Dolar : Alış : 7.3797 / Satış : 7.3930
Euro : Alış : 8.9778 / Satış : 8.9939
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CRüzgarlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11126 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Saadet Partisinden Helal’indan Bir İftar

28 Haziran 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Saadet Partisinden Helal’indan Bir İftar
Saadet Partisinden  Helal’indan Bir  İftar

Geyve Saadet Partisi Ramazan iftar programına yoğun ilgi gösterildi.

Geyve Gültekin Sosyal Tesislerinde düzenlenen Ramazan iftar programı Saadet Partisi ilçe başkanı Fikret Özer, parti müfettişleri İrfan Tufanoğlu, Dursun Ali Bil ve ilçe teşkilatı ev sahipliği yaptı.

 Ramazan iftar programına Saadet Partisi il başkanı Eyüp Yıldırım, başkan yardımcısı Ahmet Manav, il yönetim kurulu, Sakarya Medya Derneği Başkan Vekili Fehmi DUMAN, MHP ilçe başkanı Şerafettin Kaya, GESOB Başkanı İsmail Bulur , MHP Belediye meclis üyeleri Ecz.Sebati Koçsar, Engin TOKLU, Demokrat Parti Geyve ilçe başkanı Basri Bölükbaş, mahalle muhtarları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

GEYVE_SP_1GEYVE_SP_3GEYVE_SP_4GEYVE_SP_5GEYVE_SP_6

Merhum Prof.Dr. Necmettin Erbakan’ın Milli Görüş mücadelesi dev ekrandan davetlilere izletildi.

Saadet Partisi Sakarya  il başkanı Eyüp Yıldırım,” “Dünya’nın dört bir tarafında Müslüman kardeşlerimiz işgal altında, zulüm altında ve sıkıntı içerisinde. Milli Görüş’ün yegâne temsilcisi Saadet Partisi olarak tüm Müslümanların dertleriyle dertleniyoruz. Çünkü bu, Müslüman olarak bizlerin asli görevi Müslümanların sıkıntılardan kurtulmasının tek çözümünün ise ancak bir ve birlik olmakla olacağına inanıyoruz. Bunun için bütün gücümüzle çalışıyoruz. Yüce Rabbimiz buyuruyor ki; Biz Kur-an’ı Kerim’i ramazan ayında indirdik. Kur’an hepimizin ve tüm inananların, Müslümanların hayat rehberidir. Bizler aldığımız oyların az olmasına rağmen, Necmettin Erbakan hocamızın başlattığı 46 yıllık Milli Görüş aşk ve şevkiyle milletimize hizmet etmek için yarışıyoruz. Amacımız dünya Müslümanlarının huzur içinde yaşamalarını sağlamaktır.”

GEYVE_SP_7

Sakarya Medya Derneği Başkan Vekili Fehmi DUMAN

GÖSTERİŞ,İSRAF’IN OLMADIĞI  HELALİNDEN İFTAR

Sakarya Medya Derneği Başkan Vekili Fehmi DUMAN” BU İFTAR HELALINDAN OLDUĞU İÇİN HUZUR BULDUM.İftarların gösterişe döndüğü bir dönemde Bu Akşam Devletin Kaynağı, Çıkarcıların Paralarının olmadığı bir iftardaydım. Bu iftar lüks,gösteriş ve israfın olmadığı kendi alın terleriyle kazandıklarıyla verilen iftardı.İftarda Her kesimden Halk vardı.Bu İFTAR Bize karamsar olmamamızı hatırlattı. Lüks,gösteriş ve israfcıların iftarlarına katılmıyorum.Özellikle Belediyelerin İftarları Lüks,gösteriş,israf kaynağı  belli olmayan bir  durumda. Burada  TERTEMİZ MÜSLÜMANLARIN olduğu bir kitle var .Bu kitle var oldukça Huzur olacaktır”

GEYVE_SP_2

Saadet Partisi ilçe başkanı Fikret Özer

Saadet Partisi ilçe başkanı Fikret Özer iftar programında katılanlara yönelik bir konuşma yaparak ramazan ayının Fevzi, birlik ve beraberliği önemine vurgu yaparak Milli Görüş’ün toplum için neyi ifade ettiğine değindi.

helal1helal2helal4helal5helal6helal7

GEYVE_SP_1GEYVE_SP_2

Saadet Partisi ilçe başkanı Fikret Özer konuşmasının sonunda ise Geyve  saadet Partisi İlçe Teşkilatı ,Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyelerine üstün hizmetleri ve özellikle iftar programının organize edilmesinde gösterdikleri çabadan dolayı teşekkür etti.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar