MERT ET KİMDİR:

Kuruluş Tarihi 1870 Yıllarına Aittir, Kurucusu Kasap Yahya Yerini Kasap Ali’ye Bırakmıştır. Kasap Ali’den Kasap Cafer 3.Kuşak Olarak Hizmet Vermeye Devam Etmiştir. Kasap Caferden İlerde Teknolojinin En Büyük İmkanlarını Kullanarak İlerleyecek Olan Bir Firmanın Ve Geçmişini Atalarını Unutturmayacak Nesillerine Gideceğinin Bilincinde Olup Yerini 4.Kuşak Aziz Mert ‘E(1938) Bırakmıştır Aziz Mert Geyve’nin Hırka Köyünden Geyve Merkeze Yerleşerek Mert Et’in Bugün Ayakta Kalmasını Sağlayan İlerlemesinde En Büyük Zemini Alt Yapıyı Gelecek Nesillere Taşıyan Dürüst İtibar Sahibi Herkes Tarafından Sevilen Bir Esnaftır. Aziz Mert 18.12.2005 Yılında Hayatını Kaybetmiş 5.Kuşak Olan Oğlu Hayati Mert(1958) Mert Et’e Yepyeni Yenilikler Katarak İlçesine Halkına Güvenilir Hizmetler Sunarak Kaliteye Kalite Katarak Müşteri Memnuniyeti İle Dolu Başarılı İstikrarlı İtibarlı Kimliğe Sahip Çıkarak Alt Yapıyı Daha Da Sağlamlaştırarak Mert Et’in Bayrağını Taşımaya Devam Etmiştir. Mert Et’in Yapılanmasında Ki En Büyük Rol Sahibidir. Fakat Bu Rolü 10.04.1989 Yılında; Geçmişin De İtibarla Başarıyla Dolu Bir Firmanın İleride Teknolojinin En Üst İmkanlarını Kullanarak Personel Sayısını Hizmet Kalitesini Güler Yüzü Daha Da Artırarak Lezzetli- Hijyenik-Ekonomik-Hızlı Bir Hizmet Sunmayı Kendine Nakşeden ,(Hayatını Türk Ekonomisine Katkı Sağlayacak Devamlı Güvenilir Bir Marka Olma Yolunda İlerletecek Ve Yepyeni Şubeleriyle İnsanların Ulaşabilecekleri Lezzet Durakları Oluşturarak İlerletmek İsteyen) 6.Kuşak Uğur Namıdiğer Köfteci Uğur Dünya’ya Gelmiştir.

KÖFTECİ UĞUR KİMDİR:

Köfteci uğur yukarıda da belirtilen 10.04.1989 yılında (Sakarya) Adapazarı’nda doğmuştur.  Geyve’lidir. Sakarya’nın tarihle dolu yem yeşil sevimli Geyve ilçesinde babası 5.kuşak olan Hayati Mert’in yanında küçük yaşta esnaflığa başlamıştır köfte’nin buluşunu yaptıktan sonra hemen askere giderek dönüşünü sabırsızlıkla markasını kurmak için beklediği Ankara şafağını saydıktan sonra düşüncelerini hayallerini gerçekleştirmek için vatani görevini bitirerek Geyve ilçesine dönmüştür. Askerden geldiği günden beri hiç durmayarak hizmet vermeye devam etmiştir babası ile Geyve merkez de bulunan şubesine yenilik katarak 2.şubesini Adapazarı Eskişehir Yolu Üzeri Opet Tesisine,  3.şubesini de Pamukova İnci Petrol Opet Tesisine açmıştır. Şube sayısını ve personel sayısını daha da artırmak isteyen KÖFTECİ UĞUR, teknolojinin en yeni imkanlarını kullanarak yapacağı yenilik düşüncelerini siz değerli müşterileri sayesinde bugünlere geldiğinin bir an bile bilincinden çıkmamıştır bugünlere gelmemizi sağlayan siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz bu başarının sayesi biz değil bizi bugüne getiren sizlersiniz.

BABAMIN LOGOSUDUR ATALARDAN GELEN KAFATASININ MERT SOYADI İLE TASARLANMASIDIR ORTADAK İ H&U HAYATİ VE UĞUR ANLAMINA GELİR.

(İSMİMİZİN U HARFİNİN KURUMSALLAŞMASI OSMANLI RENGİ OLAN TURKUAZ RENGİ DE ESKİDEN BERİ VAR OLAN BİR FİRMANIN HALA DEVAM EDİYOR OLMASIDIR. YANİ KURULUŞ TARİHİNİN ATALARININ ESKİYE DAYALI OLDUĞUNUN ANLAMIDIR.)  SİYAH VE TURKUAZ YEŞİL AYNI ZAMAN DA SAKARYA ‘YI TEMSİL EDER.

LOGOMUZUN ANLAMI DA GEÇMİŞTE DEDELERİMİZİN KULLANDIĞI KAFATASI ŞİMDİKİ LOGODA DA MEVCUT TURKUAZ OLMASI OSMANLI RENGİ DEMEKTİR. KAFATASI KASAP OLMANIN KÖFTECİ İBARESİDE IZGARA OLMANIN TEMSİLİDİR.

MARKAMIZIN (U) OLMASI ADIMIZI KURUMSAL KULLANMA HAKKIMIZDIR VE DİĞER FİRMALARA BİZİMDE BU SEKTERDE VAR OLDUĞUMUZUN GÖSTERGESİDİR SİMGESİDİR.

kofte1