Dolar : Alış : 7.3708 / Satış : 7.3841
Euro : Alış : 8.9420 / Satış : 8.9581
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya11°CYağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11297 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Mehmet İspiroğlu“Karasu’ya Bir Müjde Daha” verdi

04 Aralık 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Mehmet İspiroğlu“Karasu’ya Bir Müjde Daha” verdi
Mehmet İspiroğlu“Karasu’ya Bir Müjde Daha” verdi

“Karasu’ya Bir Müjde Daha”

Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne tahsisi yapılan Aziziye Mahallesindeki, önceden Karasu Devlet Hastanesi Diyaliz ünitesi olarak kullanılan binanın Sosyal Hizmet Merkezine dönüştürüleceğini müjdeledi.

“Herkes Aradığını Bu Merkezde Bulacak”

Açılması planlanan Sosyal Hizmet Merkezinin Karasu için önemine değinerek, ilçeye müjde veren İspiroğlu; “Şehit yakınlarımız, gazilerimiz, engelli vatandaşlarımız, yaşlılarımız, kadınlarımız ve gençlerimiz; geliştirici, destekleyici, önleyici, danışmanlık hizmetini bir arada bu merkezde alacak. Burada bir rehberlik hizmeti de olacaktır. Sosyal Hizmet Merkezi, Karasu halkının huzur bulduğu ve bu alanla ilgili sorularına cevap aldıkları yerlerden biri olacak” dedi.

karasubel karasubel2

İlçeye kazandırılacak olan tesisle ilgili olarak çalışmalara başladıklarını söyleyen İspiroğlu; “Sosyal Hizmet Merkezimizle ilgili tüm prosedürler tamamlandı. Sosyal Hizmet Merkezinin Karasu için önemli çalışma olduğu ortada. Şehit yakınlarımız, gazilerimiz, yaşlılarımız, kadınlarımız ve özellikle engelli vatandaşlarımız İl merkezimizde çözüm buldukları sorunlarını artık burada rahatlıkla yapabilecekler. Sosyal Hizmet Merkezimizin Karasu’ya hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar