Dolar : Alış : 7.3797 / Satış : 7.3930
Euro : Alış : 8.9778 / Satış : 8.9939
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya18°CSağanak Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11125 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Mollaköyde Yollar Genişliyor…

24 Mayıs 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Mollaköyde Yollar Genişliyor…
Mollaköyde Yollar Genişliyor…

Mollaköyde Yollar Genişliyor…

Mollaköy Mahallesinde yollar, genişliyor…

            Arifiye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, orköyden mahalleye dönüşen Mollköy’de yol genişletme, tretuvar ve yağmur suyu hattı çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor…

            Başkan İsmail Karakullukçu yaptığı açıklamada;”Orköy’den mahalle statüsünde Belediyemize bağlanan mahallelerimizden Mollaköy’de yaptığımız yol genişletme, yağmur suyu hattı ve parke ve tretuvar çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Buralarda, imar planlarının olmaması nedeniyle, ulaşımı sağlayan mevcut kadastral yolları vatandaşımızın rızasını alarak, belli oranda genişletmeye çalışıyoruz.

arifiyebel23

 Başkan İsmail Karakullukçu

ds1

Çünkü eski yollar çok dar ve bazı bölümlerde iki araç karşılıklı geçemiyor. Bu da kazalara neden oluyor.  Yine vatandaşımızın yürüyebileceği yaya kaldırımı yok. Yağmur suyu kanalı da olmadığı için yolda su birikiyor. Araçlar, yayaların üstüne su sıçrattığından, yağmurlu havalarda yürümek mümkün değil. Biz de Belediye olarak bu sıkıntıları gidermek için hızlı bir şekilde, yol genişletme, yaya kaldırımı ve yağmur suyu hattı yapımı çalışması başlattık. Yine, kendi rızası ile, yol terki yapan vatandaşlarımızın bahçe avlularını Arifiye Belediyesi olarak biz yapıyoruz.” dedi.

 

 

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar