Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya8°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11291 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Plant Ödülleri İçin  Başvurular Başladı

15 Aralık 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Plant Ödülleri İçin  Başvurular Başladı
Plant Ödülleri İçin  Başvurular Başladı

 

Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi tarafından organize edilen ‘Plant Ödülleri 2015-2016’ için başvuru süreci başladı. Ödül töreni 2017 Şubat ayı sonunda İstanbul’da gerçekleşecek.

 

Plant Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Dergisi tarafından organize edilen ve ilki Ankara’da gerçekleşen Plant Ödülleri ikincisi için başvuru alımları başladı. Plant Dergisi’nden yapılan açıklamaya göre, Plant Ödülleri 2015-2016 başvuruları 28 Kasım 2016’da başlayan başvurular, 31 Ocak 2017 tarihine kadar kabul edilecek. Plant Ödülleri 2015-2016 Ödül Töreni 2017 Şubat ayı sonunda İstanbul’da gerçekleştirilecek.

remzi

PLANT ÖDÜLLERİ 2015-2016

Ülkemizde son 15 yılda büyük gelişme ve atılım gösteren süs bitkiciliği sektörü ve peyzaj mimarlığı alanlarında 2010 yılından bu yana yayın yapan ve 3 aylık periyotlarla okuyucusuna ulaşan Plant Dergisi, sektörün ivme kazanması için çalışmalarını sürdürüyor. Türkiye’de süs bitkiciliği sektörü ve peyzaj mimarlığı meslek disiplinlerinde farkındalık uyandırma amacıyla düzenlenen Plant Ödülleri, içerik ve vizyonuyla Türkiye’de tek olma özelliğine sahip.

 

SEÇİCİ KURUL

Uygulanmış Peyzaj Projelerinden Kesme Çiçek Üretimine birçok kategorinin bulunduğu ödüllerin seçici kurulu şu isimlerden oluşuyor: Prof. Dr. Ahmet Cengiz Yıldızcı, Prof. Dr. Erhan Vecdi Küçükerbaş, Prof. Dr. Hayran Çelem, Prof. Dr. Hayriye Eşbah Tunçay, Hüseyin Remzi Adıyaman, Selami Doğancı, Şenay Tuğba Yanık, Ünal Vural ve Yılmaz Aktaş.

2017 Şubat ayı sonunda İstanbul’da düzenlenecek olan ödül gecesine ilişkin kesin tarih ve yer bilgileri daha sonra ilan edilecek. Plant Ödülleri ile ilgili ayrıntılı bilgiler www.plantodulleri.com adresi üzerinden edinilebilir.

 

PLANT ÖDÜLLERİ ŞARTNAME

Plant Ödülleri’nin amacı Şartname’de şu şekilde açıklanıyor: Ülkemiz bitkisel materyal üretiminde ve peyzaj mimarlığında çağdaş ve yenilikçi yaklaşımların, sosyal – kültürel boyutunun ve bunların kamu yararına kullanımının önemi ile Peyzaj Mimarlığı faaliyetleri ile üretim olanaklarının tanıtılması, özendirilmesi, kalite ve sürekliliğin teşvik edilmesi, ihracatın artırılması, kamuoyunun gündeminde bulundurulması ve mesleki gelişimin desteklenmesi…

plant odulleri.jpg görüntüleniyor

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar