Dolar : Alış : 8.2694 / Satış : 8.2843
Euro : Alış : 9.9576 / Satış : 9.9755
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya20°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11852 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

M.Vekili A.Sefer Üstün ‘ün Sastop’u ziyareti

26 Ocak 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»M.Vekili A.Sefer Üstün ‘ün Sastop’u ziyareti
M.Vekili A.Sefer Üstün ‘ün Sastop’u ziyareti

MİLLETVEKİLİ AYHAN SEFER ÜSTÜN  SASTOP’u Ziyaret Etti

GELİŞEN SAKARYA’NIN GELECEĞİ ‘’ konulu toplantının Zeytin  Dalı Harekatının (Afşin) başlaması  nedeni ile Ertelenmesi üzerine  Millet Vekili Ayhan Sefer Üstün Ankara’ya Dönerken   Sastop  Program Komisyonunu ziyarette bulundu. Ankara’daki Yoğun çalışmalar nedeni ile uzun bir süre toplantılara katılma fırsatı bulamayan Vekilimize Sastop  Üyeleri özet halinde  çalışmalarından örnekler sunarak ve açıklamalarda bulunarak yapacakları toplantıda  Halkın arzu ve isteklerini dile getiren bir  liste de sunacaklarını ve  Yöneticilerin bu önerileri de dikkate almalarını talep edeceklerini, Takipçisi olacaklarını bildirdiler.

 Sastop İleride yapılacak toplantının  konu başlıkları hazırlanmış durumda, toplantı gününe kadar  diğer önerileri de ilave ederek ve de toplantıya katılanların önerilerini de birleştirerek geniş çaplı bir dikkate alınmanın faydalı olacağı  istek ve öneriler sunulacağını açıkladılar.

Sivil Toplum Platformu üyeleri Milet Vekilinin bu nazik ziyaretinden memnun kaldıklarını Yapılacak toplantıya  Valmizin, B.şehir ve Belde Belediye Başkanlarımızın, Yönetici ve STK temsilcilerinin ve  özellikle Halk temsilcilerinin katılacağını açıklayan Sastop Komisyonu  1.30  saate yakın söyleşiden sonra Toplantı gününde katılacak tüm yetkililere Sakarya’nın son günlerdeki sorunları konusunda  hazırladıkları çözüm raporlarını sunacaklarını açıkladılar.

Sastop  üyeleri.

       Ülkemizin Geleceği,konusunda Türk milletinin göz bebeği Mehmet’ciğimizin başlattığı Zeytin Dalı huzur Operasyonun başarılarının devamını diliyoruz. Şer odaklarının Ülkemizin geleceği için  çevirdikleri dolaplara son vermek üzere başlatılan bu hareket  terör örgütlerinin ve onun yardakçılarına karşı  hak ettikleri bir tutumdur. Bu güne kadar Ülkemizin iyi niyetini, suskunluğunu zaaf  olarak gören bu densiz çeteler, yapmış oldukları saygısızlıkların  sonucu olarak cezalandırmayı hak etmişlerdir.

Ülkemizin güney doğusundaki  sınırlarının Suriye kesimindeki  işgalci  bu terörist  gurupların  hak ettiği, bu harekatımızdan ders alıp  sahayı terk etmesi onlar için bir fırsat olacaktır. Aksi takdirde sonuçlarına katlanacaklardır.Teröristlere dahi Zeytin Dalı uzatan Milletimizin bu Yaratılana saygı jestine terörle cevap verecek bu bozgunculara gereken ders verilecektir.

 Sivil Toplum Platformu ( SASTOP)Komisyon üyeleri ve tüm üyelerimiz  olarak  Hükümetimizin Almış olduğu bu kararı minnetle  karşılıyoruz. Mehmet’ciğimize, Muzaffer ordumuzun tüm temsilcilerine başarılar diliyoruz.

( SASTOP)Komisyon üyeleri-   Av.Bir Der. Sak. Şub.Başk.G.D Baro Başk. Av Ü.ÖNDER DÖKER, G.D Tabib. odası Başk.Dr. DURSUN BOSTANCI,Fah Traf. Müf.Der G.D Başk.-Av.Bir.Der. Başk .Yard. OKTAY ERTEM, Masa Tenisi İhti.Spor Klüb. Başk. HÜSEYİN BALTA,Sak. Turizm Der Başk .İHSAN MAHMUTOĞULLARI , Sivas. Der. Başk – Sağ.ve Sevgi Der. Başk Yard. AYTAÇ GÜNER. Geyve Boğazı ve Çev.l. Kor. Der.Başk.KAMURAN TAN,Tüvasaş Emek.. Müh. G.D.Serdivan Kızılay Der. Başk.FİKRET KÖKALP. Türkmenistan. İns. Hak.Der. Başk. EŞREF KAMİL .

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar