- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Otoshops’un En Yeni Yetkili Satıcısı Sakarya’da hizmete açıldı

25 Ocak 2018 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Otoshops’un En Yeni Yetkili Satıcısı Sakarya’da hizmete açıldı
Otoshops’un En Yeni Yetkili Satıcısı Sakarya’da hizmete açıldı

İkinci el otomotiv sektöründe, kaliteli hizmet ve güven sunan;

OTOSHOPS’UN EN YENİ YETKİLİ SATICISI

SAKARYA’DA HİZMETE AÇILDI

ALJ Holding bünyesinde, ikinci el otomobil sektöründe hizmet veren Otoshops, yetkili satıcı ağını genişletmeye Sakarya ile devam ediyor. Otoshops Sandıkçı, yenilikçi çözümleri ve kurumsal yapısıyla Sakarya’da sektörüne yeni bir soluk getirecek…

İkinci el otomobil sektöründe kurumsallığı ve müşterilerine sunduğu yenilikler ile öne çıkan Otoshops, en yeni yetkili satıcısını Sakarya’da hizmete açtı. Türkiye genelinde yapılanmasını tüm hızıyla sürdüren Otoshops, Sakarya’da açılan “Otoshops Sandıkçı” ile Türkiye genelinde 15 ilde, 21 satış noktası ile varlığını sürdürmeye devam ediyor.

Sakarya’da hizmete giren “Otoshops Sandıkçı” 250 m2’si kapalı, 2750 m2’si açık alan olmak üzere toplamda 3 bin m2’lik alanda 70 araç sergileme kapasitesiyle hizmet veriyor.

Otoshops Genel Müdürü Tuğrul Denizaşan, Otoshops Sandıkçı ile Sakaryalılara ikinci el pazarında kurumsal ve güvenilir bir hizmet sunacaklarını belirterek “ Sektöre sunduğumuz yenilikçi ürünlerimiz, farklı hizmetlerimiz ve teknolojiyi kurumsal güvenceyle birleştirmesiyle öne çıkan Otoshops olarak Türkiye’nin her yerine ulaşma hedefimizi adım adım hayata geçiriyoruz. Açılışını gerçekleştirdiğimiz yeni yetkili satıcımız Sandıkçı vasıtasıyla 2 yıla kadar garantili ve ekspertizli her marka model yaş ve kilometredeki 2.el aracı 48 aya varan vadeler ile Sakaryalılara sunma fırsatını yakaladık. Otoshops Sandıkçı’dan araç alan herkes satınaldığı aracı hiç bir neden belirtmeksizin 7 günde değişim garantisinden yararlanabiliyor. Aracını satmak isteyenlere ise nakit ödeme ile alım veya takas yapma seçenekleri sunuluyor.” dedi.

“Otoshops ile Hizmet Kalitesi Artacak”

Otoshops Sandıkçı Genel Müdürü Harun Sandıkçı da, 40 yıllık bayi deneyimi çerçevesinde yeni ikinci el deneyimini de Otoshops ile devam ettireceklerini kaydederek “Halkımıza markası ve modeli ne olursa olsun garantili ikinci el deneyimi yaşatacağız. Hizmete girdiği günden bu yana ikinci el sektörüne farklı bir anlayış ve yeni bir soluk getiren Otoshops markasını Sakarya’ya kazandırmaktan mutlu ve gururluyuz. Standartlarımıza uygun ve modern bir ortamda dinamik kadromuz ile hemşerilerimizin hizmetinde olacağız” diye konuştu.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar