- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11134 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Ottoman Fırın Kafe Antalya’ya Renk Kattı

04 Temmuz 2016 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Ottoman Fırın Kafe Antalya’ya Renk Kattı
Ottoman Fırın Kafe Antalya’ya Renk Kattı

Saraydan Gelen Lezzet

Osmanlı Kahvesi İçmek

İster Misiniz?..

Ottoman Fırın Kafe Antalya’ya Renk Kattı

Antalya Konyaaltı Boğaçayı Caddesi Hurma’da faaliyet gösteren Ottoman Fırın Kafe, değişik konsepti, hizmet kalitesi, çeşitliliği ve servisi ile Antalyalılara hizmet veriyor. Antalya’da kahvaltı başta olmak üzere, çeşitli yiyecek ürünlerle ve fırın çeşitliliği ile de dikkatleri çekiyor.

İşletmeciliğini Mehmet Sarıca’nın yaptığı Ottoman Fırın Cafe’nin en büyük özelliklerinden biri de ürünlerinin çeşitliliği ve tazeliği olarak gösteriliyor. İşletmeci Mehmet Sarıca “Bizim önceliğimiz hijyen, kalite ve müşteri memnuniyetidir. Ottoman Fırın Kafe olarak marka olmayı hedefliyoruz. Bunu da en kısa zamanda yakalayacağız” diyor.

Ottoman Fırın Kafe’nin müdürlüğünü de Mehtap Sarı yapıyor ve işini de çok başarılı şekilde yürütüyor.

Konyaaltı’nda hizmet veren Ottoman Fırın Kafe’nin  halen Antalya’da 4 şubesi bulunuyor. Öncelikle Antalya’nın diğer semtlerinde de yeni şubeler açarak hizmet vermesi hedefleniyor. Ottoman Fırın Kafe yöneticileri, yakın bir gelecekte Türkiye’nin bazı illerinde de şubeler açarak hedef büyütmeyi ön planda tuttuklarını söylüyor.

OSMANLI KAHVESİ

Ottoman Fırın Kafe’de birbirinden lezzetli ve kalitesi yüksek kahveleri tadabilirsiniz. Kafenin en iddialı kahvelerinden biri de Osmanlı Kahvesi olarak gösteriliyor. Biz tattık ve son derece lezzetli bulduk.

Ottoman Fırın Kafe’nin işletmecisi Mehmet Sarıca, Osmanlı Kahvesi’nin normal Türk kahjvesi gibi hazırlandığını ancak içinde 8 çeşit karışın bulunduğunu söyledi. Bunları da şöyle sıraladı:Yemen kahvesi, keçiboynuzu, menengiç kahvesi, sahlep, damla çikolata,krema,damla sakızı ve karamel.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar