Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya1°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11088 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Osman ZOR ‘un 20 yıl önceki çözüm yollarına geldiler

20 Nisan 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Osman ZOR ‘un 20 yıl önceki çözüm yollarına geldiler
Osman ZOR ‘un 20  yıl  önceki çözüm  yollarına  geldiler

Sakarya Kültürel ve Doğal Kaynakları Koruma  Derneği Başkanı Osman ZOR  Sivil Toplum  örgütlerine  sırtını  dönenler  gün gelecek  insan  içine  çıkamayacaklar. 

Sakarya Kültürel ve Doğal Kaynakları Koruma  Derneği olarak 20  yıldan beri ciddi çalışmalar  yapmaktayız. Zaman z aman  Başbakana Cumhurbaşkanına  düşüncelerimizi iletiyorum. Biliyorum ki  Sakarya  ilinde  Ne   söylerseniz   söyleyin  benim  bildiğimin  dışında  hiç kimseyi  dinlemem.diyenlerin  yüzünden  Sakarya   ilimiz   Yaşanmaz  iller  arasına  girdi. Makamlara  gelene  kadar   9  takla  atlıyanlar  Seçimden  sonra  eyvallah   etmemekteler.Kendilerine  yakınlığı  olanlara   her  türlü  imkanı   sunuyorlar.

Bu  güne  kadar  Başbakan  ve  Cumhurbaşkanına  hiç şikayetim olmadı.Hep  Ülkem için  hep  Sakarya  için   düşüncelerimi  ilettim.Şimdi  Ne  yaptığını  bilmeyenleri de   duyurma  zamanı  geldi.

Sakarya Kültürel ve Doğal Kaynakları Koruma  Derneği Başkanı Osman ZOR  “Bu gün yani o zaman ki tarihte paylaştığımız kitap in içeriği ülkemiz de olması için iş ve işlemler ülkemizin milli değerleri için fikrim kitap içerisinde var.Bu belgeyi o gün ki başbakan bugün cumhurbaşkanı büyük ihtimalle fikirlerim başbakan tarafından kabul gördü… Ülkemiz de yapılan hizmetlerde fikirlerim var.Şimdi aynı heyecanla seninle Sapanca gölü düşüncemiwww.osmanzor.net adresinde birinci haber olarak var.Sapanca gölü kimsenin mirası değildir.Bir beraber çözüme taşıyalım..

Sapanca  Gölü  için  söylediklerimiz  kulak  tıkayanlar  15  yıl  sonra  bizim  dediğimize geldiler.

Ortak akılın  dışında  akıl  olmaz   ortak  akılıda  bu  ilde  yaşayan  sevsenizde   sevmesenizde,  dinlememezlik  edemezsiniz.”

sapanca1

 

Tüm ayrıntılar   www.osmanzor.net ‘te  izleyebilirsiniz

 

 

z   Sakarya54 - Sakarya'nın gür sesiSakarya54 - Sakarya'nın gür sesiSakarya54 - Sakarya'nın gür sesi Sakarya54 - Sakarya'nın gür sesiaasapanca23

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar