Dolar : Alış : 7.5096 / Satış : 7.5231
Euro : Alış : 8.9643 / Satış : 8.9804
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya9°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11356 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Özel Konak Hastanesi Sakarya Basınla Buluşuyor

07 Kasım 2016 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Özel Konak Hastanesi Sakarya Basınla Buluşuyor
Özel Konak Hastanesi Sakarya Basınla Buluşuyor

Özel Konak Hastanesi Sakarya Basınla Buluşuyor

Özel Konak Hastanesi Sakarya, yeni hastane binasında bilgilendirme ve tanıtım toplantısı düzenliyor.

BASIN TOPLANTISI

Özel Konak Hastanesi Sakarya Yönetim Kurulu Başkanı Dr.Şahin Talus, Özel Konak Sakarya Hastanesi  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Başhekimi Op. Dr. Kamil Köse , Özel Konak Sakarya Hastanesi  İdari Direktörü Bahadır Gündüz ve Kurumsal Pazarlama ve İletişim Müdürü Yelda Özbek ‘in düzenleyeceği basın toplantısı saat 10.00’da hastanenin yeni binasında gerçekleştirilecek. Özel Konak Hastanesi Yöneticileri, yeni hastaneyi basın mensuplarına tanıtarak çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunacak ve Özel Konak Sakarya Hastanesinin özellikleri de kamuoyuna açıklanacak.

ÖZEL KONAK SAKARYA HASTANESİ

Sakarya’nın il dışına hasta sevkini en aza indirmek isteyen hastane açılışta 75 sonrasında ise 111 yatak kapasitesi, 14’ü Genel, 5’i Koroner ve 15’ü Yeni Doğan olmak üzere 34 yoğun bakım ünitesi ile Sakarya’nın sağlığını güvence altına alacak. 14 bin metrekare alan üzerine kurulu hastane, bin 620 metrekarelik yeşil alanı ile nefes alınabilecek ferah hastane konseptini Sakaryalılarla tanıştıracak.

ozelkonak1 ozelkonak2 ozelkonak3 ozelkonak4

AÇILACAK SERVİSLER

Hastane; Acil Servis , Kadın Hastalıkları ve Doğum, Genel Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahi , Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Kardiyoloji, Ortopedi, Göz Sağlığı ve Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Üroloji ,İç Hastalıkları (Dahiliye), Çocuk Sağlığı ve Hastalıları, , Enfeksiyon Hastalıkları , Ruh ve Sinir Hastalıkları / Psikiyatri ,Nöroloji, Psikoterapi Hizmetleri, Ağız ve Diş Sağlığı polikliniğiDiyetisyen ile sağlıklı yaşam merkezi ,  Radyoloji ve Mikrobiyoloji Laboratuvarı mevcut olup, hastalıkların teşhis ve tedavisi için 4 boyutlu ultrasonografi, mamografi, Sanal anjio özellikli 128 Kesit tomografi, solunum fonksiyon testi (SFT), işitme testi (odyometri) gibi başlıca tetkikler ile Endoskopi Ünitesi’nde Gastroskopi , Kolonoskopi ,Bronkoskopi  yapılmaktadır. Bununla birlikte Robot Yardımlı Yürüyüş Terapisi (Robogait) ile travmatik beyin ve omurilik yaralanmaları, inme, nörolojik veya ortopedik nedenlerden kaynaklanan yürüme yeteneğinin kaybı durumlarında yürüme yeteneğinin tekrar kazanımı ve geliştirilmesi alanlarında hizmet verecek

KONAK HASTANELER GRUBU

1995 yılında İzmit’te kurulan Konak Hastaneleri sahip olduğu seçkin kadrosu ile dünya standartlarında hizmet veren A Sınıfı bir hastanedir. 2013 yılında Gebze Tıp Merkezi’ni  Konak Hastaneleri Gebze ismiyle 2015 yılında A Sınıf hastane olarak hizmete alan grup, 2014 yılında Gölcük Aile Tıp Merkezi ile yapmış olduğu ortaklıkla Gölcük Aile Konak Hastanesi hizmete açmıştır. Yine 2014 yılında bünyelerine katılan Sakarya Konak Tıp Merkezi’nden sonra şimdi Konak Hastanelerinin 4.büyük hastanesi olarak Sakarya ‘da hizmete girecek.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar