- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11822 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

SAADET Partisinden Başkan Kazan’a Ziyaret

20 Nisan 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»SAADET Partisinden Başkan Kazan’a Ziyaret
SAADET Partisinden Başkan Kazan’a Ziyaret

SAADET Partisinden Başkan Kazan’a Ziyaret

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanı Eyüp Yıldırım ve yönetim kurulu üyeleri Baro Başkanı Av. Zafer Kazan’ı makamında ziyaret etti.

Erken seçimin görüşmelerinin yapıldığı ve aynı saatlerde mecliste OHAL sürecinin uzatılmasına dair görüşmeler devam ederken gerçekleşen ziyarette ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunuldu.

“DEVLET VATANDAŞINA TUZAK KURMAZ”

“Yıllardır aynı şeyleri söylüyoruz. Biz vatandaşına tuzak kurmayan devlet anlayışı ve yönetimi istiyoruz.  Trafikte vatandaşına ceza kesmek için yol kenarlarına saklanan trafik uygulamasından başlamak üzere tüm hukuksuzluklara son verecek bir yönetim anlayışına ihtiyacımız var” şeklinde konuşan Baro Başkanı Av. Zafer KAZAN her defasında olduğu gibi yine hukuka vurgu yaptı.

OHAL’in artık olağan bir hal aldığı konusunda eleştirilerde de bulunan Başkan Kazan:

“ALDANMAYAN VE ALDATMAYAN DEVLET YÖNETİMİNE İHTİYACIMIZ VAR”

“Aldanmayan ve aldatmayan bir devlet yönetimine ihtiyacımız var. Kaldı ki devleti yönetenlerin aldatıldım deme gibi bir lüksü olamaz. Böyle bir anlayış böyle bir hukuk yok. Bugün ülkeye demokrasi getireceğim vaadi ile iktidara gelen,  OHAL’i kaldırmakla övünen irade, şimdi OHAL artık kaldırılsın dediğimiz zaman, bu durumu eleştirdiğimiz zaman tepki gösteriyorlar, OHAL’i kanıksamamızı istiyorlar. Bir hukukçu olarak her zaman demokrasiyi, hukuku ve ifade özgürlüğünü savundum ve savunmaya devam edeceğim” dedi.

Konuşmasının sonunda yine birlik beraberlik çağrısı yapan Başkan Kazan, hukuka ve farklı fikirlere saygı duymanın önemine de vurgu yaptı.

“BAŞARILAR DİLİYORUM”

“Birlikte yaşama kültürüne ihtiyacımız var. Farklı düşüncelerin birbirine saygı içinde, kavga etmeden ve ortak değerler üzerinde buluşabilmeyi öğrenmeliyiz. İşte bu birlik beraberliği ancak hukuk ile sağlayabiliriz. Bu sıkıntılı süreçte kutuplaşmanın önüne geçebilmek adına aldığınız sorumluluk çok önemli. Başarılar diliyorum.” şeklinde konuşan Başkan Kazan Saadet Partisi İl Başkanı Eyüp Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek teşekkür etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar