- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11814 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kongreye “İyi” hazırlanıyorlar

02 Mart 2018 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Kongreye “İyi” hazırlanıyorlar
Kongreye “İyi” hazırlanıyorlar

Kongreye “İyi” hazırlanıyorlar

İyi Parti Sakarya İl Teşkilatı; hafta sonu 4 Mart 2018 Pazar günü saat: 12.00’de Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirecekleri partilerinin 1. Olağan İl Kongresi’ne sıkı bir şekilde hazırlanıyor.

“Cesur, Adil ve Güçlü Bir Türkiye için, İyi Gelecek Sensin”

Sakarya’da 7 Kasım 2017’de kurulan ve 30 Aralık 2017’de de parti hizmet binasının açılışını gerçekleştiren Hüsamettin Atasever İl Başkanlığı’ndaki İyi Parti Sakarya İl Teşkilatı; Atatürk Spor Salonu’nda 4 Mart 2018 Pazar günü saat: 12.00’de gerçekleştirecekleri partilerinin 1. Olağan İl Kongresi’ne sıkı bir şekilde hazırlanıyor. Partinin Adapazarı İlçe Sekreteri Şuayip Ür; kongrede toplamda 598 delegenin oy kullanacağı; Yönetim Kurulunun ise 53 Asil ve 53 yedekten oluşacağını söyledi.

  İyi Parti Sakarya Kurucu İl Başkanı Hüsamettin Atasever; “İyi bir Sakarya, iyi bir Türkiye yolunda attığımız bu ilk adımın  ülkemize ve Sakarya’mıza hayırlı olma sini diler, tüm halkımızı aramızda görmekten büyük onur ve mutluluk duyarız” diyerek,  kongrelerine tüm Sakarya halkının davet ettiklerini bildirdi.

İyi Parti Sakarya  İl Başkan Adayı Serdip Dokumacı, “Sakaryamızın merkez ilçelerinden Erenler’de güzel bir gece geçirdik.

Bizi son derece misafirperver bir şekilde ağırlayan değerli başkanımız,Şemsettin Duman ve delege arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.İnşallah Erenler’de bu yönetimle İYİ olacak…”

Görüntünün olası içeriği: 17 kişi, Levent Arslan dahil, gülümseyen insanlar, oturan insanlar ve iç mekan

İyi Parti Sakarya  İl Başkan Adayı Serdip Dokumacı Karasu ilçemize yaptığımız seçim çalışması esnasında;bizleri samimi bir şekilde ağırlayan İlçe başkanımız Levent Arslan ve delegelerimize teşekkür ederiz.İlimizin en genç ilçe başkanı ile Karasu İYİ olacak inşallah…

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

İyi Parti Sakarya  İl Başkan Adayı Serdip Dokumacı Seçim çalışmalarımız doğrultusunda Pamukova ilçemize yaptığımız ziyaret gece 12 ye doğru bitti.Başta ilçe başkanımız Kemalettin Yörük olmak üzere tüm delegelere o saate kadar bizleri sabırla dinledikleri için çok teşekkürler.İşte demokrasi böyle güzel…Pamukovamızda İYİ olacak…

İyi Parti Sakarya  İl Başkan Adayı Serdip Dokumacı Ayvanın başkenti Geyvemiz bizleri çok güzel ağırladı.Değerli başkanımız Yusuf Baran ve delege arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.

İyi Parti Sakarya  İl Başkan Adayı Serdip Dokumacı  Seçim çalışmalarımız doğrultusunda dün şehrimizin güneyinde idik;başta Taraklı ilçe başkanımız Davut Yılmaz ve değerli delegelere misafirperverliği için teşekkür ederiz.Mümkünlü iyi olacak,Sakaryamız İYİ olacak…

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar