Dolar : Alış : 7.3723 / Satış : 7.3856
Euro : Alış : 8.9216 / Satış : 8.9377
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya5°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11134 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Müteahhitler Birliği Devletinin Yanında

26 Ekim 2016 - 244 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Müteahhitler Birliği Devletinin Yanında
Müteahhitler Birliği Devletinin Yanında

Müteahhitler Birliği Devletinin Yanında

Sakarya Müteahhitler Birliği Başkan Murat Bayrak ve Yönetim Kurulu üyeleri Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret etti. Devletinin ve milletinin yanında olduklarının mesajını verdiler

Şehrin ekonomisine dışında vizyonuna da önemli değerler katan Sakarya Müteahhitler Birliği, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’u ziyaret etti. Sakarya’nın en önemli sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Sakarya Müteahhitler Birliği Başkan Murat Bayrak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’u makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Devletin yanında olduğunun mesajını veren SMBD Başkanı Murat Bayrak, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’a “her zaman emrinizdeyiz, devletimizin yanındayız. Yönetim kurulu arkadaşlarımla birlikte, şehrin ekonomisine, şehrin vizyonel yapısına katkı vermeye, daha çok yatırımlarımızla devam edeceğiz. Ülkemizi bölmeye çalışan tüm şer odaklı güçlerin karşısında dimdik ayakta ve siz değerli devlet adamlarımızın yanındayız. Buradan da tüm iş adamlarımıza sesleniyorum.  Başta şehrimiz Sakarya olmak üzere tüm şehirlerde yatırım yapmak, kazanç sağlayacaktır. Türkiye‘nin hiçbir bölgesinde kargaşa vb tehdit unsurları yoktur. Türkiye Cumhuriyeti devleti, hükümetiyle birlikte halkının yanındadır. Türkiye ve Sakarya’ya yatırım yapmak, geleceğe yatırım yapmaktır. Türkiye ekonomisi hızla büyüyor ve güven veriyor. ” diyerek mesajda bulundu.

mutehit1 mutehit2

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, darbe girişimleri karşısında tüm ülkede olduğu gibi Sakarya’da dimdik ayakta, devletinin yanında olduğunu gösterdi. Sakarya Müteahhitler Birliği de darbe kalkışmasının ilk gününden bu yana ortaya koydukları tavırla da devletinin yanında olduklarını gösterdi. Şehrine ve ülkesine sahip çıkan siz değerli Müteahhit ve İş adamlarımızın il ve ülke ekonomisine katkıları, iş istihdamları oluşturması, katma değerde bulunması, yatırımlarını çoğaltması da ülkemizin, şehrimizin büyümesinde önemli rol oynamaktadır. Bu bağlamda ülkemiz, şehrimiz her zaman yatırıma açık, devlet olarak tüm iş adamlarımıza da katkı vermeye, kolaylık sağlamaya hazırız. Ekonomimize yönelik  yapılacak yatırımlar sayesinde, şer odaklı güçlerin tüm oyunlarını boşa çıkartacağı aşikar ortadadır” diye konuştu.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar