- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11822 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Mustafa Ak yeni yıl dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

31 Aralık 2017 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Mustafa Ak yeni yıl dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.
Mustafa Ak yeni yıl dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Ak’tan yeni yıl mesajı

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Mustafa Ak yeni yıl dolayısı ile kutlama mesajı yayınladı.

Ak Parti Adapazarı ilçe başkanı Mustafa Ak, 2018 yılı öncesinde kutlama mesajı yayınlayarak yeni yılın tüm insanlığa mutluluklar getirmesini 2018 yılının ülkemizde ve dünyaya barış getirmesini ülkemizdeki birlik beraberliğimizin devam etmesini temenni ediyorum, dedi.

Ak, “2017 yılında 2023 hedeflerimize ulaşmak için durmadan yorulmadan çalıştık tüm dünyada her zaman olduğu gibi mazlum ve mağdurların yanında olduk hedeflerimize ulaşmamızı istemeyen şer güçlerin önümüze koydukları engelleri tek tek aşarak millete hizmet yolunda kutlu yürüyüşümüze devam ettik

Hükümetimiz cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katkıları ile birlikte dünya barışının sağlanmasında öncü bir devlet olmuş ABD’nin Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıdığına dair yaptığı basın açıklamasını cumhurbaşkanımız ülke olarak tanımadığımızı ifade ederek dünyanın 5’den büyük olduğu mesajını bir kez daha dünyaya ilan etti nitekim İslam birliğini toplayan cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan toplantıya katılan devletler ile birlikte ortak bir bildiri yayınlayıp doğu Kudüs’ü Filistin’in başkenti olarak tanıdığımızı ilan etmiştir. 2017 yılında hükümetimiz taşeron yasasını çıkararak vatandaşlarımızın beklentilerine katkıda bulunmuştur.

Geride bıraktığımız 2017 yılından sonra 2018’yılınında insanlığa güzellikler getirmesini Rabbimden niyaz ediyorum.” dedi.

2018

Başkan Ak, “2018 Yılında da milli hedeflerimize, 2023 hedefimize yılmadan yorulmadan ulaşmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz yeni projeleri hayata geçireceğiz. 2018 yılının tüm dünyaya Türk milletinin birliğini, bölünmez bütünlüğünü haykırdığımız, ülkemiz ve coğrafyamız üzerinde oynanan oyunları bozduğumuz, mazlumların mağdurların haklarının korunduğu kötü olayların yaşanmadığı bir yıl olmasını temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar