- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11807 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Saadet Partisi Sakarya: O Bayrakları Kim İndirecek

28 Nisan 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Saadet Partisi Sakarya: O Bayrakları Kim İndirecek
Saadet Partisi Sakarya: O Bayrakları Kim İndirecek

Saadet Partisi Sakarya: O Bayrakları Kim İndirecek

Saadet Partisi Sakarya İl Seçim Karargah Başkanı Ali Ahmet Çelik, gündem yaratacak açıklamalarda bulundu.

Saadet Partisi Sakarya İl Seçim Karargah Başkanı Ali Ahmet Çelik AK Parti Gençlik Kolları Kongresinden sonra asılan bayrakların bir haftadır kaldırılmamasıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

“  Sakarya’mızda son günlerde seçimler etiği ve siyaset ahlakı açısından son derece vahim olaylar ile karşı karşıyayız. 22 Nisan Pazar günü Adapazarı Atatürk Kapalı Spor salonunda gerçekleştirilen AK Parti Gençlik Kolları Kongresinden sonra salonun dışına ve Adnan Menderes Caddesi üzerine asılan bayrakların programın üzerinden bir hafta geçmesine rağmen toplanmamış olduğunu görmekteyiz. Bu konuyu başta zabıta müdürlüğü ve gerekli mercilere ilettiğimizde aldığımız cevaplar bizleri bir hayli üzmüştür. Bu tip olayların seçim sathı mahallinde yaşanması son derece düşündürücüdür. Saadet Partimizin veya herhangi bir siyasi partinin bir tek dahi bayraklarının bir gün de olsa asılı kalmasına tahammül edemeyen yetki sahipleri, söz konusu AK Parti bayrakları olunca programdan bir hafta geçmesine rağmen kaldırılmaması ve buna göz yumması üzüntü vericidir. Yapılan bu yanlıştan en kısa zamanda dönülmelidir ve bayraklar oradan kaldırılmalıdır. Tüm siyasi partilerin seçim öncesi eşit şartlarda adaletli ve hakkaniyetli bir şekilde çalışması, milletimiz için gayret göstermesi daha kıymetli olacaktır.

Yetkililer ve partililer istedikleri her yerlere bayraklar flamalar asabilirler şehrin her yerini bayraklar ile donatabilirler. Farklı siyasi partilere engellemeler yapabilirler, bayraklarını kaldırabilirler, salonlarını iptal edebilirler, ama biz şunu biliyoruz ki kalplere, gönüllere, ambargo koyamazlar ve milletimizin iradesine şerh koyamayacaklardır. Aziz milletimiz tüm engellemelerin dersini 24 Haziran 2018 Pazar günü sandıkta verecektir. Seçimlerin hayırlara vesile olmasını diliyorum. Saygılarımla.”

SAADET PARTİSİ ADAY ADAYI: MAKİNE MÜHENDİSİ VELİ ÖZKAN

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığı, 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan milletvekilliği genel seçimi için milletvekili aday adayları belli olmaya başladı. Son aday adaylarından birisi yüksek makine mühendisi Veli Özkan

Saadet Partisi Sakarya İl Başkanlığına yapılacak olan genel seçimler öncesi milletvekili aday adayı başvuruları devam ediyor. Son aday adayı yüksek makine mühendisi Veli Özkan oldu. Özkan başvuru formunu Saadet Partisi Sakarya İl Seçim Karargah Başkanı Ali Ahmet Çelik’e teslim etti.

Veli Özkan, başvuru belgesini teslim ettikten sonra açıklamalarda bulundu. 24 Haziran 2018 Pazar günü yapılacak olan milletvekilliği genel seçiminde meclise gireceklerini ifade eden Özkan, iktidarı alacaklarını vurguladı.

“ Saadet Partimizden milletvekilliği aday adayı olmaktan son derece mutlu ve gururluyum. 24 Haziran 2018 Pazar günü gerçekleştirecek olduğumuz, ülkemiz ve milletimiz açısından hayati önem taşıyan genel seçimler için oldukça heyecanlıyız. Bu heyecanımız bize milletimiz ile el ele vererek başarı ve muvaffakiyetler getireceğine yürekten inanıyorum. Aziz milletimizi Türkiye Büyük Millet Meclisinde en iyi bir şekilde temsil etmek için sabırsızlanıyoruz. Ülke ve millet olarak yaşadığımız bütün bu sıkıntılardan hep birlikte birlik ve beraberlik duygusu ile tüm sorunları ortadan kaldıracağımıza inanıyorum. Seçimlerin ülkemiz ve milletimiz için hayırlara vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum.

Veli Özkan; 1985 yılında Kütahya’da doğdu. İlk ve orta öğrenimini Kütahya’da tamamladı. 2008 Yılında Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisansını Yıldız Teknik Üniversitesinde Makine Teorisi ve Kontrol Titreşim Ana Bilim dalında tamamladı. Metal sektöründe yönetici olarak çalışmaktadır. İlkokul yıllarından itibaren AGD-MGV’DE( Anadolu Gençlik Derneği ve Milli Gençlik Vakfı) çeşitli görevlerde bulundu. Şu anda TEKDER Sakarya Şubesinde İl Başkanlığı görevini sürdürmektedir.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar