Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya2°CYoğun Kar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11085 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Prof.Dr. Mustafa Kamalak” Siz hiç zehir ekipte şifa biçene rastladınız mı?”

29 Nisan 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Prof.Dr. Mustafa Kamalak” Siz hiç zehir ekipte şifa biçene rastladınız mı?”
Prof.Dr. Mustafa Kamalak” Siz hiç zehir ekipte şifa biçene rastladınız mı?”

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof.Dr. Mustafa Kamalak””Yeni Anayasa vaadiyle milletten oy isteyenler şimdi “Yeni Anayasa’yı demlenmeye bırakmışlardır!” Demlensin bakalım .Ne kadar demlenecekse…”dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Prof.Dr. Mustafa Kamalak, TEM çıkışında partililer tarafından karşılandı.  Cuma Namazı’nı  Orhan Camii’nde kılan Kamalak, partisinin İl Başkanlığı’nda basın toplantısı düzenledi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, Sakarya İl Teşkilatını ziyaretinde yaptığı açıklamada, ülkenin, İslam alemi ve dünyanın sıkıntılı dönemden geçtiğini belirterek, Türkiye’nin gerçek gündeminin terör, işsizlik ve hukuk olduğunu ifade etti.

Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak, “Terör hiç şüphesiz ki Türkiye’nin gerçek gündemini oluşturmaktadır. Bunun yanında ülkede işsizlik de resmi verilere göre, yüzde 12’lere tırmanmıştır. Türkiye’nin üçüncü gerçek gündemi ise adaletten arındırılmış olan hukuk sistemidir.” dedi. saadet4  Kamalak, şunları söyledi:
“Her gün maalesef fidan gibi geçlerimizi al bayrağa sarılı olarak mezara doğru uğurluyoruz. Ateş düştüğü yeri yakıyor, tabi ki şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Rabbim kederli ailelerine sabır ihsan eylesin. Aziz milletimizin başı sağ olsun. Terör hiç şüphesiz ki Türkiye’nin gerçek gündemini oluşturmaktadır. Bunun yanında ülkede işsizlik de resmi verilere göre, yüzde 12’lere tırmanmıştır. Türkiye’nin üçüncü gerçek gündemi ise adaletten arındırılmış olan hukuk sistemidir. Adalet Bakanlığımızın ciddi manada araştırma yapması lazım ‘acaba vatandaşlarımız yargıya yüzde kaç nispetinde itimat ediyor, güveniyor’ diye.” Ülkedeki cinsel taciz olaylarına değinen Kamalak, “Allah korkusu vermeyen, cennet cehennem korkusu aşılamayan, günah-sevap kavramlarına yer vermeyen bir eğitimden ne bekliyordunuz? Sonuç mu sizi şaşırtıyor? Allah aşkına siz hiç zehir ekipte şifa biçene rastladınız mı? Bizim için de bu sonuçlar elbette üzücü ama şaşırtıcı değildir.” diye konuştu. TBMM Başkanı İsmail Kahraman’ın laiklikle ilgili sözleri ve dün Anayasa Komisyonu’ndaki kavgaya ilişkin sorusu üzerine Kamalak,  “Türkiye’nin gerçek gündemi bunlar değildir. İşsizliği nasıl önleyebiliriz, şehit cenazelerini nasıl durdurabiliriz, Türkiye’de iç ve dış barışı nasıl sağlayabiliriz, buralara yönelelim. Meclis’teki kavgada tabi ki hazin bir tablodur. Eğer Meclis görevini zamanında yapmış olsaydı, dünkü kavga olmazdı.” değerlendirmesinde bulundu. Prof.Dr. Mustafa Kamalak beyin katılımı ile AGD Sakarya Üniversite Teşkilatının düzenlendiği konferansa yoğun bir katılım ile gerçekleştirildi. saadet3saadet4saadet6saadet7sadet1sadet2sadet5sadet6 asaadet1asaadet3asaadet4asaadet5asaadet6asaadet7asaadet8asaadet9    Haber-Mehmet YILMAZ

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar