Dolar : Alış : 7.4367 / Satış : 7.4501
Euro : Alış : 9.0232 / Satış : 9.0394
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya4°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11100 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

NG Sapanca’da Yaşlılar Haftası’na Özel Etkinlik

18 Mart 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»NG Sapanca’da Yaşlılar Haftası’na Özel Etkinlik
NG Sapanca’da  Yaşlılar Haftası’na Özel Etkinlik

NG Sapanca’da

Yaşlılar Haftası’na Özel Etkinlik

NG Sapanca, her yıl 18-24 Mart tarihleri arasında kutlanan Yaşlılar Haftası’nda düzenlediği yemek sayesinde bu özel günü unutulmaz kıldı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Gelişim Merkezi ile ortaklaşa 17 Mart tarihinde gerçekleşen etkinlik, keyifli bir öğlen yemeği organizasyonu konseptinde oldu.

Sosyal gelişim merkezine kayıtlı yaklaşık 100 misafirin katıldığı etkinlik kapsamında misafirlere otelin en lezzetli menüleri sunuldu. Yaşlılar Haftası dolayısıyla düzenlenen özel yemekte ruhları hala genç olan büyükler NG Sapanca’nın yeşiller içindeki atmosferiyle muhteşem bir vakit geçirdi.

yaslı

NG Hotels hakkında:

Turizm sektöründe 1960 yılından beri yatırımları bulunan Güral Ailesi, Türk turizmine yepyeni bir hizmet yaklaşımı kazandırmak amacıyla 2012 yılından itibaren NG Hotels markasıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

NG Hotels bünyesinde bulunan NG Sapanca Wellness & Convention grubun ilk 5 yıldızlı oteli olup 2008 yılında açılmıştır. NG Hotels burada sunduğu üstün hizmet kalitesi, donanımlı personeli ve fiziki koşullarına yaptığı yatırımlarla Türkiye’de 8 farklı kalite belgesine sahip 5 yıldızlı ilk otel konumuna ulaşmıştır. NG Sapanca aynı zamanda ulusal ve uluslar arası pek çok ödülün de sahibidir. Son olarak Dünyanın en prestijli turizm ödüllerinden ‘World Luxury Hotel Awards – Spa’ yarışmasında Dünya kategorisinde Türkiye’den ödüle layık görülen tek otel olma ünvanını kazanmıştır.

NG Sapanca-Bahçe

Türkiye’nin yükselen otel zinciri markası NG Hotels, yakaladığı başarıların vermiş olduğu destek ve ulusal bir zincir haline gelme hedefiyle yatırımlarına devam etmektedir. Zincirin ikinci halkası olan NG Afyon Wellness & Convention 2012 yılı Haziran ayında hizmete girmiş ve kısa zamanda başarıya ulaşmıştır. NG Afyon bugün 8 kalite belgesine birden sahip tek termal otel ünvanını taşımaktadır. NG Hotels önümüzdeki dönemlerde farklı illerde yeni otel projelerine başlamayı planlamaktadır.

YORUMLAR

İlgili Terimler :