Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya25°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11854 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MÜSİAD Sakarya Sapanca’da Toplandı

18 Nisan 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»MÜSİAD Sakarya Sapanca’da Toplandı
MÜSİAD Sakarya  Sapanca’da Toplandı

MÜSİAD Sapanca’da Toplandı

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Sakarya Şubesi her hafta düzenli olarak gerçekleştirdiği Yönetim Kurulu Toplantısını bu hafta Sapanca’da bir restoranda gerçekleştirdi. Kahvaltılı olarak gerçekleşen programa Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer’de katılım gösterdi.

Sapanca turizmin gelişimini sürdürmesini temenni ediyoruz

Toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren MÜSİAD Sakarya Başkanı Yaşar Coşkun, “Sapanca gibi şehrimizin müstesna turizm yerlerinden birinde olmanın mutluluğunu yaşıyorum. İlçemizi turizm alanında en iyi yerlerde görmek en büyük dileklerimizden biridir. Bugün burada olup bizi yalnız bırakmayan Yönetim Kurulu Üyelerimize ve davetimize icabet ederek toplantımıza katılan Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Sayın Aydın Yılmazer’e teşekkür ediyorum. Ayrıca bu toplantıda bize ev sahipliği yapan üyemiz Sayın Davut Coşan’a de teşekkür ederim.” Dedi.

Askerimizin şanlı mücadelesini destekliyoruz

MÜSİAD ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda davetlerinden ve sıcak ve samimi karşılanmalarından dolayı MÜSİAD ailesine teşekkür eden ve yaptığı Afrin ziyaretinden bahseden Sapanca Belediye Başkanı Doç. Dr. Aydın Yılmazer, “Ülkemizin uzun zamandır mücadelesini verdiği bir konuya değinmek istiyorum. Askerimiz Suriye’nin kuzeyinde verdiği mücadeleye devam ediyor. Geçen hafta bizde bu mücadeleye yerinde şahitlik ettik. Şanlı ordumuzun orada ki halkı nasıl koruduğunu ve nasıl sahiplendiğini görmek bizi ziyadesiyle mutlu etti. Bu doğrultuda orada verilen mücadelenin destekçisi olduğumuzu tekrar belirtmek isterim.

Ayrıca MÜSİAD gibi büyük bir STK’mızın yaptıkları toplantıda Sapanca İlçemizi tercih etmeleri beni ziyadesiyle mutlu etti. Başta MÜSİAD Sakarya Başkanı Sayın Yaşar Coşkun’a ve Yönetim Kuruluna teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu.

Toplantı sonunda MÜSİAD Başkanı Yaşar Coşkun ve Yönetim Kurulu Üyeleri Coşan Fidancılık firması sahibi Davut Coşan ve USL Gayrimenkul firması sahibi İbrahim Uslu’yu ziyaret ederek MÜSİAD faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar