Dolar : Alış : 7.3836 / Satış : 7.3969
Euro : Alış : 8.9597 / Satış : 8.9759
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya8°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11102 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

MÜSİAD çalışmalarını artırarak, sürdürüyor.

29 Nisan 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»MÜSİAD çalışmalarını artırarak, sürdürüyor.
MÜSİAD çalışmalarını artırarak, sürdürüyor.

MÜSİAD Sakarya Şubesi Yönetim Kurulu, üye firmaları ziyaret etmeye hız kesmeden devam ediyor. Yönetime geldiği ilk günden bu yana, üyeleri ziyaret etmenin, onların görüşlerini almanın önemini sıkça vurgulayan Başkan Ahmet GENÇ ve yönetimi bu bağlamda Sakarya’da birçok üye ziyareti gerçekleştirdi.

MÜSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Genç; 

Bu hafta MÜSİAD Yönetim Kurulu, Çapoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Muhammet Çapoğlu’nu, Ada Derya Süt Ürünleri Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Metin’i ve Gözyumanlar İnşaat Firması Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Gözyuman’ı işyerlerinde ziyaret etti. MÜSİAD heyeti, üye problemlerini ve sorunlarını yerinde dinleyip ilgili mercilerle görüşerek çözüm üretmek için örnek alınacak bu faaliyeti düzenli olarak gerçekleştiriyor. Hazırda bulunan heyet, üye işyeri yetkililerini dernek faaliyetleriyle ilgili bilgilendirdi. Üyelerin, önerileri hakkında derneğe her türlü bildirimde bulunmaları ve derneğe ulaşmalarının önemine dikkat çekti. Ziyaret edilen üyelere MÜSİAD Genel Merkezinin yayını olan İş ve Güncel Ekonomi Dergisi  ‘Çerçeve’ takdim edildi.

sakaryadan1

16. MÜSİAD EXPO’ya Davet

Ziyaretler esnasında üyelerinin çalışmaları hakkında da bilgi alan Şube Başkanı Ahmet Genç: “MÜSİAD yönetimi olarak biz üyelerimiz için buradayız. Tüm yöneticilerimiz, işinden ve zamanında fedakârlık ederek, gönüllük esasıyla hem Sakarya’ya hem üyelerine hizmet etme gayesi güdüyor dedi. Ayrıca Başkan Genç,  9-12 Kasım 2016 tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezi ve WOW Hotel & Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan 16. MÜSİAD EXPO-Uluslararası Ticaret Fuarı ve 20. IBF-Uluslararası İş Forumu’na üyeleri davet etti. Genç “MÜSİAD’ın bu yıl 16.’sını düzenleyeceği Uluslararası Ticaret Fuarı’nda, yerli ve yabancı binlerce sanayici ve işadamının katılımını bekliyoruz” dedi.

Programının sonunda Başkan Genç üyelere yönelik ziyaretlere ara verilmeden devam edileceğini bildirdi.

YORUMLAR

İlgili Terimler :