Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya8°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11291 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Mustafa Desteci”Kayseri’deki kahpe terör saldırısını lanetliyorum”

17 Aralık 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Mustafa Desteci”Kayseri’deki kahpe terör saldırısını lanetliyorum”
Mustafa Desteci”Kayseri’deki kahpe terör saldırısını lanetliyorum”

Büyük Birlik Partisi Pamukova ilçe Teşkilatı 3.Olağan Kongresi Yapıldı

Mevcut Pamukova BBP İlçe Başkanı Orhan Sever’in tek liste tek aday olarak katıldığı olağan kongre, Kuran-ı Kerim tilaveti, divan kurulunun oluşturulması, Saygı duruşu ve İstiklal marşı ile başladı. Mevcut BBP İlçe başkanı ve adayı Orhan Sever ve İl Başkanı Cemal Can’ın konuşmalarının ardından, Genel Başkan Mustafa Destici terörü lanetleyen bir konuşma yaptı.

Büyük Birlik Partisi Pamukova ilçe Teşkilatı 3.Olağan Kongresine Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Mustafa Desteci,Büyük Birlik Partisi (BBP) Sakarya il Başkanı Cemal Can, Kocaeli il başkanı Nihat YILDIZ, Yalova İl Başkanı  Talip Bayburtlu, Büyük Birlik Partisi (BBP) Sakarya eski  il Başkanı Suat Çillioğlu,MHP Geyve  İlçe  Başkanı  Şeraffettin KAYA,Saadet Partisi Pamukova Belediye Başkan Adayı Ahmet ŞEN,Saadet Partisi İlçe  Başkanı Kemal TAŞ ,MHP  Pamukova İlçe Başkanı Orhan SEZER,CHP Pamukova İlçe  Başkanı Ali TEKE,Demokrat Parti Pamukova İlçe Başkanı Ahmet Bilaloğlu,Sakarya  Medya  Derneği  Başkan Yardımcısı  Fehmi DUMAN  ve  çok  sayıda  partili katıldı

Toplantı öncesi divan kurulu oluşturuldu. Divan Başkanlığına Yusuf Ulucan, üyelikleri Şükrü Bilgin ve Gürbaz Pertev seçildiler.


Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Mustafa Desteci’nin de katıldığı Kongre büyük ilgi gördü.

Mustafa Destici, Kayseri’deki terör saldırısına ilişkin, “Kim ki birliğimize, kardeşliğimize göz dikiyorsa Rabbim onları kahretsin.

desteci

“Kim ki birliğimize, kardeşliğimize göz dikiyorsa Rabbim onları kahretsin. Bu saldırıda hayatını kaybeden 13 şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun, yaralılarımıza Rabbimden acil şifalar diliyorum.” dedi.

Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici kongrede. Kayseri saldırısında hayatlarını kaybedenlere baş sağlığı, yaralılara şifalar dileyen başkan teröristlere “it sürüleri”

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve takım elbise
 

Şehitlerimizi rahmetle anıyorum.Hain pkk terör örgütünü lanetliyorum

Katil PKK (uzantıları) nın Kayseri’deki kahpe terör saldırısını lanetliyorum.Şüphesiz ki gün gelecek ve akıttıkları kanda boğulacaklardır.

Şehitlerimize Allah’tan rahmet,yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.Ailelerimizin ve milletimizin başı sağolsun.Kayserimize geçmiş olsun

Sorumluk sahiplerinin gereğini yapma zamanı gelmişte geçmektedir.Tedbir almayan ya da eksiği/hatası ihmali olan herkes hesap vermelidir.

Lakin milletimizin vatansever ve milletperver hiçbir ferdi metanetini kaybetmemeli ve birlik şuurunu yitirmemelidir.

pamukovabbp18
 

Emperyalist güçlerin uşağı Hain/Katil/Kahpe terör örgütleri (Pkk,Daeş,Fetö vb)bilsinler ki Türkiye’yi Suriye yapmalarına izin vermeyeceğiz

Obama giderayak günah çıkartıyor;Bizim de hatalarımız oldu ama Suriye’deki vahşetin sorumlusu Esad Rejimi ve destekçisi Rusya ve İran dır.

Ellerinde kan var demiş.Ey pkk/pyd hamisi Obama !dikkatlice bakarsan aynı (masum,müslüman) kanı kendi ellerinde de ziyadesiyle görürsün.

Kendi ülkelerinde müslümanlar bugün kan ve göz yaşına boğulmuşsa bunun müsebbipleri evvela koltuk sevdalısı hain ve gafil yöneticileridir.

Destici, ülkenin birliğine, kardeşliğine kasteden terör örgütü PKK’yı lanetlediğini bildirdi.

po1 po2 po3 po4 po5 po6 po7 po8

Terör saldırısını yapanların insan ve Müslüman olamayacağını anlatan Destici, “Kim ki birliğimize, kardeşliğimize göz dikiyorsa Rabbim onları kahretsin. Bu saldırıda hayatını kaybeden 13 şehidimize Allah’tan rahmet diliyorum, mekanları cennet olsun, yaralılarımıza Rabbimden acil şifalar diliyorum.” diye konuştu.

Destici, 1 hafta önce İstanbul Beşiktaş’ta bir saldırıyla karşı karşıya kalındığını dile getirerek, “Oradaki acılarımız giderilmeden, şehitlerimizin kanı kurumadan, yaralılarımız tedavi olup taburcu edilmeden bugün de Kayseri’de hain ve kahpe bir saldırıyla karşı karşıya kaldık. Çok şiddetli bir şekilde lanetliyoruz. İnşallah bu son olur ve bundan sonra böyle bir acıyla ülkemiz ve milletimiz karşı karşıya kalmaz.” ifadesini kullandı.

Acı, üzüntü ve kaygının büyük olduğunu fakat birliğin daha da pekişeceğini, kardeşliğin daha da kuvvetleneceğini ve hainlerin asla emellerine ulaşamayacağını, kardeşliği bozamayacaklarını vurgulayan Destici, bu hain terör örgütleri ve onların arkasındaki küresel emperyalist güçlerin, Türkiye’nin, Irak, Afganistan olmadığını ve Suriye olmasına da müsaade etmeyeceklerini bilmelerini istedi.

Destici, milletin, feraseti, birlik şuuru, cesareti, kahramanlığı ve teröre karşı duruşunu kimsenin bozamayacağını belirterek, terör odaklarına teslim olunmayacağını kaydetti.

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi
 

BBP Pamukova İlçe başkanı Orhan Sever ” Partimizin kurulduğu günden beri yetkili ilçe başkanı ve yönetim kurulu düzeyinde ilçemizde temsil edilmiş olup 2014 yılından itibaren kiralık ilçe binasında faaliyet göstermektedir.Bugün itibarıyla üye sayımız 150’ye yaklaşmıştır.2014-2016 yılları arasında yapılan 2 genel,bir mahalli seçimlerde milletvekiliibelediye başkanı ve meclis üyesi adayları çıkartılmıştır.Pamukova ilçemize bağlı 33 mahalle adaylarımız ve yönetim kurulumuz tarafından ziyaret edilmiştir.Esnaf,Kahvehane,sivil toplum kuruluşları ve ev ziyaretlerinde partimizin görüşleri aktarılmıştır.Parti lokalimizin devamlı açık tutulmakta ve hafta sonları konulu sohbet toplantılarımız devam etmektedir.İlçe teşkilatı olarak il yönetimi Marmara bölgesindeki teşkilatımızın proğramlarına ilçe başkanı ve yönetim kurulu bünyesinde katılım sağlamaktadır.Kira,Kırtasiye ,ulaşım,diğer giderlerimiz için partililerimizn katkıları ile karşılanmaktadır.”

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar
 

BBP Pamukova İlçe başkanı Orhan Sever Seçildi.

Yönetim Kurulu Asil Üyeleri

Seyfettin YILDIZ, Yılmaz YILDIRIM, Semih YILMAZ, Kemal Peçenek,Murat DEMİR, Musa TAŞDELEN, Batuhan ÖZDEN,Mustafa ZEYBEK,Burak YILDIZ,Muhammed ÖZ

Yönetim Kurulu Yedek Üyeleri

Aydın MENTEŞOĞLU,Atila AKTÜN,Hasan ÖZER,Nadir TOPÇUOĞLU,Alkın YILDIZ,Günay TOY,Ercan KARAKILINÇ,Cemal ATEŞ

Denetleme Kurulu Asil Üyeler

Gürbüz PERTEV ,Salih KAHRAMAN,Suat GÜN

Denetleme Kurulu Yedek Üyeler

Umut ER,A.Emrah ÇAĞLAYAN,Mustafa TAŞDELEN

İl Delegeliği

Gürbüz PERTEV ,Salih KAHRAMAN, Umut ER,Orhan Sever,Seyfettin YILDIZ, Yılmaz YILDIRIM, Semih YILMAZ, Kemal Peçenek,Murat DEMİR, Musa TAŞDELEN, Batuhan ÖZDEN,Mustafa ZEYBEK,Burak YILDIZ,Muhammed ÖZ ,Atila AKTÜN,Hasan ÖZER,Nadir TOPÇUOĞLU,Ercan KARAKILINÇ,Cemal ATEŞ ,A.Emrah ÇAĞLAYAN,A.Erkutay SEVEN,Aziz ALKIN,Ferhat ÖZMEN,Hasan TAŞDELEN,Ayşe SEVER ,Zeynep PERTEV,Gizem PERTEV,Özge BALABAN,Recep ER,Suat GÜN

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, oturan insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, oturan insanlar

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar, güneş gözlüğü ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, çocuk ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, telefon ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar, takım elbise ve açık havaGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar