- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11822 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Muhammet Azap dikkatleri üzerine çekiyor.

14 Mayıs 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Muhammet Azap dikkatleri üzerine çekiyor.
Muhammet Azap dikkatleri üzerine çekiyor.

Vatandaş Listelerde Değişim İstiyor

Seçimlerin erkene alınmasıyla birlikte siyasette başlayan hareketlilik hız kesmiyor.

AK Parti’de aday adaylığı başvuru sürecinin bitmesi ile birlikte aday olmak icin parti teşkilatlarından destek toplamaya çalışan aday adaylarının içerisinde Sakarya’nın en genç Milletvekili Aday Adayı Muhammet Azap dikkatleri üzerine çekiyor.

Aday Adaylığı sürecinin başlamasıyla birlikte AK Parti ilçe teşkilatlarının yanı sıra gittiği ilçenin esnaf ve vatandaşlarını ziyaret edip gördüklerini not eden ve aday olsun veya olmasın bu sorunları yetkililere bildireceğini ileten Azap, vatandaşların takdirini topladı. Gittiği her yerde partili partisiz ayırt etmeden vatandaşlarla kurduğu güçlü iletişimle sempati toplayan Muhammet Azap genç olmasıyla da bir hayli ilgi odağı haline geldi. Genellikle aldığı tepkilerden memnun olduğunu dile getiren genç aday adayı, vatandaşın milletvekili listelerinde değişim beklediğini, yenilik beklediğini devlet büyüklerine iletmek gerektiğini vurguladı.

Süreçle ilgili konuşan genç aday adayı, “AK Parti iktidarı geldiği ilk günden itibaren değişimlerin, yeniliklerin partisi olmayı başarmıştır. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bugünleri tıpkı 2002 de gördüğü gibi görüp iyice yavaşlayan bürokrasiyi, kendi tabiri ile metal yorgunluğunu partide olduğu gibi mecliste de bitirmeli ve Yeni Türkiye idealini daha hızlı iler

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar