Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11845 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Mehmet Kır Sakarya Demokrasi Meydanında 5 bin kişinin elini sıktı

17 Haziran 2018 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Mehmet Kır Sakarya Demokrasi Meydanında 5 bin kişinin elini sıktı
Mehmet Kır Sakarya Demokrasi Meydanında 5 bin kişinin elini sıktı

İYİ Parti Sakarya Milletvekili Adayı Mehmet Kır Sakarya Demokrasi Meydanında 5 bin kişinin elini sıktı

Mehmet Kır” Medeniyet yolunun taşlarını
sadece cesurlar döşer…”

Türkiye’ye ve iyiliğe inanmış Değerli Misafirler, Milletimize hizmet uğruna bizimle yürüyen kıymetli Yol Arkadaşlarım, tarihin her döneminde, insanlığa örnek olmuş bir medeniyete sahip olan Canımızdan Aziz Milletimiz, bugün burada, sizlerin huzurunda, Dünya’nın en güzel ülkesi olan Türkiye’ye, rahat bir nefes aldıracak, her bir insanımıza umut veren, ülkemizdeki mevcut, boğucu, bunaltıcı iklimi değiştirip, her birimize “iyi ki bu bizim ülkemiz” dedirtecek bakış açısını, anlayışı, iş ve kararları içeren, yol haritamızı paylaştık Biz, yol haritamızın adını “Milletimizle Sözleşme” koyduk.

BİZİM İLKELERİMİZ  VAR BU İLKELERİ HAYATA GEÇİRMEK  ZORUNDAYIZ

Hiç kimse milletten büyük değildir.

Adalet herkes içindir ve, hukuk kurumları hepimize eşit mesafededir.

 Cumhuriyet ve demokrasi, tek kişinin eline bırakılamayak kadar değerlidir, o değeri taşıyacak olan da, demokratik parlamenter sistemdir.

 Ülkenin tüm kaynakları ırk, din, mezhep, dil, cinsiyet, politika ayrımı yapılmaksızın herkese eşit dağıtılmalıdır.

 Güçsüz ve korunmaya muhtaç insanlarımız, kayıtsız şartsız devletin koruması ve sorumluluğu altındadır.

İnsanın iyiliğini, ve devletin güvenliğini önde tutmayan, hiçbir plan ve projenin altına imza atılamaz.

Ahlâki değerlere, bilimsel düşünceye ve sorumluluk duygusuna bağlı bireylerin varlığı, toplumumuzun temel değeridir.

 İnanç özgürlüğü, ifade özgürlüğü ve teşebbüs özgürlüğü, anayasal güvence altındadır.

Yıpranan, millete hizmet amacını yitirmiş, belirli yapılara hapsedilmiş devleti, yeniden yapılandırarak, tedavi ederek, asıl işlevini geri kazandırıyoruz.

Devletin en önemli hedefi, insanın güven ve refah içerisinde yaşamasını sağlamaktır. Devletin en önemli görevi, insanı korkutmak, tedirgin etmek olamaz. Eğer öyle ise, birçok şey yanlış gidiyor demektir. Devletin görevi, İnsanın; evinde mutlu, yatağında huzurlu, işinde, sokakta, okulda güven içerisinde yaşamasını sağlamaktır.

Bir ülkede, anne ve baba, çocuğunun geleceğinden endişe ederse, o ülkede devlet, işini yapmıyor demektir. O ülkede yaşayanlar, devletinin adaletinden şüphe ediyor, herkese farklı davranıldığına inanıyorsa, Devlet büyük yara almış demektir. Devletin kuruluş amacı, devleti yönetenleri değil, kendi milletinden başlayarak çevresinin, güven ve refah içerisinde yaşamasını temin etmektir.

 

 

Görüntünün olası içeriği: 19 kişi, Fikret Özer, Ahmet Yıldırım, Buminhan Mustafa Bodur, İbrahim İşçi ve Selçuk Kılıçaslan dahil, gülümseyen insanlar, açık hava

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, Özcan Pehlivanoğlu, İbrahim İşçi, Mustafa Ozyigit ve Selçuk Kılıçaslan dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Mustafa Ozyigit dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Mehmet Ozucar dahil, gülümseyen insanlar, kalabalık ve açık hava

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, Asena Aslan Burak dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Tüm bir medeniyet yolculuğu, insanı mutlu etmek içindir. Tarih boyunca insanı merkezine alan, çok az sayıda medeniyet iddiası olmuştur. Bizler, böyle bir iddianın mirasçılarıyız. Bulunduğumuz her yerde, zulmü yıkıp adaleti ve liyakâtı, cehaleti yıkıp bilgiyi, fitneyi yıkıp huzuru ve kardeşliği, kapışarak bölüşmeyi yıkıp, adil biçimde bölüşmeyi, ilke edinmiş bir medeniyet anlayışının temsilcileriyiz. Bizler, kopardığı üzümün parasını, asmanın dalına asan, komşusu açken evinde rahat uyumayan, ülkesi için alyanslarını satan bir medeniyetin kendisiyiz. Bizi diğer milletler önünde üstün kılan hasletlerimizi, yeniden hatırlamak, hatırlatmak zorundayız.

Topraklarımız bir uçtan bir uca, kardeşçe yaşamanın adresidir. Tarih, bizden başka bir “bin yıllık kardeşliğe” şahitlik etmemiştir. Yürüyüp geldiğimiz o asırlar boyunca, elbette sıkıntılara düştük, acılar çektik, dar ve zor zamanlar yaşadık. Ancak, her seferinde bunları aştık. İyi olmak, doğru olanı, adil olanı aramak hep yolumuz oldu. Yüzlerce yıl öncesinden; “Kapınıza gelenin adını, dinini sormayın, önüne çorbasını koyun“ diyen de, “Kim olursan ol yine gel” diyen de bu topraklara adını yazdı. İşte bu, “merkezine insanı alan” medeniyet yoludur. Biz millet olarak ayak bastığımız her yerde, esareti, zulmü ve haksızlığı hiçbir koşulda kabul etmedik. Bugün de etmiyoruz. Bugün geldiğimiz nokta, bizim medeniyetimizin, bizim milletimizin hak ettiği nokta değildir. bugün bulunduğumuz durum, milletimizin tarih boyunca itiraz ettiği durumdur. Yorgun, bıkkın, mutsuz ve umutsuz insan sayısı, yüzde 80’lerin üzerindedir. Oysa, devletimiz de, milletimiz de, sadece kendi güçleri, kendi kazançlarıyla meşgul bu hoyrat yönetimi hak etmiyor. Büyük milletlerin tarihi hiçbir zaman bir kopuş yaşamaz. Her zaman bir süreklilik içerisinde ilerler. Selçuklu’dan Osmanlı’ya, Osmanlı’dan Cumhuriyete, birbirlerine kenetlenen bir medeniyet olduğumuzu, hiçbir zaman unutmamalıyız, unutamayız.

81 milyonun Türkiye’si; içerisinde hiçbir ayrıcalık, ayrılık, eşitsizlik taşımayan, herkesi birleştiren, beraberlik ve benzerlikleri büyüten, kapsayıcı bir yönetim anlayışıyla yönetilsin istiyoruz. Türkiye insan, doğa, kültür ve bunların birbirleriyle ilişkileri açısından, dünyanın en zengin ülkelerinden biridir. Sadece biz böyle olduğuna inandığımız için değil, kanıtlar böyle olduğu için ülkemizin potansiyelini açığa çıkarmanın bir yolu var diyoruz. O yol da; Devletle insan arasındaki uçurumu, insanımıza ve sahip olduğu değerlere güvenerek kapatmaktır.

 

Dünya yepyeni bir çağa girdi. Bu çağ, kendisinden önceki tüm çağlardan kopuk, farklı, yeni bir sistemler bütünü getirmiştir. Bu yeni çağda, yeni teknolojilerle, dijital gelişmelerle uyum sağlayacak insanlar, devletler ve sistemler ayakta kalacak. 21. Yüzyılı kendi gerçekleri içerisinde analiz ederek, çözümler hazırlayabilecek zihin ve beceriye sahip yönetimler, hayati önem taşımaktadır. Bu yeni dünyada en önemli hassasiyetler; Ülkelerin, öncelikle kendi bekalarını güvenceye alması, insana dair değerlere ve ihtiyaçlara odaklı, her karar sürecinde önceliği insana, insanın ne hissettiğine veren anlayışı, hayata geçirebilme yaklaşımı olmalıdır. Devlet ve millet, ülke ve insan birlikte gelişebilir, asla biri diğerinin aleyhine gelişemez. Türkiye, sahip olduğu binlerce yıllık geleneğe ve değerlere sıkı sıkıya tutunarak geleceğin en büyük gücü olmalıdır, ve sizlere söz veriyorum öyle de olacaktır. 21. Yüzyılın başlangıç safhası olan içinde bulunduğumuz zamanda, ülkeyi yönetenler, hırsları ve ihtiraslarıyla, milletimizi ateşe atan, sorumsuz politikalarla değil, akılcı, devleti büyüten politikalarla konum almalıdır.

Akılcı politika, sadece rakamlar demek değildir. Aynı zamanda, toplumu oluşturan insanların, hissiyatını da içermelidir. Ülkemizin kaderi, kendisini yenilemeyen, gücü, sımsıkı elinde tutan bir zihniyete, asla ve asla terk edilemez.

Egemenliği yeniden millete verecek olan, parlamenter sisteme dönüş hedefimizi gerçekleştireceğiz. Cumhuriyet ve demokrasinin tüm uygulamaları, Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı taşıyan herkese, eşit biçimde sağlanacaktır.

Devletimize nüfus cüzdanıyla bağlı olan herkes, devletimizin karşısında eşit olmalıdır. Taşıdığımız kimlik belgelerimiz dışında, Ağa da yoktur, paşa da yoktur, reis de yoktur!

Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanımızı taşıyan herkes, bireysel nitelikleri ne olursa olsun, bu devletin tapusunu cebinde taşıyor demektir. O tapuda herkese düşen pay, bir milim fark etmeden aynıdır. Bizim yönetim anlayışımız açık ve net olarak böyledir. Bizleri yapay şekilde birbirimizden ayıran, ayrıştıran her anlayışı kötü ve art niyetli buluruz.

Meral Akşener NTV’ye Konuk Oldu

Meral Akşener NTV’ye Konuk Oldu

13 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener NTV’de katıldığı canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Meral Akşener terörle mücadele hakkında, “Habur rezaletini ben yapmadım. 2010 yılıydı, çadır mahkemelerinden Atatürk’ün resmi ve Türk bayrağı çıkartıldı. Teröristler rahatsız olmasın diye bunlar yapıldı” dedi.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Tokat’ta Konuştu

Meral Akşener Tokat’ta Konuştu!

13 HAZİRAN, 2018

Seçim çalışmalarına devam eden Cumhurbaşkanı adayımız ve Genel Başkanımız Meral Akşener, Tokat’ta vatandaşlara hitap etti.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Sivas’ta Konuştu

Meral Akşener Sivas’ta Konuştu!

13 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener, Sivas’ta vatandaşlarla bir araya geldi. Akşener, buradaki konuşmasında “şehit Muhsin Yazıcıoğlu olayını çözeceğim” dedi.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Amasya’da Konuştu

Meral Akşener Amasya’da Konuştu

13 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener 24 Haziran seçim çalışmaları kapsamında Amasya’yı ziyaret etti.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Elazığ’da Konuştu

Meral Akşener Elazığ’da Konuştu

12 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener seçim çalışmaları kapsamında Elazığlı vatandaşlarımızla bir araya geldi. Tüm engellemelere rağmen seçim çalışmalarına devam eden Cumhurbaşkanı adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Malatya’dan sonraki durağı Elazığ oldu.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Malatya’da Konuştu

Meral Akşener Malatya’da Konuştu

12 HAZİRAN, 2018

Seçim çalışmaları kapsamında Malatya’da bir miting düzenleyen Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener, kendisi için ‘FETÖ’den talimat alıyor’ diyen Başbakan Binali Yıldırım’a sert sözlerle yüklendi.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Adıyaman’da Konuştu

Meral Akşener Adıyaman’da Konuştu

11 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener, 24 Haziran seçimleri kapsamında Adıyaman’da partimizin düzenlediği mitinge katıldı. Meral Akşener projeleri için kaynaklarını açıklarken, ‘Güneş doğacak ampul gidecek’ sloganını da tekrar etti.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Kahramanmaraş Elbistan’da Konuştu

Meral Akşener Kahramanmaraş Elbistan’da Konuştu

11 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda il ziyaretlerini sürdüren Meral Akşener’in, sıradaki durağı Kahramanmaraş Elbistan oldu. Meral Akşener’i, Müftülük Meydanı’ndan on binlerce Elbistanlı vatandaş karşıladı.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener İzmir’de Konuştu

Meral Akşener İzmir’de Konuştu

10 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener, İzmir Gündoğdu Meydanında il başkanlığımızın düzenlediği iftar programında İzmirlilerle buluştu. Meral Akşener, “Şu Kadir gecesi size söz veriyorum İzmir, bu paralara vallahi haram karıştırmayacağım” dedi.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener İzmir Tire’de Konuştu

Meral Akşener İzmir Tire’de Konuştu

10 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener, İzmir’in Tire ilçesinde partisinin düzenlediği mitinge katıldı. Meral Akşener burada, AKP hükümetlerinin 16 yılda 2,5 milyar dolar vergi topladığını ancak bu kaynakların kötüye kullanılmasıyla ekonominin çökmesine neden olunduğunu açıkladı.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Manisa’da Konuştu

Meral Akşener Manisa’da Konuştu

10 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız ve Meral Akşener, Manisa’da vatandaşlara seslendi. Akşener, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı, “Kıraathane” söylemi üzerinden eleştirdi.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener İzmir Bergama’da Konuştu

Meral Akşener İzmir Bergama’da Konuştu

10 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener’in İzmir programı Bergama’da başladı. Seçimin 2. tura kalmasının kesinleştiğini söyleyen Akşener, Bergamalılardan oy istedi, vaatlerini sıraladı.

DEVAMINI OKU

Aytun Çıray Fox Tv’de İsmail Küçükkaya'nın Konuğu Oldu

Aytun Çıray Fox Tv’de İsmail Küçükkaya’nın Konuğu Oldu

10 HAZİRAN, 2018

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Parti Sözcüsü Aytun Çıray, Fox Tv’de katıldığı canlı yayın programında 24 Haziran seçimlerine ilişkin önemli değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Ordu’da Konuştu

Meral Akşener Ordu’da Konuştu

9 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener Giresun’dan sonra Ordu’ya geçerek burada vatandaşlara hitap etti. Akşener, fındığın fiyatının 15 lira olacağını söyleyerek kaynaklarını açıkladı.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Giresun’da Konuştu

Meral Akşener Giresun’da Konuştu

9 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener, 24 Haziran seçimleri kapsamında Giresun’u ziyaret etti. Akşener burada, “Cumhurbaşkanı seçildiğimde gençlerimize iş vermek devletin görevidir. Gençlerimiz için fabrika açacağım onlar çalışacak.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Trabzon’da Konuştu

Meral Akşener Trabzon’da Konuştu

9 HAZİRAN, 2018

Trabzon’da vatandaşlara hitap eden Genel Başkanımız Meral Akşener, TİKA iddialarına tepki gösterdi. Akşener, “Ben Türk milliyetçisiyim diye bana TİKA’yı öne sürüyorlar. Ben ‘kapatacağım’ demedim, ‘giden paraları inceleyeceğim’ dedim” ifadelerini kullandı.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Rize’de Konuştu

Meral Akşener Rize’de Konuştu

8 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın “Millet Kıraathaneleri kuracağız” açıklamasını eleştirdi. Akşener, “Yeni bir çılgın proje duyduk. Ya kahve açıyor, kahve. Kahve açacağına, emeklinin cebine para koy, para” dedi.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Gümüşhane’de Konuştu

Meral Akşener Gümüşhane’de Konuştu

8 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener, Gümüşhane’de halka seslendi. Meral Akşener, FETÖ iddialarıyla ilgili oldukça sert açıklamalarda bulunarak, “Neymiş bana FETÖ talimat vermiş. Koskoca başbakan bunları söylüyor.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener FOX Tv’ye Konuk Oldu

Meral Akşener FOX Tv’ye Konuk Oldu

7 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener, Fatih Portakal’ın moderatörlüğündeki “Liderler Fox’ta” programında İsmail Küçükkaya, FOX Haber Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk, Ankara temsilcisi Sedat Bozkurt ve Ankara Haber Müdürü Tülay Önay Öçten’in sorularını yanıtladı.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener DW Türkçe’ye Konuk Oldu

Meral Akşener DW Türkçe’ye Konuk Oldu

7 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener, medyada yer bulamaması ve alternatifler üretmesine ilişkin olarak “Bir kediyi köşeye sıkıştırırsınız, sıkıştırırsınız çıkış noktası bırakmazsanız, tırmalar ya sizi” dedi.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Teke Tek'te Konuştu

Meral Akşener Teke Tek’te Konuştu

5 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener, Habertürk TV’de yayınlanan Teke Tek’te Fatih Altaylı’nın sorularını yanıtladı.
İşte Meral Akşener’in açıklamaları…

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Çankırı’da Konuştu

Meral Akşener Çankırı’da Konuştu

4 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener, Çankırı’da il başkanlığımızın düzenlediği mitinge katıldı. Meral Akşener, başbakanın kendisi hakkında iftira attığını belirterek, “Sen Başbakansın. İftira atamazsın, gereğini yapmalısın. Hadi Çankırı’dayım, gel beni tutukla” dedi.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Kırıkkale’de Konuştu

Meral Akşener Kırıkkale’de Konuştu

4 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener Kırıkkale Cumhuriyet Meydanı’nda konuştu. Meral Akşener’in hedefinde önceki gün hafriyat kamyonları ve çöp kamyonlarıyla yolunu kesen Gaziantep Belediye Başkanı Fatma Şahin ve kendisini ölümle tehdit eden Gaziantepspor Kulübü Başkanı Hasan Şahin vardı.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Kütahya’da Konuştu

Meral Akşener Kütahya’da Konuştu

2 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener, Kütahya’da partimizin düzenlediği mitinge katıldı.
Allah razı olsun sizden, tülbentlerimizle, kınalarımızla yola çıktık. İnşallah başaracağız. Hem kurucu hem kurtarıcı şehir Kütahya’dayım.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Eskişehir’de Konuştu

Meral Akşener Eskişehir’de Konuştu

2 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener, miting programlarına Eskişehir’de devam etti. Burada seçim vaatlerini yineleyen Akşener, ekonomi politikaları, FETÖ ile mücadele ve eğitim konularında AKP ile Erdoğan’ı sert ifadelerle eleştirdi.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Osmaniye’de Konuştu

Meral Akşener Osmaniye’te Konuştu

2 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener, Gaziantep’ten sonra Osmaniye’ye geçti ve burada vatandaşlara hitap etti. Çocuklarımız gençlerimiz dünyadaki bütün yaşıtlarıyla rekabet edebilecek.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Gaziantep’te Konuştu

Meral Akşener Gaziantep’te Konuştu

2 HAZİRAN, 2018

Gaziantep’te miting düzenleyen Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener, vatandaşların Suriyelilerle ilgili şikayetlerine cevap vererek, “Size söz veriyorum 2019’un Ramazan ayında 81 ilden temsilcimizle Suriyeli kardeşlerimizle Suriye’de iftar açacağız” dedi.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Adana’da Konuştu

Meral Akşener Adana’da Konuştu

1 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.
Seçim çalışmaları kapsamında yurt gezilerine devam eden Meral Akşener, Adana’da gerçekleştirdiği mitingde Erdoğan’a yüklenerek, “FETÖ okulundan mezun damat yine aday” dedi. Hatay’daki mitinginin ardından Akşener, Adana’ya geldi.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Hatay’da Konuştu

Meral Akşener Hatay’da Konuştu

1 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımızı Meral Akşener, İl Başkanlığımız tarafından Hatay’da düzenlenen mitingde konuştu. Hataylıların yoğun ilgisiyle karşılaşan Akşener, kalabalık nedeniyle sahneye çıkmakta zorlandı.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Tekirdağ/Çorlu’da Konuştu

Meral Akşener Tekirdağ/Çorlu’da Konuştu

1 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener, Tekirdağ/Çorlu’da vatandaşlarımızla bir araya geldi. Genel Başkanımız Meral Akşener’i Çorluda iftar saatinin yaklaşmasına rağmen on binlerce vatandaşın büyük bir coşku ile karşılaması dikkat çekti.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Edirne/Uzunköprü’de Konuştu.

Meral Akşener Edirne/Uzunköprü’de Konuştu.

1 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener, Çanakkale’nin ardından geldiği Edirne’nin Uzunköprü ilçesinde, Uzunköprü İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen mitingte konuştu.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Çanakkale’de Konuştu

Meral Akşener Çanakkale’de Konuştu

1 HAZİRAN, 2018

Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız Meral Akşener, Çanakkale mitingimizde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştirerek, “Kıbrıs’ı verdin mi kardeşim? İkide bir İngiltere’ye niye gidiyorsun kardeşim? Hepimize ‘Hain’ dedin.

DEVAMINI OKU

İYİ Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ayfer Yılmaz ekonomide yaşanan son gelişmeleri değerlendirdi.

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Sözcüsü Aytun Çıray’dan TİKA Açıklaması

1 HAZİRAN, 2018

Milletin Cumhurbaşkanı Adayı ve Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e ithafen TİKA’nın kapatılacağına dair gerçekle ilgisi olmayan, milletimizin yanlış bilgilendirildiği bir durum söz konusudur.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener’den liderlere çağrı

Meral Akşener’den liderlere çağrı

31 MAYIS, 2018

Milletin adayı Meral Akşener’den Parlamenter sisteme dönüşle ilgili öneri geldi!

DEVAMINI OKU

İYİ Parti Seçim Beyannamesi Tanıtım Toplantısı Konuşma Metni

İYİ Parti Seçim Beyannamesi Tanıtım Toplantısı Konuşma Metni

30 MAYIS, 2018

Türkiye’ye ve iyiliğe inanmış Değerli Misafirler, Milletimize hizmet uğruna bizimle yürüyen kıymetli Yol Arkadaşlarım, tarihin her döneminde, insanlığa örnek olmuş bir medeniyete sahip olan Canımızdan Aziz Milletimiz…

DEVAMINI OKU

Durmuş Yılmaz: Erdoğan’ın yönettiği ekonomi savruluyor

Durmuş Yılmaz: “Erdoğan’ın yönettiği ekonomi savruluyor”

29 MAYIS, 2018

İYİ Parti Milletvekili adayı ve Merkez Bankası eski Başkanı Durmuş Yılmaz, Sözcü Gazetesi’ne verdiği röportajda ekonomiye dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

DEVAMINI OKU

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Afyon'da konuştu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Afyon’da konuştu

28 MAYIS, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener Afyon’da vatandaşlarla buluştu.

DEVAMINI OKU

Akşener, Ağlayarak beni arayan valiler oldu

Akşener, “Ağlayarak beni arayan valiler oldu”

27 MAYIS, 2018

Cumhurbaşkanı adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener seçim çalışmaları kapsamında Denizli’de vatandaşlarla bir araya geldi.

DEVAMINI OKU

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Aydın'da konuştu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Aydın’da konuştu

27 MAYIS, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Aydın’da yoğun bir ilgiyle karşılandı. Partisinin mitinginde vatandaşla bir araya gelen Akşener, gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

DEVAMINI OKU

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Çorum'da konuştu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Çorum’da konuştu

26 MAYIS, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener partisinin Çorum’da düzenlediği mitingde önemli açıklamalarda bulundu.

DEVAMINI OKU

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Samsun’da konuştu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Samsun’da konuştu

26 MAYIS, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener, Samsun’da vatandaşlarla buluştu…

DEVAMINI OKU

İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı'nca 27'nci dönem milletvekili adayları kamuoyuna tanıtıldı

İYİ Parti İzmir İl Başkanlığı’nca 27’nci dönem milletvekili adayları kamuoyuna tanıtıldı

24 MAYIS, 2018

Kültürpark İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde düzenlenen tanıtım toplantısına, adayların tamamı katıldı.

DEVAMINI OKU

İYİ Parti lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Karaman'da vatandaşlarla buluştu

İYİ Parti milletvekili adayı ve eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, dolardaki son duruma ilişkin açıklamalarda bulundu.

24 MAYIS, 2018

Durmuş Yılmaz’ın açıklamaları şu şekilde…

DEVAMINI OKU

İYİ Parti lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Karaman'da vatandaşlarla buluştu

İYİ Parti lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Karaman’da vatandaşlarla buluştu

24 MAYIS, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in açıklamaları şöyle…

DEVAMINI OKU

İYİ Parti lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Konya'da vatandaşlarla buluştu

İYİ Parti lideri ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener, Konya’da vatandaşlarla buluştu

24 MAYIS, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in açıklamaları şöyle…

DEVAMINI OKU

Cumhurbaşkanı Adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, milletvekili aday adaylarına kendi imzasıyla birer mektup gönderdi.

Cumhurbaşkanı Adayı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, milletvekili aday adaylarına kendi imzasıyla birer mektup gönderdi.

23 MAYIS, 2018

Akşener, mektubunda şunlara yer verdi….

DEVAMINI OKU

Meral Akşener'den Uyarı

Meral Akşener’den Uyarı

23 MAYIS, 2018

Gerçekleri görmeyen, 16 yıl boyunca milletine yalan söyleyip, “Nerede yanlış yaptım?” demeyen bir ekonomi yönetiminin ülkeyi getireceği yer burası idi.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Antalya'da konuştu

Meral Akşener Antalya’da konuştu

22 MAYIS, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener Antalya’da konuştu. Meral Akşener sahneye gelerek ön sıralardan uzatılan eşarpları topladı ve Antalya halkına seslenmeye başladı

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Gençlik Kolları ile İftar

Meral Akşener Gençlik Kolları ile İftar

19 MAYIS, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener partisinin gençlik kollarına mensup gençlerle birlikte iftar yaptı. İYİ Parti Gençlik Kolları’nın genel merkez yöneticileri ve il-ilçe teşkilatlarına mensup partililerin katıldığı iftarda Genel Başkan Osman Ertürk Özel tarafından Gençlik Manifestosu açıklandı.

DEVAMINI OKU

HALK TV’DEN REKOR

HALK TV’DEN REKOR

19 MAYIS, 2018

Halk TV’deki Uğur Dündar’la Halk Arenası programı izlenme rekoru kırdı.
İyi Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşenner’in konuk olduğu program, tüm haber kanalları arasında gecenin en çok izlenen programı oldu.
Programın izlenme oranı, üç büyük haber kanalının toplamını geçti.

DEVAMINI OKU

MERAL AKŞENER ANITKABİR’E GENÇLERLE GİTTİ

MERAL AKŞENER ANITKABİR’E GENÇLERLE GİTTİ

19 MAYIS, 2018

İyi parti genel başkanı Meral Akşener 19 Mayıs’ta gençlerle birlikte Anıtkabir’deydi.
Ziyaretçilerden de büyük ilgi gören Akşener, mozolede dua okuduktan sonra gençlerle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi

DEVAMINI OKU

Kırım Tatar Soykırımı Anma Mesajı

Kırım Tatar Soykırımı Anma Mesajı

18 MAYIS, 2018

Kırım Tatar soydaşlarımızın uğradığı menfur sürgün ve soykırımı hiçbir zaman unutmayacağız. Kanınızı döken zihniyet bugün Kırım’da işgalcidir. Kırımoğlu önderliğinde direniş devam ediyor!

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Filistinli Ailelerle İftar

Meral Akşener Filistinli Ailelerle İftar

17 MAYIS, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ikinci iftarını da Filistin’den gelen çocuklar ve aileleri ile yaptı.

DEVAMINI OKU

Kafkas Dernekleri Federasyonu’ndan Meral Akşener'e Ziyare

Kafkas Dernekleri Federasyonu’ndan Meral Akşener’e Ziyaret

17 MAYIS, 2018

KAFKAS Dernekleri Federasyonu (KAFFED), Büyük Çerkes Sürgünü yıldönümü etkinlikleri çerçevesinde İYİ Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener’i ziyaret etti. Ziyarette Akşener’e Çerkes şalı ve ‘kamçı’ hediye edildi.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener Engelliler ve Aileleri ile İftar

Meral Akşener Engelliler ve Aileleri ile İftar

16 MAYIS, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, ikinci iftarını da Filistin’den gelen çocuklar ve aileleri ile yaptı.

DEVAMINI OKU

İYİ Parti’ye hazine yardımı yok

İYİ Parti’ye hazine yardımı yok

24 NİSAN, 2018

İYİ Parti’nin grup kurmasıyla birlikte Hazine yardımından da yararlanacağı iddiaları doğru çıkmadı… Siyasi Partiler kanunu uyarınca, hazine yardımından yararlanabilmek için, son genel seçime katılmak ve en az yüzde 3 oranında oy almak gerekiyor.

DEVAMINI OKU

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANLIĞI’NDAN AÇIKLAMA

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANLIĞI’NDAN AÇIKLAMA

23 NİSAN, 2018

Ülke gündemindeki son siyasal gelişmeler neticesinde milletimizin, Cumhur-başkanlığı adaylığı ve seçim ittifakı konularında İYİ Parti ve Genel Başkan Sayın Meral Akşener’in tavrının ne olacağı konusunda yoğun bir beklentisi olduğu görülmektedir

DEVAMINI OKU

Genel Başkanımız Meral Akşenerin 23 Nisan mesajı

Genel Başkanımız Meral Akşenerin 23 Nisan mesajı

23 NİSAN, 2018

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramımız kutlu olsun.

Bu özel ve güzel günde, milli egemenliğimizi simgeleyen 23 Nisan bayram kutlamalarını, milletin elinden alıp okullara hapseden anlayışın, milletin egemenliğinin karşısına da kişisel saraylarının egemenliğini koyduğunu hatırlatmak istiyorum.

DEVAMINI OKU

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kırklareli’nde ki Alpullu Şeker Fabrikası’ndaydı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kırklareli’nde ki Alpullu Şeker Fabrikası’ndaydı

07 NİSAN, 2018

Niğde Bor’da ki Şeker Fabrikası’nın satışının ertesi günü Alpullu’ya giden Meral Akşener, “Şeker Vatandır, sattırmayacağız.” dedi.

DEVAMINI OKU

ERZURUM TEŞKİLATIMIZ ŞEKER FABRİKASI NÖBETİNDE

ERZURUM TEŞKİLATIMIZ ŞEKER FABRİKASI NÖBETİNDE

06 NİSAN, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Hanımefendi’nin Aziz Atatürk’ten bizlere miras olan ve önemli bir besin kaynağımızın üretimini gerçekleştiren 14 şeker fabrikamızın satılmasına karşı başlattığı mücadele kapsamında İYİ Parti Erzurum İl Başkanlığı teşkilatı, bugün Erzurum şeker fabrikası önünde nöbetteydi.

DEVAMINI OKU

GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ ANITKABİR'İ ZİYARET ETTİLER

GENEL MERKEZ YÖNETİCİLERİMİZ ANITKABİR’İ ZİYARET ETTİLER

05 NİSAN, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener ve 1 Nisan 2018 Pazar günkü kurultayımızda Genel İdare Kurulu (GİK) ile Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeliklerine seçilen genel merkez yöneticilerimiz Anıtkabir’i ziyaret ettiler.

DEVAMINI OKU

1. OLAĞANÜSTÜ KURULTAYIMIZ TÜM İHTİŞAMIYLA TOPLANDI

1. OLAĞANÜSTÜ KURULTAYIMIZ TÜM İHTİŞAMIYLA TOPLANDI

01 NİSAN, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener Hanımefendi’nin daveti üzerine 1. Olağanüstü Kurultayımız 1 Nisan 2018 Pazar günü Ankara’da toplandı.

DEVAMINI OKU

İyi Parti 1. Olağanüstü Büyük Kurultayı

İyi Parti 1. Olağanüstü Büyük Kurultayı

26 MART, 2018

İyi Parti 1. Olağanüstü Büyük Kurultayı 1 Nisan 2018’de Ankara Spor Salonu’nda.

DEVAMINI OKU

TRABZON, MERAL AKŞENER'İ AĞIRLADI

TRABZON, MERAL AKŞENER’İ AĞIRLADI

24 MART, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yurt içi ziyaretleri kapsamında düzenlediği programları çerçevesinde bu hafta Trabzon ilimizdeydi. Genel Başkanımız beraberindeki İYİ Partili heyet ile birlikte öğle saatlerinde Trabzon Havalimanında İYİ Parti Trabzon İl Başkanı Hasan Saka ve Trabzon teşkilatımız tarafından coşkuyla karşılandı.

DEVAMINI OKU

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener , Genel Merkezimizde düzenlemiş olduğu basın toplantısında, İYİ Parti iktidarında uygulanacak FETÖ ve DEAŞ'la Mücadele Acil Eylem Planlarını milletimizle paylaştı

Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener , Genel Merkezimizde düzenlemiş olduğu basın toplantısında, İYİ Parti iktidarında uygulanacak FETÖ ve DEAŞ’la Mücadele Acil Eylem Planlarını milletimizle paylaştı

13 MART, 2018

DEVAMINI OKU

MERAL AKŞENER, KONYA İL BAŞKANLIĞIMIZIN AÇILIŞINDAYDI

MERAL AKŞENER, KONYA İL BAŞKANLIĞIMIZIN AÇILIŞINDAYDI

10 MART, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Hanımefendi, yurt içi ziyaretleri kapsamında yürüttüğü çalışmalar çerçevesinde 10 Mart 2018 Cumartesi günü Konya’da idi.

DEVAMINI OKU

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yıldız,10 Mart 2018 Cumartesi günü 'Osman Çiftçi ile sansürsüz' programına katıldı

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yıldız,10 Mart 2018 Cumartesi günü “Osman Çiftçi ile sansürsüz” programına katıldı

10 MART, 2018

DEVAMINI OKU

İYİ Parti’den çok konuşulacak Meral Akşener iddiası

İYİ Parti’den çok konuşulacak Meral Akşener iddiası

5 MART, 2018

İYİ Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray, 2014 yılındaki Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

DEVAMINI OKU

MERAL AKŞENER HATAY'DA MEHMETÇİĞE MORAL VERDİ

MERAL AKŞENER HATAY’DA MEHMETÇİĞE MORAL VERDİ

24 ŞUBAT, 2018

Dört aydır sürdürdüğü yurt içi gezilerine devam eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in bu haftaki durağı Hatay’dı. Genel başkanımız, beraberindeki heyetle vardığı Hatay’da büyük bir teveccüh ile karşılandı.

DEVAMINI OKU

İYİ Parti’den Şeker Fabrikası protestosu!

İYİ Parti’den Şeker Fabrikası protestosu!

24 ŞUBAT, 2018

Kırklareli’nin Babaeski ilçesine bağlı Alpullu beldesinde, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kurdurduğu Alpullu Şeker Fabrikası için özelleştirme kararı alınması, İYi Parti tarafından protesto edildi.

DEVAMINI OKU

Demokrasinin Kalbi İzmir'de Attı

Demokrasinin Kalbi İzmir’de Attı

17 ŞUBAT, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “İYİ Parti Dinliyor” sloganıyla başlattığı yurt içi gezileri çerçevesinde bu hafta da İzmir’deydi. Kapsamlı programı dahilinde öncelikle İzmir il başkanlığı binasının açılışını gerçekleştiren Genel Başkanımız, açılış töreninin ardından Zübeyde Hanım kabrini ve Latife Hanım Köşkü Anı Evi’ni ziyaret etti.

DEVAMINI OKU

Acilen askeri sağlık sistemine dönülmeli

Acilen askeri sağlık sistemine dönülmeli

17 ŞUBAT, 2018

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Özdağ, Afrin’deki operasyonunun, Türk Silahlı Kuvvetleri’nin askeri sağlık sistemine ihtiyacı olduğunu yeniden ortaya koyduğunu söyledi. SÖZCÜ’ye konuşan Özdağ, Afrin’de mücadele eden bütün taburlara bir askeri pratisyen doktorun tahsis edildiğini savunarak şöyle dedi:

DEVAMINI OKU

Saray Koalisyonu’nun küçük ortağı sayesinde otokratik rejime geldik

Saray Koalisyonu’nun küçük ortağı sayesinde otokratik rejime geldik

14 ŞUBAT, 2018

İYİ Parti’nin kuruluşundan bugüne yaklaşık dört ay geçti. Partinin bu süre içinde seçimlere girebilmek için tüm yasal koşulları yerine getirip getiremediği, kamuoyunda en çok tartışılan ve cevabı merakla beklenen sorular arasında.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener, İstiklal Şehirlerimizden Kastamonu ile Karabük'teydi

Meral Akşener, İstiklal Şehirlerimizden Kastamonu ile Karabük’teydi

13 ŞUBAT, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Denizli ve Aydın ziyaretlerinin ardından Kastamonu ile Karabük’ü de ziyaret ederek; bu şehirlerimizdeki il başkanlık binalarımızın açılışlarını gerçekleştirdi.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener, İstiklal Şehirlerimizden Kastamonu ile Karabük'teydi

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Yıldız: Kendine güvenen parti internete sansür getirmez

12 ŞUBAT, 2018

İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Taylan Yıldız, Türkiye’nin teknolojideki durumunu ve İYİ Parti’nin bu dünyaya bakışını Serhat Ayan ile Yeni Şeyler Rehberi’nde değerlendirdi. Yıldız, “Kendine güvenen parti internete sansür getirmez” ifadelerini kullandı.

DEVAMINI OKU

Denizli ve Aydın İl Başkanlıklarımız Açıldı

Denizli ve Aydın İl Başkanlıklarımız Açıldı

10 ŞUBAT, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Meral Akşener, partimizin Denizli ve Aydın il başkanlık binalarının açılış törenlerine katılmak ve bu illerin halkının, esnafının söyleceklerini dinlemek üzere ziyaretlerde bulundu.

DEVAMINI OKU

DR. AYTUN ÇIRAY: “UZAMIŞ VARDİYA POLİKLİNİKLERİ” DERDE DEVA OLAMAYACAK!

DR. AYTUN ÇIRAY: “UZAMIŞ VARDİYA POLİKLİNİKLERİ” DERDE DEVA OLAMAYACAK!

5 ŞUBAT, 2018

İYİ Parti Genel Sekreteri ve Sağlık Bakanlığı eski müsteşarlarından Dr. Aytun Çıray, Sağlık Bakanlığı’nın kamu hastanelerinden randevu alamayan hastaların acil servislere başvurularını önlemek amacıyla “Uzamış Vardiya Poliklinikleri” adıyla geçmişte başarısız olmuş bir sistemi yeniden başlattığına dikkat çekti.

DEVAMINI OKU

MERAL AKŞENER, MEMLEKETİ KOCAELİ'Nİ ZİYARET ETTİ

MERAL AKŞENER, MEMLEKETİ KOCAELİ’Nİ ZİYARET ETTİ

3 ŞUBAT, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Evliya Çelebi’nin deyimiyle “Suyu leziz, havası latif, insanı munis İzmit” şehrini ziyaret etti. Bu ziyaretlerinde kendilerine İYİ Parti genel merkez yöneticileri de eşlik etti.

DEVAMINI OKU

MERAL AKŞENER, ATATÜRK'ÜN ŞEHRİ YALOVA'DAYDI

MERAL AKŞENER, ATATÜRK’ÜN ŞEHRİ YALOVA’DAYDI

2 ŞUBAT, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Yalova, benim şehrimdir.” diye övdüğü Marmara’nın güzel sahil kentindeydi. Yurt içi gezilerine hiç ara vermeden devam eden Genel Başkanımız, ziyaret ettiği Yalova’da il başkanlığı binamızın açılışını da gerçekleştirdi.

DEVAMINI OKU

İYİLİK GÜNEŞİ SAMSUN'DAYDI

İYİLİK GÜNEŞİ SAMSUN’DAYDI

27 OCAK, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “İYİ Parti Dinliyor” sloganıyla başlatmış olduğu yurt içi il ziyaretlerine milletimizin de artan desteğiyle birlikte devam ediyor. Bu haftanın ve Ocak ayının son durağı Karadenizin güzel şehirlerinden Samsundu. Genel Başkanımız, hem Samsun esnafını ve Samsunlu hemşehrilerini dinledi hem de Samsun il başkanlığı binamızın açılışını yaptı.

DEVAMINI OKU

BOLU VE DÜZCE DE AKŞENER DİYOR

BOLU VE DÜZCE DE AKŞENER DİYOR

25 OCAK, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türkiye’yi adım adım gezmeye devam ediyor. Batı Karadeniz’in iki güzel şehri Bolu ve Düzce’de ziyaretlerini gerçekleştiren Genel Başkanımız, ziyaretlerinde partimizin bu iki ilimizdeki il başkanlık binalarının açılışlarını da gerçekleştirdi.

DEVAMINI OKU

Sn. Aytun Çıray Afrin’i anlattı

Sn. Aytun Çıray Afrin’i anlattı

24 OCAK, 2018

Parti sözcümüz Sayın Aytun Çıray, Çağlar Cilara ile Afrin’i konuştu: “Siyasetin bozduğunu şanlı ordumuz düzeltiyor. Milli operasyon parti kongresinden başlatılır mı?”

DEVAMINI OKU

Kütahya ve Eskişehir İl Başkanlıklarımızın Açılışı Yapıldı

Kütahya ve Eskişehir İl Başkanlıklarımızın Açılışı Yapıldı

13 OCAK, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 12 Ocak 2018 Cuma günü yurt içi gezileri kapsamında Uşak ve Afyonkarahisar illerini ziyaret etti.

DEVAMINI OKU

Meral Akşener'in Uşak ve Afyonkarahisar Ziyaretleri

Meral Akşener’in Uşak ve Afyonkarahisar Ziyaretleri

12 OCAK, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 12 Ocak 2018 Cuma günü yurt içi gezileri kapsamında Uşak ve Afyonkarahisar illerini ziyaret etti.

DEVAMINI OKU

İYİ Parti Kırıkkale ve Çankırı'daydı

İYİ Parti Kırıkkale ve Çankırı’daydı

10 OCAK, 2018

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “İYİ Parti Dinliyor” sloganıyla güzel ülkemiz Türkiye’yi gezmeye devam ediyor. Bu hafta, Genel Başkanımızın olağan programları çerçevesinde İYİ Parti’nin Divan üyeleri ve genel merkez yöneticilerinin de yer aldığı geniş bir katılımla birlikte Kırıkkale ve Çankırı illerimiz ziyaret edildi.

DEVAMINI OKU

TUNCELİ VE ELAZIĞ, AKŞENER'İ BAĞRINA BASTI

TUNCELİ VE ELAZIĞ, AKŞENER’İ BAĞRINA BASTI

6 OCAK, 2018

2018 yılının ilk haftasına Giresun ve Ordu illerini ziyaret ederek başlayan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 6 Ocak 2018 Cumartesi günü de Tunceli ile Elazığ şehirlerini ziyaret etti.

DEVAMINI OKU

SAKARYA İL BAŞKANLIĞI BİNAMIZ AÇILDI

SAKARYA İL BAŞKANLIĞI BİNAMIZ AÇILDI

30 ARALIK, 2017

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in, İYİ Parti il ve ilçe teşkilat binalarının açılışlarını yaptığı şehir ziyaretleri hızla devam ediyor.

DEVAMINI OKU

MERAL AKŞENER TRAKYA TEŞKİLATINI TAMAMLADI

MERAL AKŞENER TRAKYA TEŞKİLATINI TAMAMLADI

29 ARALIK, 2017

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 29 Aralık 2017 Cuma günü Kırklareli’ne düzenlediği ziyaret ile Trakya bölgesindeki teşkilatlanma çalışmaları tamamlanan üçüncü il başkanlığı binasını da hizmete açtı.

DEVAMINI OKU

MERAL AKŞENER YOZGAT VE KIRŞEHİR'İ ZİYARET ETTİ

MERAL AKŞENER YOZGAT VE KIRŞEHİR’İ ZİYARET ETTİ

27 ARALIK, 2017

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Aksaray şehrini ziyaret ettikten bir gün sonra Yozgat ve Kırşehir illerine de ziyarette bulundu.

DEVAMINI OKU

AKSARAY'DA MERAL AKŞENER RÜZGARI

AKSARAY’DA MERAL AKŞENER RÜZGARI

26 ARALIK, 2017

26 Aralık 2017 Salı günü İYİ Parti Kurucu Genel Başkanı Meral Akşener, Aksaray’da sevenleriyle buluştu. Güzel ülkemiz Türkiye’nin il il her şehrini ziyaret eden Meral Akşener’in bu haftaki ilk durağı Aksaray idi.

DEVAMINI OKU

ANAYASAYA AYKIRI OLAN KHK İÇ SAVAŞA ZEMİN HAZIRLAR!

ANAYASAYA AYKIRI OLAN KHK İÇ SAVAŞA ZEMİN HAZIRLAR!

25 ARALIK, 2017

“ELVEDA ANAYASA” DEMEYECEĞİZ!
Türkiye’nin Saygın Anayasa Profesörlerinden Kemal Gözler 16 Nisan Anayasa Referandumu öncesinde, “ELVEDA KUVVETLER AYRILIĞI, ELVEDA ANAYASA” başlıklı makalesinde şöyle söylüyordu:

DEVAMINI OKU

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER'İN YEDİNCİ DURAĞI SİVAS

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER’İN YEDİNCİ DURAĞI SİVAS

23 ARALIK, 2017

İYİ Parti Kurucu Genel Başkanı Meral Akşener, “İYİ Parti Dinliyor” sloganıyla başlattığı yurt içi il ziyaretlerine devam ediyor. Henüz 21 Aralık’ta Tekirdağ’ı ziyaret eden Meral Akşener, bu ziyaretinin iki gün sonrasında 23 Aralık 2017 Cumartesi gününde de Sivas’ı ziyaret etti.

DEVAMINI OKU

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER, HALK ARENASI'NIN KONUĞU OLDU

İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER, HALK ARENASI’NIN KONUĞU OLDU

22 ARALIK, 2017

İYİ Parti Kurucu Genel Başkanı Meral Akşener, uzun bir aranın ardından ilk defa bir televizyon programına konuk oldu. 22 Aralık 2017 Cuma günü saat 21.00’de Halk Tv’de yayınlanan Halk Arenası adlı programa katılan Meral Akşener, usta gazeteci Uğur Dündar’ın moderatörlüğünde Türkiye gündemine dair değerlendirmelerde bulundu.

DEVAMINI OKU

MERAL AKŞENER TEKİRDAĞ'DA COŞKUYLA KARŞILANDI

MERAL AKŞENER TEKİRDAĞ’DA COŞKUYLA KARŞILANDI

21 ARALIK, 2017

İYİ Parti Kurucu Genel Başkanı Meral Akşener, 10 Aralık’taki İYİ Parti’nin 1. Olağan Kongresinde yaptığı konuşmada da söylediği üzere yurt içi gezilerine bu hafta da Tekirdağ ile devam etti.
İstanbul’dan karayolu ile Tekirdağ’a geçecek olan Genel Başkan Meral Akşener’in konvoyu, yol üzerinde birkaç defa durdurularak sevgi gösterileriyle karşılandı.

DEVAMINI OKU

3. Ankara Marka Festivaline İyi Parti çıkartması.

İyi Parti Ankara İl Başkanlığı Binasının Açılış Töreni

16 ARALIK, 2017

Milli Mücadeleye ev sahipliği yapmış Türkiye Cumhuriyeti’nin Başkentinde buluştuk. İYİ Parti Ankara İl Başkanlığı binası, Kurucu Genel Başkanımız Meral Akşener tarafından binlerce katılımcı eşliğinde açıldı.

DEVAMINI OKU

3. Ankara Marka Festivaline İyi Parti çıkartması.

3. Ankara Marka Festivaline İyi Parti çıkartması

15 ARALIK, 2017

Genel başkan yardımcılarımız Sayın Şule Ünlüdoğan, Taylan Yıldız, Şenol Bal, Ersagun Yücel, Faruk Köylüoğlu’ndan oluşan heyete İyi Parti Ankara kurucu il başkanı Sayın Mesut Özarslan ve Ankara teşkilatı eşlik etti.

DEVAMINI OKU

İyi Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray’dan “büyüme” açıklaması

İyi Parti Genel Sekreteri Aytun Çıray’dan “büyüme” açıklaması

13 ARALIK, 2017

“Güneş ‘istatistikle’ sıvanmaz”
“Çiftçi, işçi, memur, emekli küçülürken rantçı büyüdü”

DEVAMINI OKU

İYİ PARTİ 1. OLAĞAN KURULTAY’INI YAPTI.

İYİ PARTİ 1. OLAĞAN KURULTAY’INI YAPTI

10 ARALIK, 2017

İYİ Parti, kuruluşundan 1.5 ay sonra ilk Olağan Kurultay’ını yaptı.
Genel Merkez binasında Kurucular Kurulu’nun katıldığı kurultay, Genel Sekreter Aytun Çıray’ın Divan Başkanlığı ve Divan üyeleri ile ilgili öneriyi oylatması ile başladı.

DEVAMINI OKU

İYİ PARTİLİLER ŞIRNAK'TA

İYİ PARTİLİLER ŞIRNAK’TA

8 ARALIK, 2017

“Şırnak İYİ Olacak” sloganıyla bu hafta Şırnak’ı ziyaret eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve beraberindeki İYİ Partililer, böylece beş hafta içerisinde beşinci il gezilerini de yapmış oldular.

DEVAMINI OKU

İYİ Parti TÜRKİYE İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK HAFTASI etkinliklerine Sn Genel Başkan Yardımcımız Dr. Taylan Yıldız başkanlığında bir heyetle katıldı

İYİ Parti TÜRKİYE İNOVASYON VE GİRİŞİMCİLİK HAFTASI etkinliklerine Sn Genel Başkan Yardımcımız Dr. Taylan Yıldız başkanlığında bir heyetle katıldı

8 ARALIK, 2017

Uludağ Üniversitesinden öğrencilerin katılımcılara sağladığı yapay zeka dersleriyle ilgili müfredatı inceleyen Sn. Yıldız gençlerin bu konudaki yetkinliğinin ve enerjisinin umut verici olduğu mesajını verdi. Bir siyasi parti yöneticisinin yapay zeka yöntemlerini genç beyinlerimizle tartışabilmesi de üniversiteli kardeşlerimizde heyecan yarattı.

DEVAMINI OKU

İYİ PARTİ YÖNETİCİLERİ UTIKAD YÖNETİMİ İLE BULUŞTU

İYİ PARTİ YÖNETİCİLERİ UTIKAD YÖNETİMİ İLE BULUŞTU

7 ARALIK, 2017

UTIKAD; 1986 yılında kurulan ve Ulaştırma Bakanlığına bağlı olarak Uluslararası platformda kara, hava, deniz, demiryolu ve kombine taşımacılık faaliyetleri ile liman işletmeciliği, antrepo hizmetleri, kargo taşımacılığı ve gümrük müşavirliği faaliyetlerinde bulunarak lojistik hizmet üreten 447 kuruluşu bünyesinde barındıran sektörün öncü derneğidir.

DEVAMINI OKU

ERDOĞAN GERİLİME OYNUYOR

ERDOĞAN GERİLİME OYNUYOR

6 ARALIK, 2017

Sakın Reza’yı millî çıkarlarımıza karşı pazarlık konusu yapmayın!
İYİ Parti Başkanlık Divanı Genel Başkanımız Meral Akşener başkanlığında gerçekleştirdiği toplantıda ekonomideki son gelişmeleri öncelikle ele aldı.

DEVAMINI OKU

MADENCİLERİN FENERİ SÖNMESİN DİYE GÜNEŞİMİZİ GÖTÜRDÜK

MADENCİLERİN FENERİ SÖNMESİN DİYE GÜNEŞİMİZİ GÖTÜRDÜK

4 ARALIK, 2017

İYİ Parti olarak madencilerimizin 4 Aralık Dünya Madenciler Günü’nü kutlamak ve madenci kardeşlerimizin sorunları hakkında doğrudan bilgi alabilmek amacıyla 4 Aralık 2017 tarihinde İYİ Partililer olarak Zonguldak’taydık.

DEVAMINI OKU

İYİ Parti Medya ve Propagandadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Ümit Özdağ'ın Gündem Hakkındaki Değerlendirmeleri

İYİ PARTİ MEDYA VE PROPAGANDADAN SORUMLU GENEL BAŞKAN YARDIMCIMIZ ÜMİT ÖZDAĞ’IN GÜNDEM HAKKINDAKİ DEĞERLENDİRMELERİ

4 ARALIK, 2017

İYİ Parti Medya ve Propagandadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız ve Gaziantep Milletvekilimiz Ümit Özdağ, 4 Aralık 2017 Pazartesi günü CNN Türk televizyon kanalında Ahmet Hakan’ın sunduğu “Tarafsız Bölge” programına konuk oldu.

DEVAMINI OKU

Artvin İYİ çok İYİ...

ARTVİN İYİ ÇOK İYİ…

2 ARALIK, 2017

İYİ Parti Kurucu Genel Başkanı Sn. Meral Akşener, bu hafta Artvin’de Karadenizli hemşehrileri ile buluştu.

DEVAMINI OKU

Türkiye'nin gerdanlığı medeniyetin beşiği Mardin'e İYİ Parti iyi geldi

TÜRKİYE’NİN GERDANLIĞI MEDENİYETİN BEŞİĞİ MARDİN’E İYİ PARTİ İYİ GELDİ

25 KASIM, 2017

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Anadolu’yu gezmeye devam ediyor. “İYİ Parti Dinliyor” sloganıyla yollara düşen Akşener’in bu haftaki durağı Mardin’di.

DEVAMINI OKU

EDİRNE’DE MERAL AKŞENER RÜZGARI

EDİRNE’DE MERAL AKŞENER RÜZGARI

18 KASIM, 2017

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ahlat-Tatvan-Adilcevaz’dan sonra ikinci ziyaretini Edirne’ye gerçekleştirdi.
Sabahın erken saatlerinde yola çıkan Akşener’i ilk durağı Havsa’da çok sayıda vatandaş karşıladı. Vatandaşlarla ayak üstü sohbet eden Akşener, özellikle kadınlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

DEVAMINI OKU

MERAL AKŞENER AHLAT’TAN BAŞLADI

MERAL AKŞENER AHLAT’TAN BAŞLADI

02 KASIM, 2017

İYİ Parti’nin kurucu Genel Başkanı Meral Akşener;
“Milletimizi Dinlemek İçin. Muhteşem Tarihimizle Buluşmak İçin. Duanızı Almak İçin.” Ahlat’taydı.

DEVAMINI OKU

ANITTEPE’DEN HACI BAYRAM VELİ’YE

ANITTEPE’DEN HACI BAYRAM VELİ’YE

25 EKİM, 2017

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Kurucular Kurulu ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti.
Ardından Hacı Bayram Veli Camii’ni ziyaret eden Akşener, türbede dua etti..

DEVAMINI OKU

KURULUŞ GÜNÜ, KURTULUŞUN İLK ADIMIYDI..

KURULUŞ GÜNÜ, KURTULUŞUN İLK ADIMIYDI..

25 EKİM, 2017

Türk siyasetindeki tıkanıklığın anahtarı olarak görülen İYİ Parti, 25 Ekim’de Türk Milleti ile buluştu.

DEVAMINI OKU

BU PROGRAMLA ‘TÜRKİYE İYİ OLACAK

BU PROGRAMLA ‘TÜRKİYE İYİ OLACAK

25 EKİM, 2017

İYİ Parti programı, alanında tecrübe isimler ile gençlerin, gelenek ile geleceğin birlikte ürettiği ilk program.

DEVAMINI OKU

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar