- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11822 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Neresinden çıkardığını…

16 Ocak 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Neresinden çıkardığını…
Neresinden çıkardığını…

Skandal sözler: “Neresinden çıkardığını…”

Tarım İl Müdürü, Arifiye Belediyesini ziyaretinde tarımla ilgili sözlerini haber yapan gazetecilere ve haberi sosyal medyada paylaşan Ziraat Odası Başkanına yakışıksız ifadeler kullandı

Akşam Haberleri Gazetesi’nden Nurettin Eryılmaz’ın haberine göre; 
Geçtiğimiz günlerde Arifiye Belediyesi’ne konuk olan İl Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Erdemir, tarım alanlarının korunması çağrısında bulunmuştu. Erdemir’in bazı gazetelere de yansıyan sözleri sonrasında Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Hemdi Şenoğlu Sosyal medya hesabından “Biz söyleyince savununca suç oldu. Allah’ım sana kurban olayım doğruları bize söylettin kulaklarımıza işittirdin” yorumunda bulundu.

Şenoğlu’nun bu sözlerine Erdemir’in ‘Nerenizden anladınız’ yanıtı vermesi ise ortalığı karıştırdı.

Manşet Tartışması
Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Erdemir, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile yaptığı görüşmede ilçedeki tarım alanlarının korunmasının önemine dikkat çekmişti. Erdemir’in sözlerini manşet yapan gazeteyi sosyal medya hesabında Paylaşan Adapazarı Ziraat Odası Başkanı Hamdi Şenoğlu, “Biz söyleyince, savununca suç oldu. Allah’ım sana kurban olayım doğruları bize söylettin, kulaklarımıza işittirdin, gözlerimize gördürdün. Elhamdülillah” yorumunda bulundu.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, yazı

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Neresinden Çıkardığı, Nerenizden Anladınız… 
Şenoğlu’nun bu paylaşımına yorum yapan İl Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Erdemir ise; “Haberin içeriğini okuma zahmetinde bulunsaydınız muhabirin bu manşeti neresinden çıkardığını ve sizlerin nerenizden anladığınızı idrak edebilirsiniz. Hala idrak yollarımız tıkanmadı ise” ifadelerini kullandı.

Şenoğlu’ndan Yanıt  
Erdemir’in bu sözlerine Şenoğlu’nun yanıtı da aynı sertlikte oldu. Ziraat Odası Başkanı, “Gazetedekiler sizin sözünüz değilse gazeteciye dava açın. Benimle ilgili soracaksanız ben cevabı veririm. Bütün kamu bilir, benim …. anlama gibi kabiliyetim yok. Size hiç yakışmadı. söylenenler yalan demek. Söylediklerinizi demek ki yalan yazmışlar” ifadelerini kullandı.

‘Çok Üzüldük’
Sosyal medyada yaşanan söz düellosu sonrasında Akşam Haberleri’ne değerlendirmelerde bulunan Hamdi Şenoğlu, ‘Neredenizden anladınız’ gibi ifadenin İl Tarım ve Hayvancılık Müdürü Mehmet Erdemir’e yakışmadığını belirterek; “Bizim yıllardır söylediklerimizi kendisinin de dile getirmesi üzerine sosyal medyada yorum yaptım. Aldığımız karşılık bizi çok üzdü” yorumunda bulundu.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar