Dolar : Alış : 7.5939 / Satış : 7.6075
Euro : Alış : 9.0208 / Satış : 9.0371
HAVA DURUMU
hava durumu

sakarya16°CParçalı Bulutlu

- Hoşgeldiniz - Sitemizde 34 Kategoride 11380 İçerik Bulunuyor.

SON DAKİKA

Kemal Kazan: “Bu Dönemde 23 Nisan Daha Anlamlı”

22 Nisan 2017 - 1 views kez okunmuş
Ana Sayfa » ana manset»Kemal Kazan: “Bu Dönemde 23 Nisan Daha Anlamlı”
Kemal Kazan:  “Bu Dönemde 23 Nisan Daha Anlamlı”

Göynük Belediye Başkanı ve İpekbir Başkanı Kemal Kazan:

“Bu Dönemde 23 Nisan Daha Anlamlı”

Göynük Belediye Başkanı ve İpek Yolu Belediyeler Birliği Başkanı (İPEKBİR) Kemal Kazan, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda “Türkiye, 97 yıldır dünyada çocuk bayramı olan ve bu bayramı coşkuyla kutlayan tek ülkedir. Bu, Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm dünya çocuklarına verdiği değerin göstergesidir. Çocukların kimyasal silahlarla öldürüldüğü bugünlerde 23 Nisan daha da büyük anlam kazanıyor” dedi.

Başkan Kemal Kazan’ın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı mesajı şöyle:

“Geleceğimizin teminatı çocuklarımız mutlu olmalı, barış, kardeşlik içinde yaşamalı, yarınlarına umut ve güvenle bakabilmeli. Bizim de büyükler olarak en önemli görevimiz; onlara aydınlık yarınlar bırakabilmektir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 97 yıl çocuklarımıza bayram armağan ederek, kendisinin ve Türk Milleti’nin çocuklara verdiği değeri göstermiştir. Türkiye, o günden bu yana dünyada çocuk bayramı olan ve bu bayramı coşkuyla kutlayan tek ülkedir. Bu, Türkiye Cumhuriyeti’nin sadece kendi ülkesinin çocuklarına değil tüm dünya çocuklarına verdiği değerin göstergesidir. Çocukların kimyasal silahlarla öldürüldüğü bugünlerde 23 Nisan daha da büyük anlam kazanıyor. Toplum olarak çocuklarımızın sağlıklı, mutlu, eğitimli ve özgür bireyler olarak hayata devam etmeleri en büyük arzumuz. Bu amaçla Büyük Türkiye hedefiyle çocuklarımıza aydınlık yarınlar bırakabilmek için çalışıyor, üretiyoruz.

23 Nisan, aynı zamanda millet egemenliğinin vücut bulduğu Ankara’nın kalbinden güneş gibi doğan Gazi Meclisimizin kuruluş yıldönümüdür. Türk Milleti’nin kardeşlik ve birlik duygusu içinde, tam bağımsızlık için tek bir siyasi irade etrafında bütünleşmesinin yıldönümüdür. 97 yıl önce milletçe atılan bu adım, bugün ülkemizi bölmek isteyen iç ve dış güçlere, yine hep birlikte karşı koyacağımızın en büyük kanıtıdır. Bu tarihi günün çocuklara armağan edilmesi ise gelecek nesillere olan güvenin simgesidir. Çocuklarımıza, gençlerimize inanıyor ve güveniyoruz. Yeni Türkiye, tarihini iyi bilen, milleti ile gurur duyan, bilinçli ve özgüvenli çocuklarımızla inşa edilecek.

Türkiye Büyük Millet Meclisimizi kuran Gazi Mustafa Kemal başta olmak üzere İstiklal Harbimizin tüm kahraman gazi ve şehitlerini rahmet ve şükranla anıyor; tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum.”

YORUMLAR

İlgili Terimler :

BENZER HABERLER

KÖŞE YAZARLARI

Tüm Yazarlar