Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11845 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Özel Konak Hastanesi, Yeni Yıl Yemeğinde Buluştu

25 Aralık 2017 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Özel Konak Hastanesi, Yeni Yıl Yemeğinde Buluştu
Özel Konak Hastanesi, Yeni Yıl Yemeğinde Buluştu

Özel Konak Hastanesi Sakarya, yeni yıl öncesi hekim ve personel kadrosu ile yemekte bir araya geldi. Yemekte konuşan Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekim Op. Dr. Kamil Köse, “Yapılacak daha çok şey var. Sakarya’ya Konak kimliğini büyük bir içtenlikle sevgiyle getireceğiz” dedi.

YENİ YIL YEMEĞİ

Özel Konak Hastanesi Sakarya ailesi, 2018 yılı ve 1.yaş günü yemeğinde bir araya geldi. Sapanca Özkum’da düzenlenen yemeğin ev sahipliğini Özel Konak Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekim Op. Dr. Kamil Köse ve İdari Direktör Bahadır Gündüz yaptı. Yemeğe Özel Konak Hastanesi İzmit Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kazım Gündoğdu, Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Metin Göklü, Gölcük Aile Konak Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Veysel Besnili, İşadamı Kenan Köse, Sakarya Büyükşehir Belediye Basketbol Takımı eski Başkanı Akif Köse, Konak hastanesi doktorları, yönetim kadrosu ve personelleri katıldı.

KURUM KÜLTÜRÜ

Gecenin açılış konuşmasını Özel Konak Hastanesi Sakarya İdari Direktörü Bahadır Gündüz yaptı. Gündüz, “İlk yıl insan hayatında olduğu gibi kurumlarda da çok önemlidir. Farklı kurumlardan ve kültürlerden gelmiş olan çalışanlar yeni iş yerlerindeki kurum kültürüne uygulamalara, hizmet anlayışına ve her şeyden öte birbirlerine adapte olmaya çalışırlar. Bu süreçte edinilen kurum kültürü ileriki yıllarda kurumun hizmet anlayışı ve başarısında etkili olacaktır. Bu adaptasyon ne kadar hızlı ve eksiksiz olursa kurumda yüksek hizmet kalitesi bir standart haline gelir. Hastanemiz kısa sürede bunu başarmış ve bir yılın içine birçok başarıyı sığdırmıştır. Kurum kültürünü benimsemiş ve birbiri ile koordineli çalışan konak ailesi ile yeni yılda da birçok başarılı işe imza atacağımıza eminim.  2017 yılında sabırla bizi destekleyen, bilgi ve tecrübelerini bizlerden esirgemeyen yönetim kurulumuza, hastanemizin tüm doktorlarına, sadece 1 yıl gibi kısa bir sürede bu eseri bizlere emanet eden Köseoğlu ailesine ,tüm konak ailesi çalışanlarına teşekkürlerimi ve saygılarımı sunuyorum. 2018 yılının Konak ailesine sağlık mutluluk ve nice başarılar getirmesini diliyorum” dedi.

KONAK KİMLİĞİ

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekim Op. Dr. Kamil Köse ise, “Konak Hastanesinin kuruluşunda büyük emekleri olan büyüklerime, Konak Kimliğini Sakarya’da temsil eden tüm arkadaşlarıma mutlu yıllar diliyorum. 2017’de çok büyük hedefler koyduk. Pek çok kişi bunları başaramazsınız dedi. Ancak 2017’yi 2018’in önüne geçirdik. 2017’yi tamamlarken yapılacak daha çok şey var. Sakarya’ya Konak kimliğini büyük bir içtenlikle sevgiyle getireceğiz. Hedefimizi daha öteye koyacağız. Başarılı olduğumuzun bilincindeyiz. Bu başarıda bizimle birlikte yol alan herkese çok teşekkür ediyorum” diye ifadeler kullandı.

PERFORMANS TEŞEKKÜRÜ

Sakarya Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Şahin Talus’da, “Konak Hastanesi Sakarya ailesinin yeni yıllarını tebrik ediyorum. Bizim için yorucu bir yıl oldu. Hastanemizin tüm kadrolarına bu yıl içerisinde gösterdikleri performanstan ötürü teşekkürlerimi sunuyorum. 2018 yılında hep birlikte nice başarılara imza atmak dileğiyle. Hepinizin yeni yılını tebrik ediyorum” dedi.

PASTA KESİLDİ

Konuşmaların ardından hastane personeli tarafından hazırlanan yeni yıl videosu izlendi. Canlı müzik dinletisinin ardından ise geceye özel hediye çekilişi yapıldı. Gecenin sonunda ise tüm Konak Hastanesi ailesi hep birlikte 2018 pastasını kesti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar