” dedi.

Brush & Co Hair Design ekibinin pasta kesimi ile devam eden organizasyonda Kurucu Ortaklar Süleyman Keskin ve İbrahim Aydın konukları ile 2020 saç trendleri üzerine sohbet etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :
""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".

BENZER HABERLER

""""""""Sakarya Vib Turizm 0850 455 54 54""""""".

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar