Dolar : Alış : 7.1924 / Satış : 7.2054
Euro : Alış : 8.7811 / Satış : 8.7969
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya14°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11268 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Mehmet Mesut GÖKDEMİR”Ramazan Bayramını En İçten Dileklerimizle Kutlarız”

04 Temmuz 2016 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Mehmet Mesut GÖKDEMİR”Ramazan Bayramını En İçten Dileklerimizle Kutlarız”
Mehmet Mesut GÖKDEMİR”Ramazan Bayramını En İçten Dileklerimizle Kutlarız”

Ramazan Bayramını En İçten Dileklerimizle Kutlarız

Terörün Ve Savaşların Olmadığı Nice Bayramlara

HAK-İŞ Konfederasyonu Sakarya İl Temsilcisi Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut GÖKDEMİR, Ramazan Bayramının ülkemize, çalışanlara ve tüm insanlığa barış, huzur ve refah getirmesi dileğinde bulundu. GÖKDEMİR, son günlerde artan terör olaylarına dikkat çekerek, “Terörün ve savaşların olmadığı,  barış, huzur ve refah içerisinde nice bayramlar diliyoruz” dedi.

HAK-İŞ Konfederasyonu Sakarya İl Temsilcisi Hizmet-İş Sendikası Sakarya Şube Başkanı Mehmet Mesut GÖKDEMİR, Ramazan Bayramı dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada şu değerlendirmelerde bulundu:

“Milli ve dini bayramlar; gündelik tartışmaların, çözüm bekleyen sorunların, gerilimler ve tartışmaların çözülüp yatıştırılmasında çok önemli bir işlev görmektedir. Bu açıdan milli ve dini hassasiyetlerin doruğa ulaştığı gün ve dönemler, diyalog, uzlaşı, hoşgörü ve yardımlaşma duygularının hayata geçirilmesinin tam zamanıdır.

Bayramlar, bireysel ve toplumsal olarak, ahlaki değerlerin çok yoğun olarak yaşandığı özel günlerdir. Yoğun iş temposunda göremediğimiz, birlikte olamadığımız dost ve akrabalarımızla birlikte olduğumuz bu mübarek günlerde, ülkemizde ve dünyanın başka yerlerinde bizim kadar şanslı olmayan insanların da olduğunu bir an olsun hatırdan çıkarmamalıyız.

hakis2

Terörün, savaşların ve insanlık dışı uygulamaların biran önce son bulmasını, bu bayramı dünyanın her köşesindeki Müslüman kardeşimizin gerçekten bayram olarak kutlamasını istiyoruz.

Ülke olarak Ramazan Bayramına, İstanbul’da yaşanan hain saldırıda hayatını kaybedenlerin ve çeşitli saldırılar sonucu şehit olan güvenlik güçlerimizin yasıyla giriyoruz. HAK-İŞ olarak, terörün amacını biliyoruz. Bu saldırılarla ülkemizin huzur ve istikrarını bozmak ve toplumda bir korku havası ve kaos ortamı yaratmak istendiğinin farkındayız. Ancak birlik ve beraberlik içerisinde bu zor günlerin aşılacağına inanıyoruz. Ramazan Bayramının da bu birlik ve beraberlik duygularının pekiştirilmesine vesile olmasını diliyoruz. Bir kez daha saldırıda hayatını kaybedenlere Yüce Allah’tan Rahmet, ailelerine ve milletimize sabır ve başsağlığı, yaralılara da geçmiş olsun dileğinde bulunuyoruz.

HAK-İŞ Konfederasyonu olarak, tüm üyelerimizin, ülkemizin, inananların Ramazan Bayramını en içten duygularımızla kutlar, barış, huzur ve kardeşlik içerisinde nice bayramlar dileriz.”

 

 

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar