Dolar : Alış : 7.4485 / Satış : 7.4619
Euro : Alış : 9.0235 / Satış : 9.0397
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya4°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11100 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Pamukkale Turizm Sakarya’da 7 Bilet satış noktasını hizmete açtı.

31 Mayıs 2016 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Pamukkale Turizm Sakarya’da 7 Bilet satış noktasını hizmete açtı.
Pamukkale Turizm Sakarya’da 7 Bilet satış noktasını hizmete açtı.

Pamukkale Turizm Sakarya’da 7 Bilet satış noktasını hizmete açtı.

Pamukkale Turizm Sakarya’da Orman İşletmesi, Kent Meydanı, Karaağaçdibi, Çark Caddesi, Patates hali, Katlı pazar ve Kampüs bilet satış noktalarını müşterilerinin hizmetine açtı.

Pamukkale Turizm sorumlusu Ramazan TAŞ Sakarya’dan Ege ve Akdeniz bölgelerine seferlerinin yoğunlaşacağı belirtip ilerleyen günlerde Sakarya halkına hizmetlerinin artarak devam edeceğinin müjdesini verdi.

Pamukkale Turizm bugün Sakarya’da 8 Şube 32 çalışan ile iyi bir sinerji yakalamış durumda, bu olumlu havayı çalışanlarımızla, müşterilerimize aktarıp verimli  bir sezon geçirmeyi hedefliyoruz.

ÇARKKAMPÜSKAMPÜS02KAMPÜS022ORM02ORMNİŞL.

Otobüs donanımı olarak teknobüs ve pamukyol araçlarımız, yolcunun bireysel yolculuk keyfini en üst noktaya çıkarmak için tasarlanmıştır.

Son Yıllarda gerçekleşen yatırımlarla Türkiye’deki Karayolu otobüs firmaları arasında kendini farklılaştıran  Pamukkale turizm Pamukyol araçlara yatırım yapmaya devam ediyor.10 İnç boyutunda ve HD Görüntü kalitesinde dokunmatik koltuk arkası ekranlara yatırım yaparak araç filosunu yenilemeye devam eden , Pamukkale turizm  ayrıca araç filosunun %100 ‘ü 220 Volt Prizli araçlar ile hizmet vermektedir.

Pamukkale Turizm bugün 518 noktada, 3.870 çalışan ve 512 araça ulaşan filosu ile 54 yıl boyunca yapmış olduğu ortalama 3,9 trilyon km yol ve ulaşımını sağladığı ortalama 320 milyon yolcu ile Türkiye’nin deneyimli ve öncü firması olarak sektörün değişen yapısı içerisinde liderlik bayrağını taşımaya kararlıdır.

Pamukkale Turizm Online Otobüs Bileti

YORUMLAR