- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

New Holland Söğütlü Tarım, Hayvancılık ve Süt Festivali’nde

16 Eylül 2017 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»New Holland Söğütlü Tarım, Hayvancılık ve Süt Festivali’nde
New Holland Söğütlü Tarım, Hayvancılık ve Süt Festivali’nde

New Holland’ın Sakarya Bayisi Yılmaz Traktör, Söğütlü Tarım, Hayvancılık ve Süt Festivali 2017’de ziyaretçilerini, çiftçilerin her türlü saha çalışmasında verimliliklerini artıran üstün teknolojiye sahip performanslı modelleriyle karşıladı.

Söğütlü, 15 Eylül 2017 – TürkTraktör’ün lider markası New Holland’ın bu yıl 33. kez düzenlenen Söğütlü Tarım, Hayvancılık ve Süt Festivali’nde üstün teknoloji ve mühendislik ürünü olan modellerini; en yaygın satış ve servis ağına sahip bayisi Yılmaz Traktör’ün 700 m²’lik standında ziyaretçilerle buluşturdu.

Yılmaz Traktör, bölge çiftçilerini bir araya getiren en eski ve etkin organizasyonu olan SöğütlüTarım, Hayvancılık ve Süt Festivali’nde, New Holland’ın TT4.75, TR5, T6 ve T7 modeltraktörlerini sergiledi.

Yılmaz Traktör adına fuarın ve sergilenen ürünlerin kısa bir değerlendirmesini yapan Akif Yılmaz New Holland’ın bayisi olarak daima genişleyen yapımızla 1991 yılından bu yana geniş bir bölgedeye yayılmış çiftçilermizin traktör ve tarım ekipmanları alanındaki her türrlü ihtiyaçları karşılıyoruz.

26 yıldır ‘Türkiye’nin en büyük ve en iyi tarım marketi olma’ vizyonumuzla müşterilerimizin de bizlere gösterdiği teveccühle aralıksız büyüme ve kesintisiz başarının haklı gururunu yaşıyoruz. Bugün de yine müşterilerimizle bir araya gelmemizi sağlayan en güzel platformlardan birinde standımızda ürünlerimizi sergiliyoruz. Standımızda aynı zamanda çiftçilerimizin ihtiyaçlarını dinleyiyor ve kendileri için en uygun olan modeller konusunda da bilgilendirmeler yapıyoruz. Söğütlü’nün en eski ve ilgi gören bu özel festivalinde bir kez daha yerimizi almış olmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Fuarda Sergilenen Modeller

New Holland TT4.75

Her daim daha iyiyi hedefleyenlerin tercihi olacak yeni New Holland TT4.75 modeli; 4 silindirli, 75 HP gücünde, turbo-intercooler donanımına sahip motoru, 12 ileri 12 ger itransmisyonu, 40km/h ilerileme hızı ve daha pek çok özelliği ile tüm işlerin üstesinden kolaylıkla gelmeyi sağlıyor.

 • Yerli üretim 4 silindirli motor, turbo intercooler aspirasyon sistemi, satandart akü şalteri, 82 litre yakıt depo kapasitesi gücün ve tasarrufun yeni adı TT4.75 Modelindebuluşuyor.
 • Güçlü ve güvenli hidrolik donanım sayesinde 3.000 kg’a varan hidrolik kaldırma kapasitesine ulaşılırken 4 adet hidrolik güç çıkışı, standart Lift-0-Matic™ donanımı ve 540/540E çift hızlı kuyruk mili ile pek çok ekipmanla etkin bir şekilde çalışılabiliyor.
 • Sunduğu gelişmiş özelliklerinin yanı sıra güvenlik ve konforuyla da dikkat çeken TT4.75 modeli; mekanik akü şalteri, geniş iç alanı, açılabilir sunroof’u, klima seçeneği, akıllı far takip sistemi, sessiz ve engelsiz görüş alanına sahip sınıfının en gelişmiş kabiniyle, performans ve ergonomiyi buluşturuyor.
 • Tüm kumanda ve vites kollarının sürücünün sağ tarafına konumlandırılması sayesinde, her koşulda konforlu çalışma ortamı sağlayan TT4.75 modeli, Türk çiftçilerinin yeni gözdesi olacak.
 • Üstün donanım özelliklerini transmisyonuna da yansıtan TT4.75 modeli 12 ileri – 12 geri vites seçeneğinin yanı sıra direksiyon altına yerleştirilmiş standart mekanik veya isteğe bağlı hidrolik powershuttle mekik kolu ile kullanım kolaylığı sağlıyor.
 • İsteğe bağlı olarak sunulan sürüngen vites (20 ileri – 20 geri) seçeneği ile yüksek performans ve kesintisiz güç bir arada sunuluyor.
 • TT4.75 modelinde standart olarak sunulan, elektro hidrolik diferansiyel kilidi ve çift çeker sistemi ile operatörün kullanım kolaylığı en üst seviyeye taşınıyor.

New Holland TR5 Serileri

‘Yeni nesil yerli’ mottosu ile çıkan New Holland TR5 serisi, TR5.105 ve TR5.115 olmak üzere 107 ve 114 Hp gücünde 2 yeni model ile Türk çiftçisinin hizmetine sunuluyor.

 • Common Rail enjeksiyon sistemi motor devrinden bağımsız olarak püskürtülen yakıttan dolayı, motorun daha düşük devirlerinde daha yüksek güçlere ulaşabilmesini sağlıyor.
 • 24 ileri – 24 geri transmisyon yapısı ile birçok tarımsal işin üstesinden daha az işçilik ve daha kısa sürede kolaylıkla gelebilen TR5 serisi, konforlu kabin yapısı ile çalışmaya da teşvik ediyor.
 • Traktör dendiğinde ilk akla gelen ve en önemli donanımlardan olan hidrolik sistem TR5 serisinde muhteşem bir şekilde tasarlanmış.
 • TR5 serisi 3 farklı kuyruk mili devirleri ile çalışabilecek kuyruk mili sistemine de sahip. 540/540E/1000 gibi daha düşük devirlerde daha yüksek performans ile çalışabilen modeller, bu sayede yakıt tasarrufu sağlıyor.
 • Yeni TR5 serisi; modern tasarımı, Hi-Lo transmisyonu, güçlü hidrolik sistemi ve ergonomik kullanımı ile Türk çiftçisinin yeni gücü olacak.
 • T6 Auto CommandTM serisi, ekonomik transmisyonu sayesinde düşük motor devrinde maksimum hızını yakalayarak yakıttan tasarruf sağlar. Commond GripTM çok fonksiyonlu kontrol levyesi kullanım kolaylığı sağlar. Kolu ileri-geri hareket ettirerek ilerleme hızı arttırılıp yavaşlatılabilmektedir.
 • Üzerindeki yumuşak tuşları sayesinde çalışmalar kolay ve keyifli bir şekilde yapılır.
 • Elektro hidrolik çeki kontrol sistemi, 6218kg’lık kaldırma kapasitesi, çamurluk üstü hidrolik kumanda kolları ve opsiyonel ön hidrolik sistem ve kuyruk mili ile verimli, güçlü, kombine çalışma imkanı sunulmaktadır.
 • New Holland T6 AC Serisi, Tier4B emisyon seviyesinde güçlü Common Rail motorlar ile donatılmıştır. Performansın yanında çevre dostu motorlar üreten New Holland; T6 Auto CommandTM serisinde kullandığı SCR Katalizör sistemi ile egzoz gazında oluşan zararlı azot oksit gazını AdBlue çözeltisi kullanarak zararsız azot ve suya çevirmektedir. Motordan bağımsız olarak çalışan bu sistem ile motor içine temiz hava alınarak açığa çıkan egzoz gazı da temizlenerek doğaya verilmektedir.
 • New Holland T6 serisi güçten ödün vermeden en son teknolojiyi sizlere sunar. Hissedebileceğiniz en yüksek performansı ve gücü sunarken eşsiz konfor, görüş açısı ve hareket kabiliyeti sağlar.
 • Opsiyonel olarak sunulan kabin süspansiyonu, ön aks süspansiyonu, ön hidrolik ve kuyruk mili seçenekleri sayesinde New Holland T6 serisi maksimum üretkenliği sağlar.
 • Gece çalışmalarını ve güvenliğinizi arttırmak için gelişmiş LED çalışma lambaları New Holland T6 serisinde standart olarak bulunmaktadır. Daha parlak olan ve daha az enerji tüketen LED lambalar geniş bir şekilde beyaz ışık yayarak geceyi gündüze çevirir. New Holland T6 serisinde 4 adet önde 4 adet arkada olmak üzere toplam 8 adet LED çalışma lambası bulunmaktadır.
 • T6 traktörünüzü seçerken isteğinize bağlı olarak New Holland Hassas Tarım Sistemlerini (PLM) fabrika çıkışı tam entegre şekilde alabilirsiniz.
 • Hassas tarım sistemleri sayesinde arazinizi işlemek artık daha kolay, daha hızlı ve daha kârlı olacak. Tarım işletmenizi daha iyi tanıyıp daha rahat ve verimli bir şekilde yöneteceksiniz.

T6 Auto CommandTM Tier 4B

New Holland tarafından tasarlanan ve üretilen Auto Command transmisyon 115 beygirden 145 beygire kadar olan tüm New Holland T6 modellerinde bulunur. Sürekli değişken bu transmisyon sayesinde vites geçişlerini hissetmeden 0,02 km/saat hızdan 40 km/saat hıza kadar istediğiniz hıza rahatça ulaşabilirsiniz.

T7 Serisi

Yeni nesil T7 serisi traktörler ile konfor, güç, performans ve hassasiyet bir arada sunuluyor.

 • Fiat FPT motor geliştirme grubu ve New Holland grubunun tecrübeleri birleştirilerek yapılan Tier 4B egzoz emisyonuna sahip motorlar en yüksek performans için üretilmiştir.
 • Yeni T7 serisi traktörler ECOBlue™ HI-eSCR motorları ile mümkün olan en verimli şekilde güç üretir. Yeni motor teknolojisi ile sadece kağıt üzerinde güzel gözüken motor değerleri elde etmek yerine, tarlada da kesintisiz güç elde etmenizi sağlar.
 • T7 serisi traktörlerde yarı otomatik, tam otomatik ve CVT olmak üzere isteğinize göre 3 ayrı transmisyon seçeneği bulunmaktadır.T7 serisi traktörler; kapalı devre yük algılama sistemine sahip CCLS hidrolik pompa sayesinde yakalanması çok zor performansı kullanıcısına sunmaktadır. Değişken debili pompa çalışmalarınızda ekstra yakıt ekonomisi sağlamaktadır.
 • Yeni nesil T7 serisi traktörler ile konforu, gücü, performansı ve hassasiyeti bir arada bulacağınız 140 beygirden 300 beygire kadar 10 farklı model seçeneği 10 farklı güç seçeneğine sahip traktörlerde farklı hidrolik opsiyonları ve 3 farklı transmisyon seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca traktörünüze ön aks süspansiyonu veya ön hidrolik PTO ekleyerek daha fazla verim ile çalışabilirsiniz.
 • Standart olarak sunulan yol vitesi* ile 19 ileri 6 geri vites seçeneği, yarı ve tam otomatik transmisyon ile yeni T7 Tier 4B serisinde bulunmaktadır. Otomatik yol ve otomatik tarla konumları ile sürücünün uzun saat çalışmalarında konforu maksimuma çıkmaktadır.
 • Akıllı New Holland teknolojisi *IntellisteerTM GPS sistemi ve hassas tarım uygulamaları (PLM) ile traktörünüzde kullanım maliyetlerini azaltabilir, karlılığınızı arttırabilirsiniz.

* New Holland T7 serisi traktörler isteğe bağlı olarak fabrika çıkışı ön hidrolik ve kuyruk mili sistemi ile donatılmıştır.

 

Sakarya54 - Sakarya'nın gür sesi

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar