Dolar : Alış : 7.1357 / Satış : 7.1485
Euro : Alış : 8.6774 / Satış : 8.6930
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11262 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MÜSİAD Sakarya Şubesi; Özel Adatıp Hastanesi’ni ziyaret etti

06 Mart 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»MÜSİAD Sakarya Şubesi; Özel Adatıp Hastanesi’ni ziyaret etti
MÜSİAD Sakarya Şubesi; Özel  Adatıp Hastanesi’ni ziyaret etti

MÜSİAD Sakarya Şubesi; Özel

Adatıp Hastanesi’ni ziyaret etti

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu üyelerini misafir eden Özel Adatıp Hastanesi Genel Direktörü Yaşarbir Bilgin, “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

COŞKUN: “Tüm kuruluşlar bizim için değerlidir”

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şube Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu üyeleri Özel Adatıp Hastanesi’ni ziyaret etti. Özel Adatıp Hastanesi Genel Direktörü Yaşarbir Bilgin ile görüşen ve samimi bir ortamda geçen ziyarette hastanenin yeni yenilen yüzünü memnuniyetle izlediklerini belirten Şube Başkanı Yaşar Coşkun; “Özel Adatıp Hastanesi gibi bir sağlık kurumunun şehrimizde ve bizim insanımıza hizmet veriyor olmasını hem takdirle hem de memnuniyetle karşılıyoruz. Sakarya’ya ivme kazandıran tüm kuruluşlar bizim için değerlidir” dedi.

 

BİLGİN: “Sakaryalılar için her daim kaliteli sağlık hizmeti veriyoruz”

Özel Adatıp Hastanesi Genel Direktörü Yaşarbir Bilgin ise, tüm MÜSİAD üyeleri adına MÜSİAD Sakarya Şubesi Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu üyelerine teşekkür ederek, Özel Adatıp Hastanesi olarak, Sakarya için, Sakaryalılar için her daim kaliteli sağlık hizmeti veremeye, kuruluş olarak ta ellerinden gelen desteği vermeye hazır olduklarını ifade etti.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar