Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11853 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Sağlık ordusunun vazgeçilmezleri hemşirelerin hemşireler günü kutlu olsun.

12 Mayıs 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Sağlık ordusunun vazgeçilmezleri hemşirelerin hemşireler günü kutlu olsun.
Sağlık ordusunun vazgeçilmezleri hemşirelerin hemşireler günü kutlu olsun.

 İYİ PARTİ SAKARYA İl Başkanı   Selçuk KILIÇASLAN”Fedakarlık, samimiyet ve iyi niyetin sembolü olan hemşirelik mesleği,temelinde insan sevgisi şefkat bilgi ve beceri ile yoğrulmuş kutsal bir meslektir.

 Sağlık ordusunun vazgeçilmezleri hemşirelerin hemşireler günü kutlu olsun.

Tıp biliminin ilerlemesi ile önemli mesleki aşamalar kaydederek günümüze gelen hemşirelik mesleği sağlık sisteminin de vazgeçilemez bir unsuru haline gelmiştir.

Bu mukaddes rolü üstlenerek sonsuz sabır, özveri, gayret ve sevgi ile mesleğini icra etmeye çalışan zor şartlar altında büyük fedakârlıklarla görevlerini yerine getiren hemşirelerimiz, insan sağlığı için verdikleri bu onurlu hizmetten dolayı,övgüyü ve takdiri fazlasıyla  hak etmektedir.

Fedakarlık timsali devlet’in şifa ve şevkat eli hemşirelerimizin , doktorlarımız ve diğer tüm sağlık mensubu vatandaşlarımızın yaşadıkları sorunların, hak ettiğiniz halde özlük hakları alamadığınızın   ve  hak arama mücadelelerinin farkındayız ve çözülmesi için ne gerektiği konusunda çalışmalar yapmaktayız.

İnsan sevgisiyle dolu, şefkatle, sabırla yapılan bu kutsal ve onurlu mesleğin mensubu olan,  gece gündüz demeden fedakârca çalışan, en zor zamanlarımızda her an yanımızda olan tüm hemşirelerimizin 12 Mayıs HEMŞİRELER GÜNÜ’nü  ve 12-18 Mayıs Hemşireler Haftasını en içten dileklerimizle kutlar,

sağlık, mutluluk ve başarı dolu bir geleceğin onlarla olmasını temenni ederiz.

 

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar