Dolar : Alış : 7.3985 / Satış : 7.4118
Euro : Alış : 9.0044 / Satış : 9.0206
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya18°CÇok Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11123 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Komşufırın Yatırım Ortaklığı Sistemi

03 Ağustos 2016 - 0 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Komşufırın Yatırım Ortaklığı Sistemi
Komşufırın Yatırım Ortaklığı Sistemi

Mahallenizin en iyi fırınına ortak olma ve kazan-kazan yaklaşımıyla birikimlere değer kazandırma imkanı

KOMŞUFIRIN’DAN GİRİŞİMCİLERE FİNANSAL YATIRIM ORTAKLIĞI FIRSATI

Doruk Group Holding, yeni nesil fırıncılık markası Komşufırın, hayata geçireceği “Finansal Yatırım Ortaklığı” sistemiyle birlikte hem girişimcilerin ortalama 375 bin TL’lik yatırımla Komşufırın şubelerine yüzde 50 ortak olmasını sağlayacak hem de kısa süre içerisinde şube sayısını artırarak daha fazla kişinin Komşufırın lezzetleriyle buluşmasını sağlayacak.

Türkiye genelindeki 74 mağazasıyla birlikte halkımızı sevdiği lezzetlerle buluşturan Komşufırın, yeni finansman sistemiyle birlikte hem yurtiçi hem de yurtdışında şube sayısını yüksek oranda artıracak.

Kuruluşunun 10. yılını kutlayan Komşufırın’ın yeni iş modelinde; markanın sağlıklı büyümeye devam etmesi hedeflenmekte ve Finansal Yatırım Ortaklarıyla (FYO) beraber uzun yıllar sürecek, her iki tarafın da mutlu olacağı bir yapı hazırlanmaktadır.

Kom__uf__r__n_Fina

74 şubesinde her ay 1 milyon, yılda da 10 milyondan fazla misafiri ağırlayan Komşufırın, bilinen finansman modellerinden farklı olacak bu yapıya yıllardır edindiği tecrübe ve fırıncılıktaki ustalığının yanında operasyondaki mükemmeliyetçiliğini de entegre edecek.

Minimum yatırım riskiyle yüzde 50 ortaklık

Bu yeni iş modeliyle birlikte ortalama 375 bin TL’lik yatırımla 80-100 m2’lik Komşufırın şubelerine yüzde 50 ortak olan girişimciler, Komşufırın’a yatırım finansmanı haricinde herhangi bir yatırım bedelinden sorumlu olmayacaklar.

ekmek1 ekmwk1

Ayrıca Finansal Yatırım Ortaklığı sisteminde Komşufırın ve FYO’lar oluşacak karı da yarı yarıya paylaşırken 80-100 m2’lik aylık 80.000 – 90.000 TL cirosu olan model fırın için tahmini kar marjı %15-20 seviyesinde hesaplanmaktadır.

Finansal Yatırım Ortakları, lokasyon dahil önemli her türlü kararda ortak söz sahibi

Yeni açılacak şubelerinde Finansal Yatırım Ortaklarıyla yarı yarıya ortak olacak Komşufırın, fırınların günlük operasyonunu da yürütecek. Bu yeni iş modelinde Finansal Yatırım Ortaklarından ise yatırımın finansmanını üstlenmeleri beklenecek.

Lokasyon dahil önemli her türlü kararda ortak söz sahibi olacak Komşufırın ve FYO’lar, yatırımın geri dönüşünde de ortak olacaklar. Yeni iş modeliyle birlikte 40 tane açılması planlanan yeni Komşufırın şubeleri için girişimciler, fyo@komsufirin.com.tr adresine mail atabilirler.

İlk etapta Ankara ve batısındaki bölgeler hedefleniyor

FYO sisteminde ilk etapta Ankara ve batısında kalan bölge hedeflenmekle beraber uygun koşullarda Türkiye ve Türkiye dışı her yer uygun görülmekte. Aday FYO’larla beraber, aday lokasyonla ilgili Komşufırın Emlak Bölümü’nün hazırladığı Emlak Değerlendirme Raporu incelenip, değerlendirmesi yapıldıktan sonra lokasyona karar verilecek.

Doruk Group Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hasip Gençer’in sektördeki 30 yıllık deneyimiyle birlikte fırıncılık vizyonu şekillenen Komşufırın, yeni iş modeliyle birlikte marka değerini artırmaya ve her geçen gün daha fazla tüketiciye ulaşmaya devam edecek.

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar