Dolar : Alış : 7.3985 / Satış : 7.4118
Euro : Alış : 9.0044 / Satış : 9.0206
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya18°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11124 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Mustafa Ak ,Ziraat Katılım Bankası Şube Müdürü Fatih Sarı’yı ziyaret etti

14 Temmuz 2016 - 2 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Mustafa Ak ,Ziraat Katılım Bankası Şube Müdürü Fatih Sarı’yı ziyaret etti
Mustafa Ak ,Ziraat Katılım Bankası  Şube Müdürü Fatih Sarı’yı ziyaret etti

Başkan Ak’tan iade-i ziyaret

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, Ziraat Katılım Bankası Adapazarı Şube Müdürü Fatih Sarı’yı ziyaret etti.

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak, İlçe Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte bir süre önce kendisini ziyaret eden Ziraat Katılım Bankası Adapazarı Şube Müdürü Fatih Sarı’yı makamında ziyaret ederek iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.  Ziraat Katılım Bankası Adapazarı Şube Müdürü Fatih Sarı, katılım bankacılığı konusunda vatandaşlarımıza yardımcı olduklarını belirterek bankacılık faaliyetlerinden bahsetti.

İlçe Başkanı Mustafa Ak, Yurt dışındaki varlıkların Türkiye’ye getirilmesi konusunda kamuoyunda “Varlık Barışı” olarak bilinen mecliste tasarı halinde olan konuyla ilgili konuştu. Başkan Ak “ Kayıt dışı ekonomiyle mücadele edebilecek ve Türk vatandaşlarının yurt dışındaki kazançlarının ülke ekonomisine katkı sağlaması açısın uluslara arası normlara uygun olarak yapılan, Yurt dışı varlıkların ülkemize getirilmesi ekonomimize olumlu yansıyacaktır.  Hükümetimiz her zaman ülkemizin menfaatine olumlu yansıyacak çalışmalarda bulunuyor. Varlık Barışıyla ilgili çalışan tasarıda buna bir örnektir.” şeklinde konuştu.

hos1

“Katılım bankacılığına ilgi artıyor”

İlçe Başkanı Mustafa Ak, katılım bankacılığıyla ilgili olarak her geçen gün ilginin arttığını belirterek şunları söyledi “Tasarrufların doğrudan yatırımlara yönlendirilmesinde önemli bir rolü olan Katılım Bankacılığı Türkiye’de ve dünyada faizsiz bankacılığa her geçen gün ilginin artmasına rağmen yeterince ilerleme kaydedememiştir. Buradan çıkan sonuç vatandaşların faizsiz Bankacılık hakkında yeterince bilgi sahibi olmadığı ortaya çıkmaktadır. Ziraat Katılım Bankası bu anlamda faizsiz bankacılığın tanıtımına ve katılım bankacılığının gelişimine önemli katkılar yapacağına” inandığını ifade etti.

 

Ziraat Katılım Bankası Adapazarı Şube Müdürü Fatih Sarı, ziyaretlerinden dolayı ilçe Başkanı Mustafa Ak ve beraberindeki yönetim kurulundaki arkadaşlara teşekkür etti.

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar