Dolar : Alış : 7.3877 / Satış : 7.4010
Euro : Alış : 8.9635 / Satış : 8.9797
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya7°CKar Yağışlı

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11081 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kurşundan Korkmadı İğneden Korktuğu Kadar

13 Nisan 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Kurşundan Korkmadı İğneden Korktuğu Kadar
Kurşundan Korkmadı İğneden Korktuğu Kadar

      Kurşundan Korkmadı İğneden Korktuğu Kadar

Vatanını korumak adına canını vermekten çekinmeyen, kurşun ve bombalardan korkmayan polis memurunun  iğneden korkmasını şaşkınlıkla karşılayan ilçe Emniyet Müdürü İsmail Baş, personeli olan polis memurunu ikna etti ve kan vermesini sağladı.

Hendek İlçe Müftülüğü ve Hendek Kızılay Derneğinin Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla ortaklaşa düzenledikleri ‘KAN BAĞIŞI’ kampanyasına İlçe Emniyet Müdürü İsmail Baş ve beraberindeki çok sayıda Emniyet personeli kan bağışında bulundular

KURSUN

Peygamber Efendimizi andığımız Kutlu Doğum Haftasında İlçe Müftülüğü sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilçe merkezinde ki Büyük Camii yanında Kızılay Kan Bağışı Otobüsü kurdurdu. Kurulan Kan Bağışı otobüsüne halkın yoğun ilgisi vardı. İlçe Emniyet Müdürü Baş ve beraberinde ki emniyet personeli her yıl olduğu gibi bu yılda  Kutlu Doğum Haftası dolayısıyla Kızılay Kan Bağışı aracına kan vermeye gittiler.

İlçe Müftüsü Şahin, Kutlu Doğum Haftası münasebetiyle düzenlenen Kan Bağışı Kampanyasına gönüllü olarak kan bağışında bulunan Emniyet Müdürü Baş ve emniyet mensuplarına teşekkür etti.

AHMET ÇİLECİ – HENDEK

YORUMLAR

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar